Viss par Iepirkšanās South Bali – centri, tirgu un ielas veikaliem Kuta, Denpasar, un citur

Posted on

Viss par Iepirkšanās South Bali - centri, tirgu un ielas veikaliem Kuta, Denpasar, un citur
Ja tas ir iepirkšanās Bali jūs pēc tam, aina South Bali ir aktīvākais ir uz salas.

Apkārtnes iepirkšanās rajoni netālu no pludmales, dažreiz līdz pat smiltīs sevi: jūs varat iet taisni no peldēšanas sērfot uz iepirkšanās jautrība pie gaisa kondicionieri Discovery Shopping Mall Tuban vai Beachwalk Mall gar Jalan Pantai Kuta.

Tas nav pārsteigums, jo Kuta, Legian un Nusa Dua ir Bali visvairāk attīstīta tūrisma infrastruktūra, lielā mērā pateicoties lieliskajai sērfošanas pludmalēm šīm daļām.

Iepirkšanās Kuta: centri un Cheap suvenīru veikali

Iepirkšanās skatuves Kuta ir lieliski eklektiska. Apvidū ir backpacker mantojums joprojām ir ielas iepirkšanās gar Jalan Legian un tādās jomās kā Kuta laukuma un Kuta mākslas tirgus skaidrs, bet kā tūristi palielinājies pārticības, tāpēc ir preces, un veikalus, kas pārdod tos.

Kuta Square. Šis iepirkšanās rajons atrodas liela throughway tūristiem braukā starp Kuta un Legian ( Google Maps ), un ir kļuvusi par pārpildīts tikšanās vietu Bali pircējiem un fiksētas cenas boutiques un veikalos.

Lielākā daļa no Kuta Square veikali ir pa 200-yard garu joslu, kura stiepjas no dienvidiem uz ziemeļiem. Sākas Kuta Art Market pie dienvidu beigām, turpiniet uz ziemeļiem, kamēr jūs izbraukšana apkārtnes modes boutiques, ātrās ēdināšanas vietās, sērfot veikali, un juvelieri.

Matahari Department Store ‘s četru stāvu ēka rūķiem viss pārējais par Kuta laukumā, un Hawks plašu augstas kvalitātes, Indonēzijas izgatavotas preces, no uzkodas mājsaimniecības uz apģērbu. Ceturtajā stāvā ir foodcourt kur var būt pārtraukums virs tā visa.

Iepirkšanās centri. No pasaules mallification turpinās pat tropu Bali un Kuta lepojas savu daļu gaisa kondicionieri iepirkšanās centri piepildīta ar Rietumu zīmoliem.

Bali augstas kvalitātes modes zīmoliem arī turēt savu diezgan labi Kutas centri, pārāk, tāpēc neskaitās centri out. Pats par sevi saprotams, – veikali šajās centri ir stingri fiksētas cenas.

Kuta Mākslas tirgus uz Kuta Square dienvidu priekšnamā ( Google Maps ) Hawks daudz lētu, bet uzkrītošus Bali suvenīriem – maskas, krekli, čaumalas, sarongs, un asorti cirsts radījumi. Atšķirībā no pārējiem Kuta laukums, veikali Kuta mākslas tirgus iesakām kaulēties grūti precēm.

Iepirkšanās gar Jalan Legian

Ceļš pazīstams kā Jalan Legian šķērso vairāk nekā starp Kuta un Legian. Pa šo divu joslu aleju un ārpus (skatīt zemāk), apmeklētāji atradīs daudz savrupo veikali, tirgus, un stendos, līdzās transporta pakalpojumi, restorānu un budžeta viesnīcas.

Sāciet savu Legian iepirkšanās jautrība pie stūra Jalan Legian un Jalan Melasti ( Google Maps ), un izpētīt apkārtni kājām. Jalan Legian pati ir daudz augstas klases veikalu ēdināšana turīgiem aktīvām veidiem: surf veikali un sporta veikalos, šķiet, dominē, lai gan tur ir diezgan daudz tādu juvelierizstrādājumu un Houseware veikalos gar stiept.

Lētāka suvenīru tirgotavas un greznumlieta skaitītāji atrodas galvenokārt šķērsielām darbojas perpendikulāri no Jalan Legian Legian Beach uz rietumiem.

Down Jalan Melasti austrumos Jalan Legian, jūs atradīsiet Kutas mākslas tirgus ( Google Maps ), netālu no pludmales pārdod lēti mākslinieciska tchotchkes.

Jalan Sahadewa (ķiploki Lane, Google Maps ), iet uz ziemeļiem no mākslas tirgus, kas savieno Jalan Melasti un Jalan Padma – tas ir vēl viens Hotspot darījumu mednieki.

Šķērsielām pilni veikali izstiept ziemeļiem caur Jalan Padma Utara, Jalan Werkudara uz Jalan Ardžunam (pazīstams kā Jalan Double Six). Pēdējās divas joslas ir īpaši labi pazīstama ar savu audumu un apģērbu veikalos, kur Jūs varat nogaršot vietējos batiks un citi tekstilizstrādājumi.

Jalan Padma ( Google Maps ), ziemeļu galā Ķiploku Lane ir stāvgrūdām pilns ar veikaliem pārdod lēti aproces, piekariņi, un Shell produktus.

Iepirkšanās Denpasar

No Bali galvaspilsēta nesaņem tik daudz tūristu satiksmi, kā Kuta un Legian – galu galā, tas ir, ja parasta Bali dzīvot, nevis tūristu rajonos Legian, Kuta un Seminyak.

Bet tas nav iemesls, lai šķērsot Denpasar pie jūsu iepirkumu sarakstu: tā divi tradicionālie tirgi atrodas blakus viens otram, atdala tikai Badung upes.

Pasar Kumbasari ( Google Maps ) ir sprawling tradicionāls tirgus sakraut trīs stāvi uz augšu. Ja tu esi tirgū lētu mākslu un amatniecību, aiziet līdz trešajā stāvā tirgū un saņemt savu kaulēšanās spēli. Tur pat veikals, kas pārdod tērpus tradicionālo Bali dejas.

Pāri upei, Pasar Badung ( Google Maps ) piedāvā vairāk darījumus par tūristiem, kam patīk iet vietējiem. Uz austrumu malas jūs atradīsiet Jalan Sulavesi , slavenais audumu depo izklāta ar veikaliem pārdošanas batikas , songket, un dažādus audumus, tradicionālo un moderno līdzīgi.

Jalan Gajah Mada ( Google Maps ), krustojas ar Jalan Sulavesi drusku uz ziemeļiem – veikali šajā ielas pārdod amatniecības un apavus. Iet uz dienvidiem līdz Jalan Hasanuddin ( Google Maps ), lai sastapties Denpasar slaveno zelta tirdzniecību – zelta amatnieki pa šo ielu rūpēties galvenokārt vietējie iedzīvotāji, bet jūs esat brīvi izmēģināt savu veiksmi.

Citas iepirkšanās vietas South Bali

In Sanur , apmeklējiet Jalan Danau Tamblingan ( Google Maps ), rajona galvenā ceļa, kur var iegādāties to pašu stuff pieejams Kuta bez peldēšana Kuta izmēra pūļus. Vairāki kafejnīcām un restorāniem mijas amidst veikaliem avenue, lai jūs varētu veikt gadījuma pārtraukumu starp pirkumiem.

Ar veikali Kerobokan it īpaši gar Jalan Raya Kerobokan ( Google Maps ), – rūpēties, lai māju īpašniekiem un vecākiem, ar iestādēm pārdodot mājas mēbeles, mēbeles un mākslas darbus par bijušo un amatniecības leļļu namiņi, bērnu grāmatas un mazuļu modes par pēdējo.

Plašās automaģistrāle starp Sanur Nusa Dua ir pazīstama kā “apvedceļa” , un tas ir izklāta ar veikaliem pārdošanas keramikas, māla, mēbeles, un asorti senlietas. Brauciet ar jūsu nomātu auto, apstāties jebkurā veikalos, kas jūs interesē, un kaulēties prom.

In Nusa Dua , mazumtirdzniecības skatuves dominē Bali Collection iepirkšanās centra ( bali-collection.com , Google Maps ), atklātā centrs ar vairākiem pmarket starptautisko etiķešu un Japānas universālveikals. Aiz centrs, vairāki restorāni un bāri kalpot patrons al fresco vidē. Bezmaksas autobuss commutes starp Bali Collection iepirkšanās centra un apmēram 20 tuvējo kūrortiem.