Skip to main content

Visa Prasības Taizemē

Jūsu pase ir viss, kas jums ir nepieciešams, lai lielākā daļa, īslaicīgu apmeklējumu


No tropu pludmales Phuket uz seno tempļu un izsmalcinātība Bangkokā, Taizemē izstaro Allure kā dažām citām Āzijas galamērķiem. Ja ceļojums uz šo Āzijas paradīze ir jūsu nākotnē, jūs varētu būt jautājums par tiesiskajām prasībām ieceļošanai valstī un cik ilgi jūs varat palikt.

Jūs, iespējams, nav nepieciešama vīza, lai apmeklētu Taizemi atvaļinājumā, bet zina prasības, lai pārliecinātos, ka jūs varat ievadīt valsti bez jebkādām problēmām, un jūsu uzturēšanās ilguma klāj bez vīzas nepieciešamības. Tas vienmēr ir laba ideja, lai pārbaudītu prasības ar  Karaliskā Taizemes vēstniecība  Vašingtonā pirms ceļojuma, jo noteikumus var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma, un jūsu plāni var mainīties pēc tam, kad jūs ieradīsieties Taizemē.

Bezvīzu ceļošanas

Ja jūs dodas uz Taizemi un ir ASV pilsonis ar ASV pasi un atgriešanās aviobiļeti vai kādā no Taizemes uz citu valsti, jums nav nepieciešams pieprasīt vīzu, ja vien jums nav plānojat uzturēties valsts vairāk nekā 30 dienām, un jūs neesat ievadījis valsti kā tūrisma ilgāk par 90 dienām, pēdējo sešu mēnešu laikā.

Jums tiks piešķirts 30 dienu ieceļošanas atļauju, kad jūs ieradīsieties pie lidostas vai šķērsojot robežu. Jūs varat pagarināt savu uzturēšanos, ko tik daudz kā 30 dienu laikā, ja jūs pieteikties uz to pie Taizemes Imigrācijas biroja birojā Bangkokā. Jums būs jāmaksā neliela maksa par šo privilēģiju (1,900 Taizemes bāts vai $ 59,64, sākot ar 2018. gada februāra). Karaliskā Taizemes vēstniecība iesaka tiem, kam diplomātisko vai oficiālā ASV pasi saņemtu vīzu, pirms mēģināt iekļūt Taizemi, jo tie varētu tikt liegta ieceļošana.

Bez savu pasi un atgriešanās aviobiļeti, jums ir jābūt naudas ieejā, lai parādītu jums ir pietiekami daudz naudas, lai ceļotu apkārt Taizemi. Jums būs nepieciešams 10.000 bats (~ $ 314) uz vienu personu vai 20,000 bats (~ $ 628) par ģimeni. Tas ir īpaši svarīgi atcerēties, jo daudzi cilvēki nav veikt daudz naudas, kad tie ceļo, jo tie jāplāno, izmantojot kredītkartes izdevumiem.

Ja jūs neesat ASV pilsonis, pārbaudiet Karaliskā Taizemes vēstniecības mājas lapā, lai redzētu, vai jums ir nepieciešams pieteikties vīzas iepriekš. Taizeme piešķir 15, 30 un 90 dienu ieceļošanas atļauju un vīzu, ierodoties uz pilsoņiem daudzās citās valstīs.

Ceļojumu Ar Visa

Ja jūs plānojat uz ilgāku atvaļinājumu Taizemē varat pieteikties 60 dienu tūristu vīzas iepriekš Royal Taizemes vēstniecība, ASV Valsts departaments iesaka. Ja jūs nolemjat vēlaties palikt ilgāk, jūs varat pieteikties uz Imigrācijas biroja Bangkokā 30 dienu pagarinājumu. Tāpat kā ar pagarinājumu uz bezvīzu ceļošanas, tas maksās apmēram 1900 Taizemes bāts.

Pārsniedzot atļauto Jūsu termiņš

Taizemieši ir priecīgi, ka jūs apmeklējat, bet jums ir jādomā divreiz par to uzturēšanās ilguma pārsniegšanas jūsu welcome. Valsts departaments brīdina par sekām, ja jums palikt ilgāk nekā jūsu termiņā, kā to nosaka savu ierakstu akreditācijas dati.

Ja jūs uzturēšanās laika pārsnieguma savu vīzu vai pases laika limitu, jūs saskaras 500 bats (~ $ 15.70), smalka katru dienu jūs esat pāri robežai, un jums ir jāmaksā pirms jums tiks atļauts pamest valsti. Jūs arī ir uzskatāma par nelikumīgu imigrantu un varētu tikt arestēts un izmet cietumā, ja kāda iemesla dēļ, jūs nozvejotas šajā valstī ar beidzies vīzas vai ieceļošanas atļaujas ar savu pasi. Valsts departaments norāda, ka Taizemieši ir veikuši frekvences apgabalu mazbudžeta ceļotāji parasti bieži, arestēja viņus, un tur tos cietumā, kamēr tie varētu samaksāt uzkrātās soda un nopirkt biļeti no valsts, ja viņiem nav viens.

Tātad, ja jūs nevarat atstāt valsti, pirms jūs vajadzēja, plānot uz priekšu un paplašināt Jūsu uzturēšanos saskaņā ar noteikumiem. Ir vērts problēmu un naudas. Grunts līnija: “Tas ir ļoti ieteicams, lai izvairītos no uzturēšanās ilgāk par vīzā,” Valsts pārvalde saka.

Pie ieejas punktu,

Pārliecinieties, ka jūs aizpildīt ierašanās un izbraukšanas kartes pirms jūs nokļūt imigrācijas līnija iet cauri muitai. Jūs varētu nosūtīt atpakaļ uz rindiņas beigām, ja jums uz galda bez formā aizpildīts.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *