Viskas įskaičiuota Medaus mėnuo Tailande

Posted on

 Viskas įskaičiuota Medaus mėnuo Tailande
Cukrus minkštas smėlis, sodrus atogrąžų miškai, ir klesti Oceanfront Villas padaryti Tailandas idealus medaus paskirties. Tačiau keliautojai dažnai stebisi, kad, skirtingai nei Karibų jūros ir Meksikos, Tailandas neturi daug viskas įskaičiuota kurortuose. Bet tai neturėtų atgrasyti jus nuo pasirenkant ją kaip romantiškas pabėgimas. Tiesą sakant, priežastis Tailandas neturi daug visas inclusives, nes tai toks paprastas vietą keliauti ir planuoti, kad ten tiesiog nėra už supakuoti, iš anksto apmokamų atostogų poreikis, kai jūs galite įdėti vieną kartu taip lengvai nuo jūsų pačių. Be to, viskas Tailande yra labai prieinamos (ypač amerikiečių), todėl jums nebus išsaugoti pinigus su viskas įskaičiuota čia palyginus su moka a la carte.

Tailandas yra labai saugi vieta ir šalis jūs tikriausiai norite ištirti. Atsižvelgdama į visas jūsų maistas, gėrimai, ir veiklą vienu junginiu nebūtų kaip smagu šioje šalyje, kur visada yra kažkas įdomu pamatyti, iš puošniais šventyklos į džiungles knibžda laukinių gyvūnų.

Jei jūs vis dar nustatytas all inclusive medaus, yra saujelė kurortų Tailande pasirinkti.

Club Med Puketas

Nustatyti populiarus, šeimai Kata Beach, tai Club Med vienintelis turtas Tailande. Didžioji, manicured pagrindo pamiršti Kata Bay, ir tai vos keli žingsniai pėsčiomis skersai kelio patekti į paplūdimį. Kambariai yra patogūs ir modernūs, su kai kuriais atskirais Tailando dizaino elementų. Kaip ir kiti Club Med savybių, Club Med Puketas siūlo visą lenta su gėrimais, nors, nes maistas yra toks gausus ir nebrangiai (ir saugus valgyti) Phuket, galbūt norėsite paragauti patiekalų už kurorto taip pat.

Evason Six Senses

Kai kurie iš Evason Six Senses kurortų Tailandas siūlome viskas įskaičiuota paketai, kurie apima transportavimą nuo Bankokas, apgyvendinimą ir maitinimą. Six Senses Sanctuary Phuket paketai, kad funkcija savo pripažinimą pelnęs virtuvės, sveikatingumo užsiėmimus ir spa procedūros. Tuo tarpu, Six Senses Soneva Kiri Koh Kut-viena iš labiausiai high-end (skaityti: brangiau) Tailandas skelbimai-pasiūlymų paketai, kurie apima perkėlimą privačiu lėktuvu iš Bankoko tarptautinis oro uostas, maisto, gėrimų, skalbykla, ir dauguma veiklą. Abu kurortai yra stulbinantis, išskirtinis ir labai brangūs, todėl jie puikiai tinka medaus mėnesį, jei jūs neprieštaraujate švaistytis.

Kaimas Kokosų sala

Kaimas Kokosų sala yra nuotolinio trauktis nuošalesnėse salos rytinės pakrantės Phuket, susiduria Phang Nga Bay. Norėdami patekti į all inclusive resort svečiai turi imtis vandens taksi, važiuojantis 24/7. Kažkada, jie gali mėgautis asmeninį ruožas smėlio Infinity baseinai, trys restoranai, baseinas vietoje SPA su hidroterapijos baseinas ir klesti vilos su gyvenamieji kambariai, virtuvėlės, ir privatūs baseinai, kai kuriais. Viskas įskaičiuota paketas apima visas kurortas gėrimų ir maisto.

Centara Grand Beach Resort & Villas Hua Hin

Svečiai, kurie Knygos lygio kambarius ir vilas ne Centara Grand Beach Resort turės prieigą prie “viskas įskaičiuota patogumais ir” Club Lounge patiekalų, pavyzdžiui, pusryčiai, lengvi pietūs, popietės arbata, plius Laimės valanda kokteiliai ir užkandžiai. Kurorte taip pat yra trys baseinai-One vaikams ir du suaugusiems-taip pat giedras SPA.