Viss par Orsē Parīzē – garām un apmeklētāju padomi

Posted on

Uzsver un Apmeklētāju Tips

Viens no pasaulē visvairāk apmeklētajām muzeji, Musée d’Orsay mājas lielākā gleznu kolekciju, skulptūras un dekoratīvi priekšmeti, kas ražoti no 1848-1914, parādot daudzi no nozīmīgākajiem darbiem agrīnā mūsdienu laikmetā.

Piešķirt apmeklētājiem detalizētu un elpu aizraujošu apskatīt dzimšanas mūsdienu glezniecības, tēlniecības, dizains, un pat fotogrāfijas, Orsay pastāvīgajā kolekcijā ilgst no neoklasicisma un romantisma impresionisms, ekspresionisms, un jūgendstila dizainu.

 Izceļ no pasaules klases kolekcijas ietver šedevrus mākslinieki, tostarp Ingres, Delakruā, Monē, Degā, Manē, Gaugin, Tulūza-Lotreka, un Van Gogh.

Lasīt saistīta: Pārliecinieties konsultēties mūsu sarakstu ar labākajiem impresionisma muzeju Parīzē, lai paplašinātu savu izpratni par šo aizraujošo kustību.

Atrašanās vieta un Kontaktinformācija:

Adrese: 1 Rue de la Goda leģiona ordenis
7 arrondissement
Metro: Solferino (līnija 12)
RER: Musee d’Orsay (Line C)
Bus: Lines 24, 63, 68, 69, 73, 83, 84, un 94

Muzejs atrodas Saint-Germain des Pres rajonā , starp Quai Anatole France un Rue de Lille, un saskaras Sēnas upes kreisajā krastā. Muzejs ir arī piecu minūšu gājiena pāri upei no Tilerī dārziem.

Tāpat tuvumā:

 • Latīņu kvartāls
 • Luvras muzejs
 • Rodin muzejs un dārzam
 • Musée de l’Armee (Armijas muzejs)

Informācija pa tālruni:

 • +33 (0) 1 40 49 48 14
 • +33 (0) 1 40 49 49 78

Apmeklējiet mājas lapu

 

Darba laiks:

09:30 līdz 6 pm (otrdienās līdz svētdienās)

09:30 līdz 9:45 pm (ceturtdienās)

Slēgts pirmdienās.

Slēgts: 1. maijs un 25. decembris.

uzņemšana:

Par pašreizējo ieejas maksai, skatiet šo lapu .

 • Bezmaksas visiem apmeklētājiem par pirmajā svētdienā katru mēnesi.
 • Bezmaksas apmeklētājiem līdz 18 gadu vecumam.
 • Bezmaksas apmeklētājiem vecumā 18-25, kas ir pilsoņi ES dalībvalsts.
 • Bezmaksas apmeklētājiem bezdarbnieku.
 • Bezmaksas apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.
 • Bezmaksas turētājiem Parīzes muzejs Pass.

Ekskursijas muzejs Tours:

 • Šedevrus Musée d’Orsay Tour  ir angļu valodā tūre, kas nodrošina atsevišķus apmeklētājus ar 1,5 stundu pārskatu par pastāvīgo kolekciju. Ekskursija ilgst otrdienas līdz sestdienai. Skatīt oficiālo mājas lapu par pašreizējām laikiem un cenām.
 • Dažādas tematiskā grupa Tours ir pieejami jomās, piemēram, Great mākslas darbi Musée d’Orsay, Great mākslas virzienus, no akadēmisma uz impresionisma un impresionisma izstāžu Era, un pēc impresionisma (1886-1914). Laiki, datumi un tēmas atšķiras.

Pieejamība:

Par laimi, visi šī muzeja līmeņi ir ratiņkrēslos. Personām, kas palīdz apmeklētājiem invalīdiem atļauts muzejā bez maksas. Turklāt, ratiņkrēslus ir pieejama garderobe. Noma ir bezmaksas, bet pase vai autovadītāja apliecība ir nepieciešama kā drošības depozītu

Iepirkšanās un ēdināšanas muzejā:

Muzejs dāvanu veikals un grāmatnīca ir atvērts katru dienu, izņemot pirmdienas, 09:30 līdz 6:00 (atvērts līdz 9:30 ceturtdien.)

Muzejs Restorāns atrodas uz vidējā līmeņa. Apkalpo vienkārša, ja ir mazliet dārgāka, maltītes grezni iestatījuma, restorāns piedāvā komplicētu griestu freskas un kokgriezumi.

Gaidīt maksāt 25-50 eiro par maltīti (apm. $ No 33 $ 67). Nekādas atrunas.

Restorāns tālrunis: +33 (0) 1 45 49 47 03

Pagaidu Eksponāti:

Musée d’Orsay curates īpašas izstādes un tematiskus pasākumus regulāri. Apmeklējiet šo lapu , lai iegūtu detalizētu informāciju par gaidāmajiem eksponāti un īpašiem notikumiem.

Marka lielāko daļu jūsu apmeklējumu:

Izpildiet manu Top 5 Orsē Apmeklētāju Tips nodrošinātu, ka jūsu vizīte ir bagātinoša un aizraujoša.

Orientācija un Collection garām

Pastāvīgo krājumu Musée d’Orsay aptver četras galvenās līmeņi un terase izstāžu telpu. Kolekcija tiek parādīti hronoloģiski un saskaņā ar mākslas kustību.

Pirmais stāvs:

Ground Floor (nejaukt ar Eiropas pirmajā stāvā , kas ir otrajā stāvā ASV) funkcijas, kas ražoti no 1848. līdz sākumā 1870 s darbus.

 Labās puses galerijas koncentrēties uz attīstību vēsturiskās glezniecības un uz Akadēmiskā un iepriekš simbolistu skolās. Uzsver, ietver darbi Ingres, Delakruā, Moreau, un agrīnie darbi Edgar Degas, kas vēlāk varētu kļūt svarīgs rādītājs impresionisma glezniecības.

Tikmēr, t viņš kreiso sānu galerijas koncentrēties uz naturālisms, reālisms, un iepriekš impresionisma. Svarīgi darbi Kurbē, Corot, prosa un Manē var atrast šeit. Galvenie darbi ir prosa s The Angelus (1857-1859) un Manē draņķīgs 1863 gleznu Le déjeuner sur l’HERBE (pusdienas uz Grass), kas attēlo pliks sieviete pikniks ar divām ietērpti vīriešiem.

Arhitektūra, skulptūra un dekoratīvi priekšmeti šajā līmenī ietver otrās Empire modeļus un objektus, kas pieder vidum 19.gadsimta Eklektisma kustību.

Tuvo līmenis:

Šī grīda ieņem svarīgu kolekcija 19.gadsimta gleznas, pasteļi un dekoratīvi priekšmeti, tajā skaitā sešas istabas rezervēti jūgendstila apdare.

Par galerijas vērsti uz Sēnas funkciju naturālists un simbolistu glezniecības, kā arī rotājumi no valsts pieminekļiem. Ārvalstu glezna, tostarp darbi Klimta un Munch, tiek attēlots līdzās franču glezniecību. Dienvidsendviču galerijas iekļaut vēlāk darbi Maurice Denis, Roussel un Bonāra.

“Augšējais līmenis” (2):

Šis nākamais līmenis  parāda novatorisku, netradicionālās metodes glezniecībā un pasteļi ar neoimpressionists, Nabists, un Pont-Aven gleznotāji. Lielākie darbi Gaugin, Seurat, Signac un Tulūza-Lotreka ir šeit. Tikmēr  mazo formāta glezna ir redzams šajā līmenī īpašu galerijā.

Top Floor / Upper Level “1”:

Augšējā stāvā ( “Upper Level (1”), neapšaubāmi mājas visvairāk elpu aizraujošus galerijas muzejā. Neskaitāmi lielas darbi no impresionisma un ekspresionists kustību var atrast šeit.

Uzsver, ietver darbus impresionistu Degā, Monē, Renuāra, Sisley, Pissarro un Caillebotte. Visa galerijas tiek iesvētīts Monē un Renuāra pēc 1880..

Šajā pasaules slaveno Gachet kolekcijas , novatoriskie darbi Van Goga un Sezāna var redzēt. Garām skulptūru ietver elpu Degas dejotājus.

The Terrace līmenis

Par “terase” platība ir galvenokārt iesvētīts 19.gadsimta skulptūra, ar visu spārnu rezervēta cildens darbiem franču skulptors Auguste Rodin