Visuomeninio transporto Paryžiuje: Mastering metro, autobusai ir RER sistema

Posted on

Visuomeninio transporto Paryžiuje: Mastering metro, autobusai ir RER sistema

Vienas geriausių pasaulyje (ir labiausiai Doprowadzający į wściekłości) viešojo transporto sistemos

Paryžius gali pasigirti viena iš saugiausių ir efektyviausių pasaulio viešojo transporto sistemos. Traukiniai paprastai atvykti laiku; Autobusai yra gerai įrengti, švarūs ir priemiestinių Express ( “RER) traukiniai aptarnauti miesto svarbiausius sustoja per rekordiškai trumpą laiką. Kas ne mylėti?

Pirma, praradimas

Na, tiems iš jūsų, kurie jau turėjo važiuoti Paryžiaus metro arba vartojate autobusu į šviesos miesto malonumą, jūs žinote, kad yra daug potencialiai įsiutinti ir nervinti svečius. Dėl vieno dalyko, paryžiečiai vengti automobilius tiek daug, kad traukiniai ir autobusai yra dažniau nei ne overcrowded– ir Paryžius yra geriausių pasaulio turistų nepadeda klausimus.

Kitam, dauguma Paryžiaus metro linijos trūksta oro conditioning– teigiamas ekologiniu požiūriu, bet saugokitės tų vasaros pirtys (ir Zrzędliwy keliautojų). Niurzgėjimas tik šiek tiek ilgiau, Paryžius viešasis transportas taip pat yra gerai žinoma trūksta, kur yra susirūpinęs prieinamumas neįgaliems lankytojams. Gymrats džiaugsis begalines tuneliuose ir laiptų, kad gyvatė per Paryžiaus metro, bet po dienos Lankymūsi miestą, liftų ar eskalatorių trūkumas kai kuriose stotyse gali būti tikras galvos skausmas.

Dabar ilguoju:

Geros naujienos? Paryžiaus miesto valdžia užima viešuoju transportu labai rimtai, ir kiekvienais metais didelis gabalas biudžeto yra skirta pagerinti eismo ir keleivių sąlygas Paryžiaus traukinių, autobusų ir tramvajų. Ateinančiais metais, galite tikėtis Paryžius viešasis transportas tapo efektyvesnis, prieinama ir patogi. Daug naujų stočių, taip pat yra papildomas, todėl lengviau nei kada nors gauti maždaug.

Jei esate šiek tiek išsigandę metro, nebijok: šis vadovas suteiks jums su visais patarimų ir gudrybių, jums reikia padėti naudotis Paryžiaus viešuoju transportu su lengvumu. Spauskite per daugiau.

Patarimai Jojimo metro, autobusų ir tramvajų sistema vargo

Paryžiaus metro sistema yra gana lengva gauti, jei ateini ginkluotas su reikiama informacija pakabinti. Štai keletas patarimų, kurie padės jums naršyti Paryžiaus viešuoju transportu kaip vietos (ir išvengti bereikalingo nusivylimo ir klaustrofobija).

 • Gauti padorų metro žemėlapį . Tai yra galima nemokamai iš bet kurio metro informacijos stende, o taip pat galima atsisiųsti internetu . Nėra naudojimas scurrying aplink požeminių bando rasti savo kelią. Žemėlapį bus padaryti pavyko.
 • Nepatinka vykdyti žemėlapiai aplink? Kai puikių nemokamai apps dabar yra prieinama jūsų išmaniojo telefono, “iPhone” ar tabletę. Aš naudojau iš šių įvairių ir visi jie dirba gerai, bet aš ypač rekomenduojame RATP transporto bendrovės savo app, Parsisiųsti ne smartfon žaidimų parduotuvė. Jei turite tokį įrenginį, aš primygtinai rekomenduojame gauti ginkluoti su gera programa prieš kelionę.
 • Venkite važiuoti metro ar RER ( “Daily Express traukiniai) piko valandą (8: 00-10: 00 val, 5: 00-8: 00). Tais laikais, pasirinkti vaikščioti arba važiuoti autobusu. Vienas žodis įspėjimo, nors: kai autobusų linijos taip pat yra apkrautas ne darbo valandomis.
 • 13 metro, 2, 4 11 eilučių 1,,, 12, ir paprastai yra labiausiai perpildyti linijos , ypač piko valandą. Autobusų linijos 38, 28, 68 ir 62 yra vienas iš labiausiai cramped– tačiau jie taip pat aptarnauti daug daugumos miesto centrinių sričių.
 • Metro linijos 6 ir 2 paleisti antžeminės daug Beje, kartais siūlo įspūdingus vaizdus į miestą . 6 linija siūlo įspūdingas vaizdas į Eifelio bokštą šalia į Biržų-Hakeim stoties. Nuo 2 eilutės, mažiau ryškus vaizdas Sacre Coeur gali būti peržiūrėta.
 • Išmokite važinėti RER, kai tai prasminga . Daug lankytojų į Paryžių niekada rizikos imtis Paryžiaus penkis didesnis spartos priemiestiniuose traukiniuose, RER linijos A, B, C, D, ir E, kurie gali gauti jus į tikslą daug greičiau, nes jie sustoti gerokai mažiau sustojimų, nei metro. Pagrindinis centru atvykstantiems ir išvykstantiems RER traukinių yra Châtelet-Les Halles stotis. Kiti pagrindiniai mazgai yra Gare du Nord, St. Michel / Notre Dame, ir Gare de Lyon.The RER, kuris valdo skirtingose (viešosios) įmonės, nei Paryžiaus metro, gali būti šiek tiek sudėtinga ne pirmas, bet laikas, įgyta paprastai yra verta. Tai užtrunka maždaug 20 minučių gauti iš Denfert-Rochereau Pietų Paryžiaus Gare du Nord į šiaurę. Tas pats maršrutas metro dažnai pridėti bent dešimt minučių.
 • Apsvarstykite perkant Paris apsilankymas Pass.  Kaip aš išsamiai visą mano vadovas perdavimą, ji gali būti verta savo o pirkti šį specialų bilietą, kuris leidžia jums laisvai važinėti metro, RER, ir autobusams, o taip pat leidžia įrašas su daugeliu populiariausių Paryžiaus vietų. Jei jūs planuojate pataikyti keletą pagrindinių muziejų ir paminklų savo kelionę, tai verta apsvarstyti.

Kur pirkti Paryžiaus metro, RER, autobusų ir tramvajų bilietus?

Bilietai ir leidimai galima įsigyti bet kuriuo metro, RER arba tramvajaus stotelės, o įlipdamas autobusus. Jie taip pat galima rasti Paryžius turizmo informacijos centrų visame mieste, o kartais galima rasti spaudos kioskuose ar TABACS (tabako pardavėjų).

Kažkas nepamiršti: perkant bilietus iš automatinės platintojas metro arba RER stoties, tik debeto kortelės ir monetos priimamos kai stations– Jei turite tik sąskaitas gali tekti įsigyti bilietus iš pardavėjo į “Ventė “(Pardavimų) stalas. Be to, įlipdamas Paryžiaus autobusai, jums reikia tiksliai kaita. Atminkite, kad jūsų Metro bilietas paprastai neleidžia pervedimų į autobusą; Jums reikės mokėti už siuntimą, prašydami autobuso vairuotojas. Papasakokite vairuotojui savo tikslą, kai laivą, kad jis arba ji gali imti teisingą tarifą. Jei jūs planuojate naudoti autobusu dažnai perkate “knygelę” (paketų) iš anksto iš metro stoties.

Taip pat reikėtų žinoti, kad ne metro stotys kabinų su užrašu “Informacija”, bilietai parduodami tik per savitarnos mašinos; Už lango darbuotojai yra ten tik atsakyti į klausimus ir pateikti informaciją apie tvarkaraščius, maršrutus, ir tt Automatiniai bilietų automatai planuojamos visiškai pakeisti tradicinę sistemą per artimiausius kelerius metus. Naudingas patarimas: galite pakeisti sąsajos kalbą savitarnos bilietų automatuose į anglų. Tai turėtų būti lengviau rasti bilietą / s jums reikia, nepaisant mechanizmų valdymas “reputaciją yra šiek tiek mažiau nei patogus.

Paryžiaus metro bilietai ir eina – Koks Jei Jūs Pirkti?

Priklausomai nuo jūsų buvimo kiek jums naudotis viešuoju transportu ilgio, ir ar jūs planuojate ekskursijos į vietas, kaip Chateau de Versailles ar Disneyland Paris, jums reikės pasirinkti tarp vieno metro bilietų arba viena iš kelių važiavimų , Žemiau yra savo galimybes suniokota.

Svarbu: Niekada įsigyti bilietus iš pardavėjų gatvėje ar sklandė aplink įėjimo į stotis; Šie bilietai gali būti padirbti ir gali jums kainuoti vėliau baudų ir / ar papildomo laiko ir pinigų išleidžiama.

Standard “T +” Metro bilietai

Geras: One metro, RER, autobusu arba tramvajaus važiavimo per Paryžiaus (tik 1-2 zonas), įskaitant pervedimus. Jūs galite perkelti iš metro į RER, bet jūs turite naudoti antrą bilietą perkelti tarp Metro / RER ir autobusų arba tramvajų kelių. Į RER, jums reikia savo bilietą, norėdami išeiti iš stoties. Visada su savimi turėkite savo bilietą kasoje.

Atkreipkite dėmesį, kad specialios bilietai reikalinga autobusų ir traukinių, keliaujančių į ir iš Paryžiaus oro uostų.
See Paryžiaus oro uosto sausumos transportu dėl išsamesnės informacijos.

Pirkimo, jei:  Jūs esate apsistoję per trumpą laiką ir naudotis viešuoju transportu taupiai. Jūs neturite planuojate imtis ekskursijos.

Dabartinis standartas metro Bilietų kainos (gali pasikeisti bet kuriuo metu):

 • 1 bilietas: € 1.90
 • 10 bilietai (visa kaina): € 14.70
 • 10 bilietai (Sumažinta kaina vaikams iki 10 metų amžiaus): € 7.45

Paryžiaus Visite Pass “

 • Geras: Neribota kelionės Paryžiuje (metro, RER, autobusų, tramvajų, ir regioninių SNCF traukinių) ir didesnio Paryžiaus regione, 1-5 dienas. Taip pat teikia specialius pasiūlymus, pasirinkite muziejų, atrakcionų ir restoranų. Pasirinkite, jei: Jūs norite plačiai keliauti po Paryžiaus regione. Pasirinkite zona 1-5 kortelę pamatyti Versalio ar Disneilendas Paryžiuje, o 1-8 didesnės aprėpties.

Dienos ir savaitės Leidimai:

Geras:  Neribota kelionės ir aplink Paryžių, atėmus maivymasis

 • Vieną dieną perdavimą ( “Mobilis”): € 7.50 iki € 17.80, priklausomai nuo skaičiaus zonose jums reikia keliauti
 • Savaitės perdavimas: Maždaug € 20- € 45 eurų, priklausomai nuo Zonų skaičius
 • Geras: Panašus į Paryžius apsilankymas perdavimą, atėmus specialius pasiūlymus.

Darbo orientuotų su metro: linijas, maršrutai, ir valandos

Metro linijos kodėl

Paryžiaus metro turi 16 linijų galima identifikuoti pagal skaičius, spalva ir pabaigos-line pavadinimų viso.

Pavyzdžiui, 4 eilutė yra rausvai raudona , šiuo metu yra 27 stočių, ir yra vadinamas “Porte de Clignancourt / Mairie de Montrouge”, nes jis prasideda nuo Mairie de Montrouge stoties į pietus nuo miesto Porte de Clignancourt šiaurėje.

Taigi, jūs turėtumėte visada pirmiausia išsiaiškinti, kuria kryptimi reikia eiti, palyginti su linijos anketa baigčių. Jei esate Chatelet ir reikia patekti į Odeon, norite pažvelgti į žemėlapį ir pamatyti, kad Odeon yra įsikūręs į pietus nuo Chatelet, į Porte d’Orléans.

Tai svarbu, nes, kai jūs imtis metro viena kryptimi, tai neįmanoma pakeisti kryptimis neišeidami Vartai ir išgyvena dar kartą. Tai tampa brangus klaidą, jei turite vieną bilietą, o ne kas savaitę ar kas mėnesį perdavimą. Be to, kai kuriais maršrutais (ypač 7 eilutės ir 13) šakių keliuose įvairiomis kryptimis svarbiausiose vietose, todėl įsitikinkite, kad patikrinti savo tikslą prieš gaudamos vieną iš šių traukinių atsargiai, užtikrinant, kad traukinys jūs lipdami eina į savo stotelę.

valandos

Įprastomis veikimo laiką, metro veikia Pirm-Ketv. ir Saulė nuo 5:30 ryto iki 1:15 val ir Penk televizija. nuo 5:30 ryto iki 2:15 val Tos pačios vėlai paslaugos taip pat paleisti naktį prieš valstybinių švenčių.

Užtikrinti, kad jūs sugauti paskutinį traukinį, jums reikia paprastai siekia atvykti į stotį apytiksl. 30 minučių iki uždarymo, kaip galutiniai traukiniai išvyksta skirtingu laiku, priklausomai nuo stoties.

Pagrindinės metro linijas

 • 1 linija (La Defense / Château de Vincennes): Stotelės yra Luvras, Champs-Elysees, Châtelet, Bastille.
 • 2 linija (Porte Dauphine / Tautos): Stotelės yra Anvers (Sacre Coeur), Gare du Nord, Champs-Elysees, Père Lachaise-
 • 3 linija (Pont de Levallois – Becon / Gallieni): Stotelės yra Šv Lazare, République, Père Lachaise-
 • 4 linija (Porte de Clignancourt / Mairie de Montrouge): Stotelės yra Chatelet, Šv Michel Montparnasse.
 • 5 eilutė (Bobigny – Pablas Pikasas / Place d’Italie): Stotelės yra Austerlico, Bastille, Place d’Italie
 • 6 linija (Šarlio de Golio-Etoile / Tautos): Stotelės yra Eifelio bokštas, Montparnasse, Champs-Elysees.
 • 7 eilutėje ( “La Courneuve – 8 Geg 1945 / Mairie d’Ivry ir Villejuif – Luisas Aragonas): Stotelės yra Place d’Italie, Luvras, opera. Įsitikinkite, kad patikrinti savo tikslą išilgai pietinės ašies, kaip šios linijos šakutės ne į dvi dalis.
 • 8 linija (Balard / Creteil): Centriniai sustojimai yra Invalides, opera, Bastilijos
 • 9 linija (Pont de Sèvres / Mairie de Montreuil): Stotelės yra Republique ir Grands MAGASINS
 • 10 eilutėje (Austerlico / Boulogne-Pont de Saint-Cloud): Stotelės apima Sorbonos ir Austerlico traukinių stoties.
 • 11 eilutėje (Châtelet / Mairie des Lilas): Stotelės yra Châtelet ir Republique.
 • Linijos 12 (Aubervillers-Priekinė Populiarios / Mairie d’Issy): Stotelės yra Abbesses (Montmartre), pianinai MAGASINS, Montparnasse
 • Linijos 13 (Sen Deni – Université / Asnières-Gennevilliers-Les Courtilles / Châtillon-Montrouge 🙂 Sustabdo apima Invalides, St. Lazare. Įsitikinkite, kad patikrinti savo tikslą atidžiai, kaip šie traukiniai sumokėti ne keliomis kryptimis.
 • 14 eilutėje (Sankt-Lazare / Olympiades): Stotelės yra Châtelet, Gare de Lyon, Bibliothèque nationale ir Saint-Lazare traukinių stoties.

Prijungimas prie RER (priemiestiniuose traukiniuose)

Daugelis turistų mano, kad RER, Paryžius “priemiestinių traukinių sistemą, kuri techniškai atskirta nuo metro, bet jungia kelis kartus, paini. Jei jums reikia naudoti it– ir ji paprastai bus tik reikia keliaujant į ir iš Paryžiaus oro uostų arba vartojate ekskursijos (pvz Disneilendas Paryžiuje ar Versalio rūmai), įsitikinkite, kad pirmas gaunate kaip šie traukiniai dirbti jausmą kartu su nuėję į kitą puslapį metro.

Paryžiaus RER: linijas, maršrutai, ir valandos

RER, Paryžiaus priemiestinių traukinių sistema, susideda iš penkių greitųjų traukinių, kad keliauti per Paryžių ir didesnis regionas (priešingai nei metro, kuris sustoja tik už miesto ribų).

Kaip metro, RER linijos yra identifikuojamas raidėmis ir pabaigos-line pavadinimų . Tačiau RER yra sudėtingesnis nei metro, nes kiekvienas linija pertraukos į skirtingas puses tam tikru momentu, kad būtų galima lengvai pasiklysti (ir atliekų lėšų ir laiko), jei apynių apie klaidingą traukiniu. Norėdami išvengti netikėtumų, patikrinti savo kryptį prieš įlaipinimą atidžiai ir naudoti traukinio maršrutus esančių AEI stočių, kad padėtų jums gauti orientuotas. Jeigu abejojate, kreipkitės pagalbos. Jei turite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, apsvarstyti diegiant Paryžiaus metro / RER programą. Daugelis yra nemokama, ir yra labai patogu turėti, todėl jūs galite naršyti kas net vietiniai dažnai laikome paini sistema.

Kitas keblus momentas jojimo RER yra gauti važiavimo kainas tiesiai . RER apima 8 zonas Paryžiaus regione, o jei keliauti toliau nei jūsų bilieto ar perdavimą leidžia, galite būti nubausta. Įsitikinkite, kad jūsų metro bilietą arba perdavimas apima zonas jums reikia už vietą, o dukart patikrinti savo paskirties anketa zoną su bilietų agentas, jei reikia, prieš įlaipinimą.

Atminkite, kad jums reikia, siekiant išsaugoti savo bilietą, siekiant išeiti dauguma RER stotyse.

RER valandos

RER valandos skiriasi, tačiau vidutiniškai traukiniai iš 5:15 iki vidurnakčio ar 12:30 am for maršrutus ir valandas, kreipkitės į RATP maršrutas ieškiklis puslapį.

Pasiskirstymas RER linijos

 • A linija: Paris centrai yra Chatelet-Les-Halles ir Gare de Lyon. Ši linija eina į vakarus iki La Défense ir Sankt Germain en Laye; į rytus iki Marne la Vallée (Paryžiaus “Disneyland”)
 • B eilutė: šakotuvai Gare du Nord, Chatelet ir Šv Michel. Ši linija eina į šiaurę iki Charles de Gaulle oro uosto ir į pietus iki Orly Airport (per Orlyval traukiniu).
 • C eilutė: šakotuvai Šv Michel ir Eifelio bokštas. Eina į Versalio pietvakarius ir šiaurės vakarus paslaugos Paryžiaus priemiestyje.
 • Linija D: Stebulės ne Chatelet, Gare du Nord ir Gare de Lyon. Paslaugos Šiaurės ir Pietų priemiesčiai.
 • Linijos El: Stebulės Gare du Nord. Ši eilutė paslaugos rytus priemiesčius.

Paris Autobusai – linijos, keliai, ir valandos

Lankantis Paryžiuje, bando išsiaiškinti, kaip naudoti autobusai gauti aplink miestą gali atrodyti kaip iššūkis. Tačiau autobusas gali būti tiek daugiau vaizdingos ir mažiau klaustrofobines nei metro ar RER. Atsižvelgiant laiko susipažinti su visais miesto lankytinais švarių ir malonus autobusų gali atsipirkti. Su 59 linijų viso veikia, galite gauti bet kur metro užtruks you– ir dažnai įvairesnių priemiesčiuose.

Kelionės Patarimas: Jei esate neįgalus ar vyresnio amžiaus keliautojas, jums gali rasti, atsižvelgiant į autobusą daug lengviau: dauguma dabar įrengta rampos, skirtingai nuo metro, kuris vis dar deja nepakankama, kur yra susirūpinęs prieinamumą.

Linijos ir sustoja

Autobusų stotelių randama visame mieste ir dažniau nei ne, yra stebulės kelių skirtingų linijų. Pastaruoju metu autobusų stotelių dauguma buvo įrengtos elektroninių informacinių sistemų, kad pasakys, kada galima tikėtis kitą autobusą. Dominantys žemėlapiai ir autobusų maršrutai, taip pat rodomas daugumoje stočių, taip pat Paryžiaus turizmo informacijos biuruose.

Paris autobusai pažymėti dviviečiai numeriai bei linijos pažymėta priekio vardu. Galite naudoti “T + metro bilietus arba savaitės ir mėnesio eina važiuoti autobusu, bet jei jau naudojami vieną bilietą metro, jūs negalite perkelti į autobusą. Galite, tačiau perkelti tarp dviejų autobusų be papildomo mokesčio teikti jums tai padaryti per 90 minučių lipdami pirmas. Klauskite vairuotojas antspauduoti ( “Tvirtinimo programa”) bilietą, kai jūs įlipti į pirmą autobusą.

Naudojant autobusų Turo mieste?

Tam tikros autobusų maršrutai yra ypač vaizdingos ir gali būti pigi alternatyva Paryžiaus autobusu.

 • Linijos 38 eina iš šiaurės į pietus per miesto centro ir siūlo įsimintinų vaizdu į Lotynų kvartalas, Senos upė, ar Notre Dame katedra.
 • 68 linija siūlo Musee d’Orsay, Saint-Germain des Pres, Senos, Luvras, ir Garnier operos Vantage.
 • 28 linija siūlo puikus vaizdas į Ecole Militaire, kad Assemblée Nationale, Senos upė, Grand Palais, ir Eliziejaus laukų.
 • Linijos 96 vingiuoja gražiais dėmės ant dešiniajame krante, įskaitant Hotel de Ville, viduramžių Marais kaimynystėje, ir madinga Bastilijos.

autobusų valandos

Valandos gerokai skiriasi, tačiau pagrindiniai linijos paleisti iš maždaug 5:30 ryto iki vidurnakčio. Naktiniai autobusai paleisti visą naktį (žiūrėti žemiau).

Dėl maršrutus ir valandas , kreipkitės į RATP maršrutas ieškiklis puslapį

Autobusų Linijos ir Maršrutai

Interaktyvus Paryžius autobusų Žemėlapis

Paris Naktiniai autobusai (Noctilien)

Naktiniai pelėdų džiaugėsi 2006 metais, kai Paryžiuje atidarė naują naktį autobusų sistema visame mieste ir priemiestyje, todėl vakarėlio pabaigoje daug mažiau skausmo. Autobusai išvyksta iš daugelio vietų visame mieste tarpais 15-30 minučių.
Rasti nightbus kelionės

Paryžiaus tramvajaus – linijos, keliai, ir valandos

21-ojo amžiaus atgimimas

Paryžius buvo tramvajaus 19 amžiuje, kuris vėliau buvo išmontuotas ir pakeisti su metro. Bet patinimas miesto gyventojų ir reikia prijungti Paryžių su jo priemiesčiuose lėmė iš šviesos miesto tramvajaus atgimimas. Tik vieną eilutę, T3 tramvajų, veikia per Paryžiaus miesto ribų, apimtis vis dar yra ribotas ir susijęs daugiausia Pietų Paryžius, tačiau tramvajaus augs per ateinančius metus.

Galite važiuoti tramvajaus naudojant reguliariai metro bilietus ir eina.
(Žr Paryžiaus metro bilietus ir eina “puslapyje daugiau informacijos)

Dėl maršrutus Paryžiaus tramvajaus, kreipkitės į RATP maršrutas ieškiklis puslapį .

T3 tramvajaus linija

T3 tramvajaus linija turi stotelių Paryžiuje “13, 14, ir 15 arrondissements, ir jungia į pietryčius priemiestyje.
Tramvajaus sustoja šių pagrindinių stočių (su kai metro jungtis 🙂

 • Porte de la Chapelle (prisijungia prie M 12 linija)
 • Porte d’Ivry (prisijungia prie M Line 7)
 • Porte de Choisy (prisijungia prie M linija 7)
 • Porte d’Italie (prisijungia prie M Line 7)
 • Poterne des Peupliers
 • “Stade Charlety
 • Cité Université (prisijungia prie RER B linija)
 • Montsouris (Parkavimo Montsouris stotelė)
 • Porte d’Orleans (prisijungia prie M Line 4)
 • “Jean Moulin
 • Didot
 • Porte de Vanves (prisijungia prie M linija 13)
 • Brancion
 • Georges Brassens
 • “Porte de Versailles , Paryžius (konferencijų centras); prisijungia prie M 12 linija
 • Desnouettes
 • Balard (prisijungia prie M linija 8)
 • Pont de Garigliano (prisijungia prie RER C linija)