Viss, kas Jums jāzina Par Londonas nakts Tube

Posted on

Viss, kas Jums jāzina Par Londonas nakts Tube

Londona tagad ir oficiāli 24 stundu pilsēta. Pēc ilgām kavēšanos, nakts Tube ir atvērts biznesam katru piektdienu un sestdienu, piedāvājot 24 stundu transporta sistēmu uz Londonas metro.

Pakalpojums nodrošina transportu no Londonas centra uz pilsētas nomalē par to pašu cenu, jums ir jāmaksā par biļetēm dienas laikā.

Transports Londonai šobrīd piedāvā 24 stundu autobusu pakalpojumus, bet caurule tīkls paver daudz vairāk maršrutiem un ātrākus savienojumus.

Noderīga informācija par Londonas nakts Tube

Kad darbojas pakalpojums?

24 stundu apkalpošana pašlaik darbojas piektdienās un sestdienās

Kuras līnijas piedāvā 24 stundas diennaktī?

The Night Tube pakalpojumi ir pieejami Jubilee un Victoria līnijas, un lielākā daļa no Central, Ziemeļu un Piccadilly līniju.

Cik bieži tā vilcieni?

Victoria līnija iet apkārt ik pēc 10 minūtēm visā līnijas.

Centrālā līnija kursē ik pēc 10 minūtēm starp White City un Leytonstone un aptuveni ik pēc 20 minūtēm starp Ealing Broadway līdz White City un Leytonstone līdz Loughton / Hainault.

Jubileja līnija iet apkārt ik pēc 10 minūtēm visā līnijas.

Ziemeļu līnija iet apkārt ik pēc 8 minūtēm starp Camden Town un Morden.

Piccadilly līnija iet apkārt ik pēc 10 minūtēm starp Cockfosters un Heathrow Terminal 5 (ņemiet vērā, ka tur nav pakalpojums, par Terminal 4 cilpas).

Cik tas maksā?

The Night Tube tarifi ir tādi paši kā dienu biļetes. Jūs varat izmantot Oyster kartes vai bezkontakta maksājumu (katru dienu ierobežošana attiecas gan maksājumu metodēm). Dienas Travelcards ir spēkā no izsniegšanas dienas un ceļojumiem līdz 4:30 nākamajā dienā.

Vai tas ir droši?

Visi stacijas strādā Londonas metro darbinieki un ir uzlabota policijas klātbūtni visā nakti pakalpojumiem. Papildu Policija Kopienas atbalsta Virsnieki arī sniegt papildu palīdzību pasažieriem un policijas darbinieku, kā nepieciešams.

Vai taksometri pieejami naktī metro stacijām?

Papildu taksometru pieturām ir pievienotas stacijām par nakts Tube līnijām, lai padarītu to vieglāk pasažieri turpināt savu braucienu.

Cikos caurule parasti darbojas?

Nedēļas laikā Londonas metro vilcieni sākas ap 5 rītā, un ilgs līdz aptuveni 11: 30 pm / 12.30 svētdienās, caurules sāk ap 7 rītā, bet iepriekš pārbaudīt uz nedēļas nogali Engineering Works.