Villa İnceleme: Viceroy Bali, Ubud, Bali, Endonezya

Posted on

Bali konaklama ararken lüks tatil köyleri bol henüz muhteşem ayarı, 25 havuz villa ve 150 Bali personel ile Viceroy Bali geçmiş bakmak gerekmez. Petanu River Gorge Ubud dışında sadece on dakika bakan dik uçurumun üzerinde tünemiş – Viceroy Bali enfes dünya çapında lüks villalar sunmaktadır.

Aileye ait, çok ödüllü Viceroy Bali odası ve özel sonsuzluk havuzu hem tropikal orman manzarasına sahip geniş ve tertemiz sunulan villalar sunmaktadır. Konumu Ubud şehir dışına yeterince – dağlarda Bali’nin kültür başkenti – çeltik tarlasının ve dağlar, açık hava etkinlikleri ile Bali teems Ubud’un atan kalpte ücretsiz otel araba ile henüz sadece birkaç dakika çevreleyen muhteşem doğal manzarayı için kültür, eşsiz alışveriş ve tanınmış restoranlar. Kombine Bütün bunlar hepsi Bali lüks tatil en kılar.

onun nefes kesen konaklama ezici uluslararası talebin hitap edebilmek için Viceroy yakında 14 ek villalar, genişletilmiş bir spa ve ek bir fine-dining restoran ekleyecektir.

Aileler bekliyoruz ama Viceroy onlar hayatlarının geri kalanı için hatırlar sonrası düğün deneyimi arayan iyi iyileşmiş çiftler ya da balayı için uygundur.

Villalar

Bütün kusursuzca geleneksel, lüks Endonezya tarzında tasarlanmış – Viceroy 150 metrekare arasında kitlesel 400 metrekare Viceroy Villa büyüklükleri değişen 25 tek ve iki yatak odalı villalar bulunmaktadır.

Her villa tropik dağ manzarası iliklerine kadar süre mutlak gizlilik içinde dinlenmek için (bir balya olarak da bilinir) ısıtmalı havuz ve geleneksel açık bungalov bulunmaktadır.

Banyolar büyük ve zevkle duş, banyo ve ikiz lavabo boyunca mermer ile dizayn edilmiştir.

Yemek

Cascades Restaurant Belçika şef Nic Vanderbeeken tarafından sunulan dünya çapında bir menü ile Bali’nin lider yemek mekanlarından biri olarak kabul edilmektedir. Misafirler sürekli eleştiriler alan sansasyonel 10 ders tatma menüsünde yerel ve uluslararası taze malzemelerle veya savurganlık ile yapılan alakart yemekler süper dizi seçebilirsiniz. Huzurlu vadiye bakan bir alakart kahvaltı otel misafirleri için herşey dahil olup kahvaltı lezzetleri, çay, kahve ve meyve suları büyük bir seçim sunar.

tesisler

Lembah Spa bunu dinlenmek ve gençleşmek için ideal bir yer haline gür nehir geçit aşağı sınırsız manzarasına sahiptir. Gerektiğinde Tedaviler iç ve dış mekan ya da konuk odalarında yapılmaktadır. spa yakında genişletilmiş ve jet lag azaltmak ve misafirler hızla günlük hayat stresinden Rüzgar için izin yardımcı bir tuzlu su şamandıra tankı dahil edilecektir.

Cascades Restaurant’ı bitişik ana sonsuzluk havuzu sakin doğal orman ortamda kalbinde 180 derecelik vadi manzaralı ve gece mum ışığında akşam yemekleri de alarak gündüz dinlenmek için izin verir.

Viceroy Bali biraz ekstra için, Bali unutulmaz hava turu içerebilir hızlı havaalanı transferleri için sitede bir helikopter pisti vardır tektir.

faaliyetler

Ubud ve onun yapmak büyük miktarda teklif çevreleyen – trekking, rafting, ziyaret kahve ve pirinç tarlaları, alışveriş, sanat, dans, müzik ve Güneydoğu tümünde en büyüklerinden biridir büyük bir restoran ve spa sahnesi arasında değişen Asya.

Viceroy yerel köy ve pirinç tarlalarının olsa özel üç saatlik bisiklet turu-yapmalısınız gibi aktiviteler onlarca düzenleyebilir.

Para Değeri

Villalar IDR 7972583 düşük sezonda (£ 435) başlayan; ve yüksek içinde IDR 9768209 (£ 533) den. Kahvaltı dahil. Bedava internet. Pahalı ama buna değer

Otel Özeti

  • Büyük 6-yıldızlı Villa güzelce herhangi bir nedenle ayrılmak takıldı ve sert, hatta günlük turlar
  • Yeterli Wi-Fi – uzak dağlık konumuna rağmen
  • Son derece yüksek kaliteli içi yemek seçenekleri diğer birçok seçenek site dışında eşliğinde
  • Fitness tüm düzeyleri için çok sayıda açık hava etkinlikleri
  • merkezi Ubud Yakın erişimi – Bali’nin kültürel kalp
  • her zaman üst sınıf hizmet sunan, dost, nazik ve yüksek verimli personel
  • Viceroy Bali biri bölgeleri iyi lüks tatil yapma muhteşem bir dağ ortamında Güney Doğu Asya’nın en üst 5+ yıldızlı villa teklifleri Genel biri.

Jin. Lanyahan, Br Nagi Ubud, Bali 80571
Tel: 62 361 971 777 Web sitesi:   http://www.viceroybali.com

Şimdi kitap »