Skip to main content

Viskas ko jums reikia žinoti apie Londono naktinio Tube

Viskas ko jums reikia žinoti apie Londono naktinio Tube

Londonas yra dabar oficialiai 24-valandą miestas. Po ilgų vėlavimų, Naktinis vaizdeliai yra atvira verslui kiekvieną penktadienį ir šeštadienį, siūlanti 24 valandų transporto sistemą Londono metro.

Paslauga suteikia transportą iš centriniame Londone prie už tą pačią kainą, kurią mokate už bilietus per dieną miesto pakraštyje.

Londono Transporto šiuo metu siūlo 24 valandų autobusu, bet vamzdis tinklas atveria daug daugiau maršrutus ir greičiau jungtis.

Naudinga informacija apie Londono naktinio Tube

Kai paslauga paleisti?

24 valandas per parą šiuo metu veikia penktadieniais ir šeštadieniais

Kuris linijos pasiūlyti 24 valandas per parą?

Naktį Vamzdžių paslaugos yra prieinamos nuo Jubilee ir Victoria linijų ir dauguma Vidurio, Šiaurės ir Piccadilly linijų.

Kaip dažnai traukiniai paleisti?

Victoria linija eina aplink kas 10 minučių visame linija.

Centrinė linija eina kas 10 minučių tarp White City ir Leytonstone ir maždaug kas 20 minučių tarp Ealing Broadway White City ir Leytonstone į Loughton / Hainault.

Jubiliejus linija eina aplink kas 10 minučių visame linija.

Šiaurės linija eina aplink kas 8 minutes tarp Camden Town ir Morden.

Piccadilly linija eina maždaug kas 10 minučių tarp Cockfosters ir Heathrow Terminalas 5 (atkreipkite dėmesį, kad nėra paslauga terminalo 4 kilpos).

Kiek tai kainuoja?

Naktį Vamzdžių kainos yra tokie patys kaip dieną bilietus. Jūs galite naudoti Oyster korteles ar bekontaktis mokėjimas (kasdien apribojimas taikomas abiems mokėjimo būdus). Day Travelcards galioja nuo išdavimo dienos ir keliones iki 4:30 kitą dieną.

Ar tai saugu?

Visos stotys dirba Londono metro darbuotojų ir yra sustiprintas policijos buvimas visoje vienos nakties paslaugas. Papildomi policijos Bendrijos paramos pareigūnai, taip pat teikti papildomą pagalbą keleiviams ir policijos pareigūnų, kaip reikalaujama.

Ar taksi galima Naktį metro stočių?

Ekstra taksi gretas buvo įtraukta į stočių naktį Tube linijų lengviau keleiviai tęsti savo keliones.

Kai vamzdis paprastai paleisti?

Per savaitę Londono metro traukiniai pradėti maždaug 5 val ir paleisti maždaug iki 11: 30 val / 12.30 val sekmadieniais, vamzdžiai pradėti maždaug 7 val, bet iš anksto patikrinti savaitgalio inžinerijos darbai.

You may also like