Viskas apie Musee d’Orsay Paryžiuje – Akcentai ir lankytojų Patarimai

Posted on

Svarbiausi ir lankytojų Patarimai

Vienas iš pasaulio labiausiai lankomų muziejų, Musée d’Orsay namų didžiausia kolekcija tapyba, skulptūra, ir dekoratyvinių daiktų, pagamintų tarp 1848-1914, pademonstruotų daugelis ryškiausių darbų pradžioje eros.

Suteikti lankytojams išsamų ir kvapą pažvelgti į šiuolaikinės tapybos, skulptūros, dizaino, ir net fotografijos gimimo, Orsay nuolatinis kolekcija tęsiasi nuo neoklasicizmo ir romantizmo iki impresionizmo, ekspresionizmo, ir Art Nouveau dizainu.

 Svarbiausi iš pasaulinės klasės kolekcija apima šedevrus menininkų, įskaitant Ingres, Delacroix, Monet, Degas, Manet, Gaugin, Toulouse-LAUTREC ir Van Gogo.

Skaityti Susiję: Įsitikinkite, pasikonsultuoti mūsų sąrašą geriausių impresionistinių muziejų Paryžiuje išplėsti savo supratimą apie šį įdomų judėjimo.

Vieta ir Kontaktinė informacija:

Adresas: 1 Rue de la légion honneur
7. arrondissement
metro: Solferino (linija 12)
RER: Orsė (C linija)
Autobusas: linijos 24, 63, 68, 69, 73, 83, 84, 94 ir

Muziejus įsikūręs Saint-Germain des Pres kaimynystėje , tarp Quai Anatole France ir Rue de Lille, ir susiduria su Senos upės kairiajame krante. Muziejuje taip pat yra penkios minutės pėsčiomis per upę nuo Jardin des Tuileries.

Taip pat netoliese:

 • Lotynų kvartalas
 • Luvras muziejus
 • Rodeno muziejus ir sodas
 • Musee de l’Armée (Armijos muziejus)

Informacija telefonu:

 • (0) 1 40 49 48 14 33
 • 33 (0) 1 40 49 49 78

Aplankykite svetainę

 

Darbo valandos:

09:30 6 val (antradieniais per sekmadieniais)

09:30 iki 9:45 val (ketvirtadieniais)

Poniedziałków.

Uždarymo: gegužės 1 dieną ir gruodis 25..

Bilieto kaina:

Dėl dabartinių stojamojo, pamatyti šį puslapį .

 • Nemokama visiems lankytojams pirmąjį kiekvieno mėnesio sekmadienį.
 • Nemokama lankytojams iki 18 metų amžiaus.
 • Nemokama lankytojams amžiaus 18-25, kurie yra piliečiai ES valstybėje narėje.
 • Nemokama bedarbiams lankytojams.
 • Nemokama neįgaliesiems lankytojams.
 • Nemokama turėtojams Paryžiaus muziejaus Pass.

Ekskursijos muziejus Ekskursijos:

 • Šedevrai Musée d’Orsay Tour  yra anglų kalba kelionė, kuri teikia individualias lankytojus 1,5 valandų apžvalga nuolatinių kolekcijų. Kelionė prasideda antradienio iki šeštadienio. Pamatyti oficialų svetainę dabartinių laikų ir kainas.
 • Įvairūs Teminiai Grupinės kelionės yra prieinama tokiose srityse kaip didelis, meno kūrinių Musée d’Orsay, puikus meno srovių, nuo akademizmo impresionistų, nuo impresionistų parodose Era, o po impresionizmo (1886-1914). Kartų, datos ir temos skirtis.

Prieinamumas:

Laimei, visos šio muziejaus lygis yra neįgaliųjų vežimėliais. Asmenys pagalbininkai neįgaliems lankytojams leista muziejaus nemokamai. Be to, vežimėliai yra prieinami garderobe. Nuoma yra nemokama, tačiau pasą arba vairuotojo pažymėjimą reikalingas kaip užstatą

Apsipirkimas ir valgomasis muziejuje:

Muziejus dovanų parduotuvė ir knygynas dirba kiekvieną dieną, išskyrus pirmadienį, 09:30 ir 6:00 val (dirba iki 9:30 ketvirtadienį.)

Muziejus restoranas įsikūręs ant vidutinio lygio. Aptarnavimas paprastas, jei šiek tiek brangesnis, patiekalų puošniais aplinkoje, Restorane įmantrus lubų freskos ir skulptūros.

Tikėtis mokėti 25-50 eurų už porciją (apytiksl. $ 33- $ 67). Jokių išlygų.

Restoranas Telefonas: +33 (0) 1 45 49 47 03

Laikinosios Eksponatai:

Musee d’Orsay “kuruoja specialius eksponatų ir teminius renginius reguliariai. Aplankykite šį puslapį išsamią informaciją apie artėjančius eksponatų ir specialių renginių.

Padaryti Jūsų apsilankymo Dauguma:

Sekite mano Top 5 “Musee d’Orsay Lankytojų Patarimai užtikrinti, kad jūsų apsilankymas yra praturtinti ir jaudinantis vienas.

Orientacijos ir kolekcija renginiai

Nuolatinės kolekcijos Musée d’Orsay apima keturis pagrindinius lygius ir terasa parodų erdvę. Kolekcijoje pateikiami chronologiškai ir pagal meninę judėjimo.

Pirmas aukštas:

Pirmame aukšte (neturi būti painiojama su Europos pirmame aukšte , kuris yra antras aukštas JAV) yra pagamintas iš 1848 į ankstyvą 1870 kūrinių.

 Dešinės pusės galerijos sutelkti dėmesį į istorinės tapybos raidą ir mokslo bei iš anksto simbolistinių mokyklose. Svarbiausi renginiai apima kūrinius Ingres, Delacroix, Moreau ir ankstyvųjų kūrinių Edgar Degas, kuris vėliau tapo svarbia figūra impresionistų tapybą.

Tuo tarpu, T jis kairinis galerijos sutelkti dėmesį į natūralizmo, realizmo, ir iš anksto impresionizmo. Svarbūs darbai Courbet, Corot, soros ir Manet galima rasti čia. Pagrindiniai darbai yra sorų anketa The Angelus (1857-1859) ir monetų anketa liūdnai 1863 tapybos Le Oficialus pusryčiai sur l’HERBE (Pietūs ant žolės), kuris vaizduoja nuogas moters iškylauti su dviem apsirengusį vyrams.

Architektūra, skulptūra ir dekoratyvieji elementai šiame lygmenyje yra antras imperijos modelių ir objektus, priklausančius vidurio 19-ojo amžiaus eklektika judėjimo.

Vidurio Lygis:

Šiame aukšte užima svarbią kolekcija 19 amžiaus pabaigos tapyba, pastelės, ir dekoratyvieji elementai, įskaitant šešių kambarių rezervuota Art Nouveau apdaila.

Galerijos susiduria Senos funkcija gamtininkas ir simbolistų tapybos bei dekoracijas iš viešųjų paminklų. Užsienio tapyba, įskaitant kūrinių Klimt ir Munch, yra matomas šalia Prancūzijos tapyba. Pietų galerijos įtraukti vėlesnius darbus Maurice Denis, Roussel ir Bonnard.

“Viršutinis lygis” (2):

Tai kitą lygį  rodo naujoviškų, netradicinių technikų tapybos ir pastelės atsiradimą pagal neoimpressionists, Nabists ir Pont-Aven tapytojų. Pagrindiniai darbai Gaugin, Sieros kiekis, Signac ir Toulouse-Lautrec čia. Tuo tarpu,  mažas formatas tapyba yra parodyta šiame lygmenyje dedikuotame Žmonių galerijos.

Į viršų Aukštas / Aukštesniojo lygio “1”:

Viršutinis aukštas ( “aukštesniu lygiu (1), be abejo, namų labiausiai dech galerijų muziejuje. Nesuskaičiuojama didieji darbai iš impresionizmo ir ekspresionizmo judėjimo galima rasti čia.

Svarbiausi renginiai apima kūrinius impresionistų Degas, Monet, Renoir, Sisley, Pissarro ir Caillebotte. Ištisos galerijos pašvenčiami Monet ir Renoir po 1880 m.

Pasaulyje garsaus Gachet kolekcijos , novatoriški kūriniai Van Gogas ir Cezanne gali būti peržiūrėta. Svarbiausi skulptūros yra dech Degas šokėjai.

Terrace lygis

Į “terasa” plotas yra visų pirma pašvęstas 19 a skulptūros, su visu kraštu skirtame didingomis kūrinių prancūzų skulptorius Auguste Rodin