Viskas apie Senos upės Paryžiuje: Svarbiausi faktai, istorija ir Kelionių patarimai

Posted on

Viskas apie Senos upės Paryžiuje: Svarbiausi faktai, istorija ir Kelionių patarimai

Galbūt labiausiai žinomas pasaulyje upė, Sena ne tik fiksuoja mūsų vaizduotę šioje dieną: ji pavergė ir suviliojo tie, kurie susiduria su ją, nes iš anksto viduramžių laikais. Tvarkingai dalijant iš Paryžiaus miestą į skiriamųjų kairę ir dešinę bankų ( Rive Gauche ir Rive DROITE ), upė tarnavo kaip išlaikymą, prekybos, ir kvapą gniaužiančių perspektyvų šaltinio nuo keltų genties žvejų žinomas kaip Parisii nusprendė įsikurti tarp jos bankai, ant mažytės juostelės žemės šiandien vadinama  Ile de la Cité, į 3-iojo Kr

Kad anksti gyvenvietė, vėliau pavadintas Lutetia romėnai, buvo galiausiai išaugs į klesti metropolis mes žinome ir gerbiame šiandien. Bet tai pakankamai lengva pamiršti, kad Sena, dabar dažniausiai laikomi kaip vaizdingos foto ops šaltinį ir teikti maršrutas pastovus srautas pažintinės kruizai, buvo gyventojų gyvybės šaltinis ir viena iš pagrindinių priežasčių, ankstyvieji gyventojai buvo atkreipiamas į plotas prasideda.

Nuo 1991 m Senos upės buvo UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, o tai reiškia, kad ji turi teisinę apsaugą ir pripažinimą kaip svarbų gamtos ir kultūros svetainėje. Skaitykite daugiau sužinoti apie savo istoriją, ir patarimų, kaip džiaugtis dėl kito vizito į Prancūzijos sostinę.

Keletas faktų apie Senos:

  • Upė trunka 776 km (482 mylių) per Prancūziją ir į Lamanšo Le Havre ir Honfleur (Belgija). Jos šaltinis yra prancūzų regiono Burgundijos, o jo burna Lamanšo.
  • Paryžiuje, Senos bankai yra sujungti 37 tiltų, įskaitant Pont de l’Alma netoli Eifelio bokštas, Pont des Arts, ir Pont Neuf viso.
  • Upės vardas yra kilęs iš lotyniško žodžio “sequana”, kai kurie tiki susijęs su gėlų pavadinimas, kad būtų buvę priskirtu pirmųjų Keltų gyventojai. Nėra sutariama dėl etimologijos, tačiau.

Touring ir Mėgautis Senos TOP ką daryti

Dauguma iš jūsų apsilankymą Paryžiuje norės aplankyti ir ištirti Senos bankai kelionės metu: tai viena iš priežasčių, tai skaičiai aiškiai mūsų vadovas į viršų lankytinų vietų Paryžiuje. Mes ypač rekomenduojame, kad jūs praleisti šiek tiek laiko dėl šių vietų ir veikla buvo sutelktas į upę.

Laiveliu kelionė.  Ypač pirmą kelionę į miestą, ekskursija laivu kelionė Senos duos jums galimybę imtis keleto svarbių paminklų ir vietų mieste, o sėdi atgal ir mėgautis kelione. Iš Dievo Motinos katedra su Palais de Justice ir Luvro muziejuje, švelniai plūduriuojančius ant upės suteikia ypač atsipalaiduoti ir švelnų pirmąją patirtį city– ir taip pat gali būti puikus būdas lankytojams riboto judumo imtis kai Paryžiaus labiausiai iconic vietos.

Jei lankotės į žiemą, o ne nerimauti: didžioji dauguma upių kruizų kompanijos siūlo šildomu uždaru areas– todėl jūs vis tiek galite mėgautis kruizas, net tada, kai vyrauja ledinis vėjas ar net lietus.

Pack iškylą ir plėtimąsi out su antklode ant bankų. Senos bankai teikia nuostabų nustatymus atsipalaidavęs Paryžiaus iškylą, ypač pavasario ir vasaros mėnesiais.

Taigi atsargomis kai batonai, sūrio ir vaisių ir rasti gražus vietoje sėdėti ant upių krantų. Prieblanda yra ypač puikus laikas grožėtis subtiliai keičiasi spalvos danguje, o vandens žibėti kaip valtys slinkti iki …

Rankų ant iškylą goodies, pamatyti mūsų vadovas geriausių kepyklų Paryžiuje, taip pat mūsų sąrašą iš geriausių gurmanų maisto parduotuvėse ir prekybos centruose Paryžiuje.

Paimkite romantišką ar kontempliatyvųjį pasivaikščioti. Upių krantų natūraliai pasiūlyti kai kurie iš labiausiai romantiškų vietų Paryžiuje pasivaikščioti su žmogumi specialaus. Sustoti prie Pont des Arts  pasigrožėti saulę virš vandens, puošnios detalės tilto, ir Eifelio bokštas ant horizonto.

Bankai taip pat yra puiki vieta toje vienutėje pėsčiomis padėti manote per sudėtingas problemas ar projekto. Aš rekomenduoju pradedant netoli Hotel de Ville, kerta per tiltą į Ile de la Cite ir klibinkščiuoja rytų į vakarus apie kairę ir į dešinę bankų (siūlau klibinkščiuoja į ta kryptimi, atkreipia jus).

Naršyti knygas, plakatus ir relikvijų ne senų knygų pardavėjų. Beveik kiekvienas būtų pripažinti žalia metalo arklidžių senų Paryžius Sena šalutinis knygynuose (bouquinistes) , kurie atsirado daugybė filmų ir nuotraukų miestą. Nesvarbu, ar jūs iš tikrųjų norite rasti seną žavingą leidimas jūsų mėgstamą knygą ar tiesiog norite peržiūrėti, tai labai malonus būdas praleisti popietę.

Jei jums patiko šis, Jūs taip pat gali mėgautis šios veiklos

Kai jūs ištirti Senos, apsvarstyti užsisakyti iš Paryžiaus kanalai ir vandenų keliai kelionė: buvęs gali būti garsiausių vandens telkinio Paryžiuje, bet tai tikrai ne vienintelė verta naudojasi.

Jūs netgi galite užsisakyti dienų kelionę į turą Marne upę valčių – kažkas dauguma turistų niekada galvoti daryti. Dviviečiai savo žaliuojantis bankų, kurie kadaise įkvėpė impresionistų dailininkų įskaitant Sisley ir monetų, yra viena iš gražiausių pavasario ir vasaros veiklos Paryžiaus regione, o vienas visiškai rekomenduoti.

Taip pat pagalvokite, atsižvelgiant dienų kelionę už Paryžiaus, įskaitant Claude Monet namas ir sodai prie Giverny, su savo gražių rožės ir rami srautus.