Viss par Londonas Tube: metro Maps un biļetes

Posted on

Viss par Londonas Tube: metro Maps un biļetes
Londonas caurule ir metro vilcienu sistēmai, kas apkalpo pilsētas un priekšpilsētas Londonas. Caurule ir gudrs, drošs, lēts veids, kā iegūt ap Londonas izmantot, lai redzētu tūristu vietas vai apiņu par un braukt, lai saprastu, kā pilsēta ir izklāstīts. Ir 275 metro stacijas (63 Londonas centrā) -tā šķiet kā tad, ja ir caurule apstāties visur, kad jūs meklējat.

Atvērts 1890. gadā, Londonas caurule ir vecākā pazemes pasaulē, un visu blogus cenšamies saviem esošajiem darbiem un vēsturi. Daži detalizēti pašreizējās apstādināšana aizkavēšanās, kas virza daudzi vietējie rieksti; vienkārši atpūsties un baudīt braucienu, ja esat ceļotājs.

Atrast bezmaksas Londonas Tube Maps

Londona ir pavisam 12 cauruļu līnijām ar vilcieniem, kas kursē ik pēc pāris minūtēm no 5: 30-3: 30 rītā no pirmdienas līdz sestdienai, un 7: 30-11: 30 svētdienās, saskaņā ar oficiālo Londonas metro . Meklējot savu ceļu uz pareizo metro stacijas un metro pieturas jums ir ļoti viegli, pat bez savām cauruļu kartēm.

Jūs vēlaties caurule karti, lai gan, saņemt bezmaksas cauruļu kartes jebkurā pazemes stacijas birojā. Jūs varat pārbaudīt bezmaksas cauruļu kartes tiešsaistē, pirms jūs iet, bet jums nav nepieciešams lejupielādēt vienu pārvadāt pāri dīķa caurulītes kartes ir viegli satvert jebkurā dzelzceļa stacijā, un jūs atradīsiet caurule kartes ievietojis dāsni uz staciju sienām.

Getting un izmantošana Tube biļetes

Kad jūs hit savu pirmo Londonas metro stacijas (izmanto, lai būtu Waterloo, iepriekš, un tagad St. Pancras ja jūs nāk uz Eurostar vilcienu no Francijas vai Beļģijas), jūs redzēsiet pazīmes visur, gaisvadu un uz sienām -telling, ko darīt un kur iegādāties Londonas caurule biļetes. Tube darbinieki ir piekārtiem ap biļešu logiem, gatavi pārdot jums iet, un paskaidrot, kas jums ir nepieciešams, tās ir bez arī komplektēšanas turniketi ved uz cauruļu tuneļiem, caur kuru jūs nevarat iet, kamēr jūs esat ieguvuši caurule biļeti.

Viena biļete vienāds cauruļveida brauciens, kas ir lieliski, ja jūs gatavojas vienu vietu (un jūs zināt, kā tur nokļūt). Pretējā gadījumā, iegādāties vienu vai vairākas dienas Londonā cauruļu caurlaides vai kredītkarti izmēra Oyster karti, kas dod jums noteiktu summu braucieni vismaz nedēļu, darbojas uz centrālo Londonas autobusiem un segmentiem Valsts dzelzceļa vilcienu, un ir grūti zaudēt. Mana viena nedēļas Oyster caurlaide bija apmēram 22 mārciņas 2006. gada martā.

Mazie LED zīmes uz staciju turniketu ir zaļā krāsā, ja jūs varat iet cauri, un sarkanā krāsā, ja jūs nevarat; caurule strādnieki pacietīgi ar un norāda, ka, un viņi jums palīdzēs, ja jūs nevarat saņemt cauri.

Kad jūs iet cauri turniketi, jums vispirms pabarotu savu biļeti slotā vai nodot savu Oyster karti pāri spilventiņu; biļete pops back out-jābalstās uz to, jo jums būs nepieciešams, lai veiktu procedūru atpakaļgaitā izkļūt no dzelzceļa stacijas uz savu galamērķi.

Atrast Londona Vilciens Tunnel Direction

Londona vilcieni un platformas ir aprakstīti ar kompasa punkts, uz kuru viņi saista atkarībā no caurule līnijas virzienā, tāpat kā austrumu virzienā, ziemeļu,, Westbound vai southbound. Tuneļi iekšpusē metro stacijas, ir atzīmēti ar vilcienu līniju nosaukumiem un kompasa virzienu konkrētā caurule pieturas.

Readerboard priekšpusē Londonas vilcienu un zīmes uz caurule pieturas platformas parādītu vilciena galamērķi. Ar noskaidrojot vilciena gala Londonas galamērķi, jūs varat atrast savu līniju un pēc tam, vai jūsu pietura ir par to. Katrs Londona vilcienu līnijas / maršruts ir krāsu-kā sarkanā vai brūnā, kas padara to viegli sekot savu maršrutu kartē.

Atrast Londonas caurule karti, lai atrastu virzienu jūs saistoši un sekojiet norādēm uz cauruļu tuneļiem ietvaros dzelzceļa stacijā attiecīgi; sekot tuneli un jūs Noslēdzot labajā platformas iekāpt pareizo vilcienā iet pareizo ceļu.

Lasīšana Tube Signs

Reading pazīmes, kas izskatās tāpat kā temperatūras diagrammas Londonas metro stacijas, īpaši uz platformas sienām, kas palīdzēs pārliecināt, ka tu esi īstajā vietā un īstajā caurule pieturas. Stacija, kurā jums ir atzīmēta ar ekvivalentu “Tu esi šeit,” atzīmēt nosaukumus nākamo staciju un, ja jūsu pietura ir atbilstoši.

Jums var būt nepieciešams mainīt vilcienu, lai saņemtu, kur jūs gatavojas, tikai izbraukšana tuvāko krustojumu uz caurule pirms kartes jums uz vilcienu, izkāpiet šajā stacijā, un atrast nākamo vilcienu jums ir nepieciešams veikt, dodoties augšā vai līdz eskalatora (uzturēšanās pareizajiem tik aizņemts strādnieki varētu iziet), un pēc norādēm uz labo austrumu, rietumu, dienvidu, vai northbound vilcienu tuneli atzīmēta ar nosaukumu pēdējās pieturas uz līnijas, uz kuru jums ir nepieciešams, lai ceļotu.

Un, ja jūs jūtaties pārliecināts par sevi, izbraukšana sienu grafiki rāda vilcienu pieturas, ko jūs redzēsiet visur uz perona par vilcienu, kas jūs gatavojaties kuģa.

Meklējot Jūsu Tube Stop

Pēc tam, kad jūs saņemsiet uz Londonas metro vilcienu, skatīties virszemes pie vilciena durvīm, un jūs redzēsiet grafiku uz iekšējās caurules sienu kurā nosaukumus apstāšanos vilcienu jūs atrodaties; pieturvietā, ko jūs tikko uzkāpj tiks atzīmēti. Meklējiet caurule pieturas, kurā vēlaties, lai izkāpiet un atzīmēt nosaukumus pieturām ap to, un saskaitīt, cik reižu vilciens tiks pārtraukta, pirms tā sasniedz savu galamērķi.

Skatīties jūsu pieturas saskaitot pieturu vai meklējat norādīti vilciena durvis, kad vilciens apstājas un lasot vārdu pieturas uz staciju sienām (Oxford Circus attēlā augstāk). Salīdziniet to ar grafiku gaisvadu lai saprastu, kur jūs esat.

Jūs varētu arī uzklausīt paziņojumus par vilciena PA, kas jums pateiks, kur vilciens gatavojas pārtraukt sekundes pirms tā dara. Dažreiz jūs arī dzirdat diktors, sakot, “Mind plaisu.”

Mind Gap

Šie pastiprina balsis jūs dzirdat, sakot, “Mind plaisu”, kad tu esi uz Londonas caurules? “Plaisa” ir telpa starp vilcienu un metro platformas, kas izveidota pēc vilciena pieturām. Neviens vēlas, lai jūs kritums plaisa.

Uz Tube …

Kad esat uz Londonas caurules, atpūsties un darīt daži cilvēki, skatoties. Tas ir praktiski neiespējami pazust šajā brīdī, un cauruļu sēdekļi ir ērti un diezgan daudz, izņemot pīķa stundas agri no rīta un vēlu pēcpusdienā. Jūs varat atrast salocīt starta vietas, kas atrodas blakus durvīm, un paceļamie Rokturi pastāv, ja jūs esat stāv uz augšu.

Daudzi kolēģi braucēji, it īpaši vasarā, ir tūristi, tāpat kā jūs. Folks pie Londonas metro ir daži padomi, kas paredzēti tikai tūristiem, izmantojot Londonas cauruli.

Padomi Londonā tūristiem

Londonas caurule ir ļoti tīra un droša. Tube braucēji dodas par savu biznesu, tāpat kā jūs. Esi pieklājīgs, prāta plaisu un neaizņem tonnas istabas ar savu mugursomu, un jums būs līdzās ar Londonas cauruļu braucējiem perfekti.

Cilvēki pie Londonas metro ir daži padomi, lai padarītu izjādes caurule vienkārši:

 • Lūdzu neizraisa lielāku bagāžu, nekā jūs varat veikt. Atšķirībā no dzelzceļa maģistrālēm, Tube nav nesējiem. Mūsu darbinieki ir apmācīti, lai palīdzētu jums, bet veicot liekā bagāža nav viens no viņu pienākumiem.
 • Ja jūs ceļojat ar mugursomu, ņemt to nost un stāvēt pār to uz grīdas pārvadājumu. Tas aizņem mazāk vietas.
 • Londonieši stāvēt pa labi uz eskalatoriem visos laikos. Tas ļauj tiem steigā nokļūt pagātnē.
 • Lūdzu stāvēt uz vienu pusi no gājēju celiņiem un platformas, aplūkojot kartēm. Vēl labāk, jautājiet mūsu personālam virzienos.
 • Lūdzu, ļaujiet pasažieriem pie vilciena pirms iekāpt. Tas ir ne tikai britu būt pieklājīgs, bet ir drošākais un ātrākais veids, kā vilcienu izkraut un slodzes pasažieri.
 • Lūdzu stāvēt aiz dzeltenās līnijas platformās.
 • Tube ir droša, bet klienti un apmeklētāji Londonu būtu praksē dažus pamata personisko drošību:
  • Lūdzu, saglabājiet jūsu somas ar jums visu laiku.
  • Sargieties kabatzagļi.

Izbaudiet Tube!

Tas ir tas jūs esat nokļuvis tagad Londonas caurule pro. Jūs atradīsiet, ka daudzi norādījumus jūs dotos ceļojot Londonā pieminēt caurule stop-padara to snap, lai saņemtu apkārt. Zīmes Iepriekš melnā iežogota kāpnēm pazemē rādītu caurule pieturvietas; vienkārši atrast. Un lielākā daļa vietējie var jums pastāstīt par to, stūra tuvākā caurule pietura ir.

Pāris lietas, kas jāatceras par to, izmantojot Londonas cauruli:

 • Daži lielie Londonas metro stacijas ir vairākas ieejas un izejas. Ja jūs esat dota norādījumus, atcerieties, kas iziet tiek minēts tāpēc jums izkļūt no metro stacijas labajā stūrī. Jo Piccadilly Circus stacijas, piemēram, ir četras izejas, katrs ir atzīmēti ar zīmēm, kas norāda ielās, uz kuru kāpnes ved.
 • Holdups gadās-Londonas caurule sistēma ir tik pakļauta aizkavēt un darbības traucējumu kā jebkuru metro jebkurā vietā; PA paziņojumi stacijās ļaus jums zināt, ja vilciens atpaliek vai nemaz.