Villa aktualizácia: Viceroy Bali, Ubud, Bali, Indonézia

Posted on

Pri pohľade na ubytovanie v Bali, luxusné strediská sú hojné napriek tomu už nemusíte hľadať v minulosti Viceroy Bali je to s veľkolepé nastavenia, 25 bazén vily a 150 balijskej personál. Posadený na strmom rokliny s výhľadom na petan River Gorge iba desať minút mimo Ubud – Viceroy Bali predstavuje vynikajúcu luxusných víl svetovej úrovne.

Rodina-vlastnil, multi ocenenej Viceroy Bali ponúka priestranné a bezchybne prezentované vily s výhľadom do tropickej džungle z oboch miestností a súkromného bazéna. Jeho poloha je dosť ďaleko von z mesta Ubud – kultúrny kapitál Bali v horách – na vychutnať nádherný prírodné pohľady na okolité ryžové polia a hory, napriek tomu len niekoľko minút od bezplatný hotelový autom na bijúcim srdci Ubud, ktoré oplýva outdoorové aktivity, Bali kultúre, unikátne nákupné a vyhlásených reštaurácií. to všetko dohromady robí to najlepšie zo všetkých luxusných letovísk Bali.

Uspokojiť drvivú medzinárodné dopytom po svojich ubytovacích dych berúce, bude Viceroy čoskoro pridá ďalších 14 víl, ktoré sú rozšírené kúpele a ďalšie výbornú reštauráciu.

Rodiny sú vítané, ale Viceroy sa najlepšie hodí pre dobre zahojené pary alebo novomanželov na svadobnej ceste, ktorí hľadajú zážitok následné svadbe budú pamätať po zvyšok svojho života.

Villas

Viceroy má 25 jedno a dvoch-spálňových víl s veľkosťou od 150 metrov štvorcových na masívny 400 metrov štvorcových Viceroy Villa – všetko bezchybne navrhnuté v tradičnom luxusnom indonézskom štýle.

Každá vila zahŕňa vyhrievaný bazén a tradičné vonkajšie bungalov (známe ako Bale) pre relaxáciu v úplnom súkromí, zatiaľ čo namáčanie v tropických výhľadom na hory.

Kúpeľne sú veľké a vkusne zariadené s mramorom po celom s oddeleným sprchovacím kútom, vaňou a dvojitým umývadlom.

stolovanie

Cascades reštaurácie je uznávaný ako jeden z popredných Bali stravovacích zariadení s ponukou svetovej triedy, ktorý predložila Belgicko kuchár Nič Vanderbeeken. Hostia si môžu vybrať z vynikajúcej radu la carte pokrmy vyrobené z tých najčerstvejších miestnych i medzinárodných zložiek alebo márnotratnosť senzačným 10 kurzu degustačné menu, ktoré trvalo dostáva nadšené recenzie na. A la carte s výhľadom na pokojnú rokliny je all inclusive pre hotelových hostí a ponúka obrovský výber raňajkových lahôdok, čaj, káva a džúsy.

vybavenie

Lembah Spa má neobmedzené výhľady dole svieži riečnej rokliny takže je ideálne miesto na relaxáciu a omladenie. Procedúry sú vykonávané v interiéri aj vonku alebo v izbách v prípade potreby. V kúpeľoch sa čoskoro rozšírila a zahŕňa slanej vody plavák nádrže, ktorá pomôže znížiť jet lag a umožní návštevníkom rýchlo ukončiť od stresu každodenný život.

Hlavným infinity bazén susediace Cascades reštaurácia umožňuje dennú relaxáciu berie v zobrazení 180 stupňov údolia a nočných večera pri sviečkach v centre kľudné prostredie prírodné džungle.

Viceroy Bali je jedinečná v tom, že má vrtuľník pad na mieste pre rýchle transfery z letiska, že pre niečo navyše, môžu zahŕňať nezabudnuteľný vzduchu prehliadku Bali.

aktivity

Ubud a jeho okolie ponúka veľké množstvo robiť – od pešiu turistiku, rafting na divokej vode, navštevujúci na prípravu kávy a ryžových plantážach, nakupovanie, umenie, tanca, hudby a veľkú reštauráciu a kúpele scéna, ktorá je jedným z najväčších v celej juhovýchodnej Asia.

Viceroy možné usporiadať desiatky činností, vrátane must-robiť vlastné trojhodinovú cyklistický výlet aj keď miestnej dediny a ryžové polia.

Hodnota za peniaze

Vily začať od IDR 7,972,583 (435 £) mimo sezónu; az IDR 9,768,209 (£ 533) vo vysokej. Vrátane raňajok. Bezplatné Wi-Fi. Drahý, ale stojí za to

hotel Highlights

  • Veľké 6-hviezdičkové vily krásne vybavený a tvrdé opustiť z akéhokoľvek dôvodu, a to aj denné výlety
  • Adekvátne Wi-Fi – bez ohľadu na vzdialenom hornatom mieste
  • Mimoriadne vysoká kvalita in-house reštaurácií sprevádza mnoho ďalších možností mimo firmu
  • Početné outdoorové aktivity pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti
  • Blízko prístup do centra Ubud – kultúrne srdce Bali
  • Priateľský, zdvorilý a vysoko efektívne personál poskytovať prvotriedny servis po celú dobu
  • Celkovo jeden z juhovýchodnej Ázie top 5+ Star Villa ponuky v nádhernom horskom prostredí, čo Viceroy Bali jeden regiónov najlepších luxusných letovísk.

Jin. Lanyahan, Br Nagi, Ubud, Bali 80571
Tel: +62 361 971 777 Website:   http://www.viceroybali.com

rezervovať »