Skip to main content

Vizų režimo Tailandas

Jūsų pasas turėtų būti viskas, ko jums reikia daugumai trumpų vizitų


Iš atogrąžų paplūdimių Phuket senovės šventyklos ir Bankokas sudėtingumo, Tailandas išsiskiria kaip kelių kitų Azijos vietų vilioti. Jei kelionė į šią Azijos rojuje yra jūsų ateities, jums gali būti įdomu, apie teisinius reikalavimus atvykimo į šalį ir kaip ilgai jūs galite likti.

Tikriausiai nereikia vizos aplankyti Tailandą atostogauti, bet žinau reikalavimus įsitikinkite, kad galite patekti į šalį be jokių problemų ir jūsų viešnagės trukmės padengtas nereikia vizos. Tai visada gera idėja patikrinti reikalavimus su  Royal Thai Embassy  Vašingtone prieš kelionę, nes taisyklės gali keistis be išankstinio įspėjimo, ir savo planus gali pakeisti po to, kai atvyksta į Tailandą.

Vizų režimo

Jei keliaujate į Tailandą ir yra JAV pilietis su JAV pasu ir grąžinimo bilietą ar vieno iš Tailando į kitą šalį, jums nereikia kreiptis dėl vizos tol, kol jums nereikia planuoti likti už daugiau nei 30 dienų šalies, o jūs nesate įvedėte šalį kaip turistas daugiau nei 90 dienų per pastaruosius šešis mėnesius.

Jūs būsite suteikta 30 dienų išduotą leidimą, kai jūs atvykstate į oro uosto arba pasienio. Jūs galite pratęsti savo buvimo iki daugiau kaip 30 dienų, jei taikote jį į tajų Imigracijos Biuro biure Bankoke. Jūs turėsite sumokėti nedidelį mokestį už šią privilegiją (1,900 Tailando batas arba $ 59.64, nuo 2018 vasario). Karališkoji Tajų Ambasada rekomenduoja tiems, kurie turi diplomatinį ar oficiali JAV pasą gauti vizą prieš bandant įvesti Tailandas, nes jie gali būti neleista atvykti.

Be savo pasą ir grąžinimo bilietą, jums reikia turėti pinigų į įvažiavimo parodyti, kad turite pakankamai pinigų, kad keliauti aplink Tailande. Jūs turėsite 10000 batas (~ $ 314) vienam asmeniui arba 20.000 batas (~ $ 628) už šeimos. Tai ypač svarbu prisiminti, nes daugelis žmonių neturi nešiotis grynųjų pinigų, kai jie keliauja, nes jie planuojate naudoti kredito korteles išlaidų daug.

Jei nesate JAV pilietis, patikrinkite Tailando karaliaus ambasada svetainėje, kad pamatytumėte, ar jums reikia kreiptis dėl vizos iš anksto. Tailandas suteikia 15-, 30- ir 90 dienų įvažiavimo leidimus ir vizas atvykus į piliečių ir daugelyje kitų šalių.

Kelionės su viza

Jei planuojate ilgą atostogų Tailande galite kreiptis dėl 60 dienų turistine viza iš anksto Karališkosios Tailando ambasada, JAV valstybės departamentas pataria. Jei nuspręsite, kad norite likti ilgiau, galite kreiptis į Imigracijos biuras Bankoke už 30 dienų pratęsimo a. Kaip ir su pratęsimo dėl vizų režimo, tai kainuos apie 1900 Tailando batas.

Per ilgą savo terminas

Thais džiaugiamės, kad jūs aplankyti, bet jums reikia galvoti apie pasilikdami savo laukiami. Valstybės departamentas perspėja dėl pasekmių, jei ilgiau nei jūsų laiką, kaip apibrėžta jūsų įrašas įgaliojimai.

Jei užsibūna savo vizą arba pasas terminą, jūs susiduria su 500 batas (~ $ 15,70) baudą už kiekvieną dieną esate virš ribos, ir jūs turite jį sumokėti prieš jums bus leista išvykti iš šalies. Jūs taip pat laikomas nelegalus imigrantas ir gali būti suimtas ir įmestas į kalėjimą, jei dėl kokios nors priežasties, jūs sugauti šalyje su vizos galiojimo laikas pasibaigęs, arba įvažiavimo leidimo su savo pasą. Valstybės departamentas sako Thais atliko šiukšlės plotų mažo biudžeto keliautojai paprastai dažnai, juos suėmė, ir nuolat juos į kalėjimą, kol jie gali mokėti baudas sukauptas ir nusipirkti bilietą iš šalies, jei jie neturėjo vieną.

Taigi, jei jūs negalite palikti šalį, prieš jums turėjo, planuoti į priekį ir pratęsti savo viešnagę pagal taisykles. Tai verta vargo ir pinigų. Esmė: “Tai yra labai patartina, kad būtų išvengta vizų laiko viršijimas”, sako JAV valstybės departamento.

Tuo Entry Point

Įsitikinkite, kad jums užpildyti atvykimo ir išvykimo korteles prieš jums į imigracijos linija eiti per papročius. Jums gali būti siunčiami atgal į eilutės pabaigą, jei jūs gaunate į stalo be forma užpildyti.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *