Viskas apie Gelato ir kodėl Jūs turite Try it jūsų Italijos Vacation

Posted on

 Viskas apie Gelato ir kodėl Jūs turite Try it jūsų Italijos Vacation

G elateria  (tariama  Galaretować-A-centras-EE-A ) yra Italijos parduotuvė, kuri parduoda Gelato arba GELATI ( tariama Galaretować-A-į ar  klijai-A-TI ). Jei jūs niekada turėjo valgyti Gelato malonumą, padėkite jį ant savo maršrutą, tai skanus gydyti jūs tiesiog turite pabandyti, o Italijoje.

Gelato vs ledai

Gelato kartais ženklinami kaip “Italijos ledų” Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau šis apibrėžimas yra tikrai teisingas. Gelato yra arčiau ledo pienu, nes italai atrado, kad per daug sviesto konfliktuoja su šviežių, kvapnus skonio, dėl kurių pažymima Italų Gelato.

Tiesą sakant, tai būtų tiesiog neteisinga Jungtinėse Valstijose skambinti italų Gelato  ledų, nes ledai yra apibrėžiamas pagal FDA kaip šaldytų produktų su ne mažiau kaip 10% pieno riebalų ir tipiškų Italijos Gelato yra mažesnis sviesto.

Gelateria dažnai parduoda išgalvotas GELATO concoctions, paprasta kūgio ( Cono ) arba puodelio ( COPPA ). Klientas susitvarko savo norimą skonių, kurie yra paženklinti, dažnai su nuotraukomis. Dauguma laiko gausite 2 kaušeliai (du skirtingų skonių) už pigiausią variantą.

Ieškoti Gelateria, kad sako ” Gelato fatto Casa “, ar namas pagamintas Gelato, už geriausią autentišką Gelato. Venkite vietų, su ryškiai spalvoti ekranai ir vietoj surasti spalvų, kurios yra arčiau realus dalykas. Geras skonis patikrinti yra pistacijų, kuri turėtų būti ne ryškiai žalia, bet šviesesnė beveik rusvos spalvos. Vaisių skonių turėtų atrodyti faktinis vaisių, o ne kažko ryškiai (skaityti: dirbtinai) spalvos.

Be to, dideli mounded poliai meniškai išdėstyti yra labiausiai tikėtina, gamykla produktai.

Čia galite rasti gelaterie  kad pasiūlyti sprendimus, kaip antai jogurtas ar sojos pieno Gelato. Jei esate pieno nemokamai, surasti granita ar sorbetto,  vaisių skonio ledai, kurie neturi pieno jais.

Daugiau nei tiesiog Gelato

Paprastai, jūs galite rasti keletą kitų dalykų net pačių pagrindinių Gelateria, pavyzdžiui, ledų tortų ar desertų, kad galite apsidrausti.

Į Gelateria gali būti derinamas su kitomis funkcijomis, tampa baras-Gelateria , yra Gelateria-PASTICCERIA ar net visų 3. derinys Jei jis taip pat yra baras tai bus kavą, Alkoholis, užkandžiai, pyragai, ir Gelato visi pagal tą patį stogas. Jei pavadinime yra žodis PASTICCERIA, ji taip pat siūlo šviežių kepinių, be Gelato. Didesniuose miestuose, jūs dažnai rasti Gelateria, kad parduoda tik Gelato, bet mažuose miesteliuose, jie dažnai derinti su kitomis funkcijomis.

Mėginių ėmimo Gelato visoje Italijoje

Jei jūs ketinate į Florenciją, užsisakyti picos ir GELATO klasė ar Gelato ir Vino degustacijas per Select Italijoje už viduje pažvelgti Gelateria ir kaip Gelato yra pagamintas. Maisto ekskursijos dažnai apima, rekomenduojama Gelateria su viešai neatskleista informacija stop. Romoje pabandyti mitybos Italija Žemės ūkio Tours arba maisto ekskursijos su Romos smaguris .