Villa Review: Viceroy Bali, Ubud, Bali, Indonezja

Posted on

Gdy szukasz zakwaterowania w Bali, luksusowe ośrodki są obfite ale nie musisz szukać przeszłości Viceroy Bali to spektakularny ustawienie, 25 i 150 Pool Villas Bali personel. Wznosi się na stromym wąwozie widokiem na Petanu River Gorge zaledwie dziesięć minut poza Ubud – Viceroy Bali prezentuje wykwintne luksusowe wille światowej klasy.

Rodzinny, wielokrotnie nagradzanym Viceroy Bali oferuje przestronne i nieskazitelnie przedstawiony wille z widokiem tropikalnej dżungli zarówno z pokoju i prywatnym basenem bez krawędzi. Jego lokalizacja jest na tyle daleko od miasta Ubud – kulturalnej stolicy Bali w górach – aby cieszyć się spektakularne naturalne widoki na otaczające pola ryżowe i góry, ale tylko minut bezpłatnego hotelu samochodem do bijącego serca Ubud, których roi się na świeżym powietrzu, Bali kultura, wyjątkowe zakupy i renomowanych restauracji. Wszystko to w połączeniu czyni go najlepszym z luksusowych ośrodków wypoczynkowych Bali.

Aby zaspokoić popyt na zdecydowaną międzynarodowej oddech podejmowania lokali, Viceroy wkrótce dodać 14 dodatkowych wille, spa i rozszerzony dodatkowy doskonałą restaurację.

Rodziny są mile widziane, ale Viceroy jest najlepsza dla dobrze zagojone par lub nowożeńców szukających doświadczenia po-ślubu będą pamiętać do końca życia.

Villas

Viceroy posiada 25 jedno i dwu-pokojowe wille o powierzchni od 150 metrów kwadratowych do 400 metrów kwadratowych masywny Viceroy Willa – wszystko bezbłędnie zaprojektowane w tradycyjnym, luksusowym stylu indonezyjskim.

Każda willa obejmuje podgrzewany basen odkryty i tradycyjne Bungalow (znaną jako beli) do odpoczynku w absolutnej prywatności podczas kąpieli w tropikalnych widokiem na góry.

Łazienki są duże i gustownie zaprojektowane z marmuru na wskroś z oddzielnym prysznicem, wanną i podwójne marnościami.

jadalnia

Kaskady Restauracja jest uznawany za jednego z czołowych miejsc gastronomicznych Bali z menu światowej klasy przedstawionej przez szefa kuchni Belgia Nic Vanderbeeken. Goście mogą wybierać z fantastyczną wachlarz dań a la carte wykonane z najświeższych składników lokalnych i międzynarodowych lub popisywać się na sensacyjne 10 dań menu degustacyjne, które stale otrzymuje entuzjastyczne recenzje. A la carte śniadanie z widokiem na spokojną wąwóz jest all inclusive dla gości hotelowych i zapewnia ogromny wybór śniadaniowe przysmaki, kawa, herbata i soki.

Udogodnienia

Lembah Spa oferuje nieograniczone widoki w dół rzeki bujne gardzieli co czyni go idealnym miejscem na relaks i regenerację sił. Zabiegi przeprowadzane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lub w pokojach gościnnych w razie potrzeby. Spa wkrótce zostanie rozszerzona i obejmuje float słonej wodzie, która pomaga zmniejszyć jet lag i pozwalają gościom szybko wyciszenie od stresów codziennego życia.

Główny basen nieskończoność przylegający Cascades restaurację pozwala na relaks w czasie dni, biorąc w widokiem na dolinę o 180 stopni i nocnych kolacje przy świecach w samym sercu cichej okolicy naturalny dżungli.

Viceroy Bali jest wyjątkowy, ponieważ ma lądowisko dla helikopterów na miejscu dla szybkich transferów lotniskowych, że za trochę więcej, może obejmować niezapomnianą wycieczkę powietrza Bali.

Zajęcia

Ubud i jego okolice oferują ogromne ilości do zrobienia – począwszy od trekking, rafting, odwiedzając kawy i ryżu plantacji, zakupy, sztuka, taniec, muzyka i ogromne restauracji i spa sceny, która jest jednym z największych w całej południowo-wschodniej Azja.

Viceroy może zorganizować kilkadziesiąt działań, w tym trzeba zrobić prywatny-trzygodzinnej wycieczki rowerowej chociaż lokalnych obszarach wiejskich i ryżu.

Wartość pieniądza

Villas zaczynają się od IDR 7,972,583 (£ 435), poza sezonem; iz IDR 9,768,209 (£ 533) w wysokości. Śniadanie w cenie. Darmowe wifi. Drogo, ale warto

Najciekawsze hotelu

  • Duże domy 6-gwiazdkowe pięknie wyposażone i trudno wyjechać z jakiegokolwiek powodu, nawet Day Tours
  • Adekwatne Wi-Fi – mimo zdalnej lokalizacji górskiej
  • Wyjątkowo wysoka jakość w domu lokali gastronomicznych towarzyszy wiele innych opcji siłowni obok
  • Liczne zajęcia na wszystkich poziomach sprawności
  • W pobliżu dostęp do centrum Ubud – kulturalnym centrum Bali
  • Przyjazny, uprzejmy i bardzo pomocny personel dostarczanie najwyższej klasy usługi w każdej chwili
  • Ogólnie jeden z najlepszych ofert willi gwiazdy 5+ Azji Południowo-Wschodniej w wspaniałej górskiej scenerii, dzięki czemu Viceroy Bali jedną regionów najlepsze luksusowe kurorty.

Jin. Lanyahan, Br Nagi, Ubud, Bali 80571
Tel: +62 361 971 777 WWW:   http://www.viceroybali.com

Zarezerwuj teraz »