Viss par Carrousel du Louvre tirdzniecības centra Parīzē

Posted on

 Viss par Carrousel du Louvre tirdzniecības centra Parīzē
Carrousel du Louvre ir iecienīts Parīzes iepirkšanās centrs starp vietējiem un viesiem līdzīgi, un tā piedāvā lielisku veidu, kā veikt pārtraukumu no apmeklējot slavens mākslas kolekcijas tāda paša nosaukuma muzejā.

Atvērt septiņas dienas nedēļā, upscale centrs piedāvā desmitiem veikalu, gardēžu pārtikas tiesa ar vairāk nekā duci restorāniem, un elegantu un gaisīgs iestatījumu. Kad jūs meklējat kaut kur iepirkties svētdienās pilsētas gaismas, tad Carrousel padara ļoti laba izvēle, neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat jaunu apģērbu, rotaslietas, grāmatas, vai īpašu dāvanu, lai atpakaļ uz plaknes .

Carrousel ir arī neticami no arhitektūras viedokļa: apakšējā daļa slaveno stikla Pyramide du Louvre (Luvras piramīda), projektējis ķīniešu arhitekts IM Pei, ir redzams no viena spārna iepirkšanās centra. Turklāt Carrousel du Louvre ietver plašu izstāžu telpu, kur lieli ikgadējie pasākumi, piemēram,  Parīzes Photo  tiek turētas eksponēt.

Atrašanās vieta un kontaktinformācija:

Adrese: 99, rue de Rivoli (veikt ilgi eskalatoru noved pie zemāka līmeņa Luvras komplekss, lai piekļūtu iepirkšanās centrs)
Metro: Palais Royal, Musée du Louvre (Line 1)
Autobusi: Lines 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95
Autostāvvieta: Avenue du Général Lemonnier (700 vietas ir pieejama)
informācija pa tālruni: 33 (0) 1 43 16 47 10
Pieejamība:  Visi līmeņi Carrousel du Louvre ir pieejami apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.

Darba laiks:

Carrousel du Louvre ir atvērts katru dienu no 9:00 līdz 10:00 restorāni ir atvērti pašās stundās. Ar dažiem izņēmumiem, veikali ir atvērti no 10:00 līdz 8:00, 7 dienas nedēļā.

Veikali un uzsver pie karuseļa:

Tirdzniecības centrā ir modes, mājas dizains, dāvanas, grāmatas, un daudzas citas speciālistu veikaliņus. Juvelierizstrādājumi, dāvanas, un mājas apdare ir spēcīgi tērpi pie karuseļa, bet mode nav tik uzsvērts. Paralēli mazākiem vietējiem veikaliem, labāk pazīstami zīmoli un veikali centrā ir:

  • L’Occitane : Vidējā cena, bet kvalitāte franču kosmētiku un dāvanas no Provansas
  • Esprit : Piedāvā gan womenswear un vīriešu apģērbi
  • Sephora : go-to vietu kosmētiku, skaistumkopšanas rīku un smaržas no galvenajiem dizaineriem
  • Swarovski : Atrast dāvanas no ikoniskā kristāla-maker
  • Bodum : Kafijas entuziasti saplūdīs ar šīs populārās automāts Francijas preses un citu augstas kvalitātes kafijas pagatavošanas iekārtām
  • Hertz auto noma : Ja jums ir nepieciešams iznomāt auto Parīzē, šī ir viena laba iespēja apsvērt

Snacking, Dzeramais un Pusdienas pie karuseļa:

Mezzanine līmeņa “Universal Resto” pārtikas tiesa piedāvā 13 gardēžu ēdienu stendiem ar delikatesēm no visas pasaules, tai skaitā franču, Marokas, Japānas vai Meksikas. Visi lielākie kredītkartes tiek pieņemtas. Ja vēlaties uzņemt kaut ko just vēlāk, mēģiniet Ragueneau / Konditorejas du Louvre konditoreju tajā pašā līmenī iepirkšanās centrs.

Netālu no vietas un atrakcijas Enjoy:

  • Tuileries Gardens
  • Louvre-Tuileries Neighborhood
  • Musée d’Orsay (Orsay muzejs)

Kā šis?

Iepirkšanās Francijas galvaspilsētā nekad nav garlaicīgi, vai standarts, ja jūs zināt, kur iet, un atrast īpašas dāvanas vai reti priekšmeti vienmēr ir iespēja. Pārbaudiet tuvumā Palais Royale, ar tās grezns iepirkšanās galerijas, vairāk vietas, lai klīst un logu-veikalu ciešā attālumā no Luvras. Arī izbraukšana labākos veikaliņi un konceptveikalus Parīzē, tai skaitā Colette, iecienījuši pasaules modes kopumu, un piedāvājot jaunākās tendences vīriešu un sieviešu modes, dizaina un mājas priekšmetus.