Võib ilm Prantsusmaa: Plan Your Puhkus Prantsusmaale See mai

Posted on

Võib ilm Prantsusmaa: Plan Your Puhkus Prantsusmaale See mai

Mai on üks populaarsemaid korda Ameerika turistid külastada Prantsusmaa tõttu kerge ja mugav kevadilm, paljude ürituste ja suhteliselt väike rahvahulgad mõned riigi kõige populaarsemaid sihtkohti.

Sõltuvalt sellest, millist linna või riigi osa oma visiidi oma mai puhkust Prantsusmaale, saate kogeda mitmesuguseid ainulaadne kultuuriüritusi, sealhulgas kuulus Cannes Film Festival, mis meelitab kuulsused ja lihtrahvast kogu maailmast.

Reisimine erinevates linnades teha ka see keeruline pakkida Prantsusmaal pead erinevaid kevadel rõivad ja kihid. Õhtuti võib olla jahe, veedetud päevade kõndimine võib olla üsna soe ja sa leiad mõned vihma ja tuule, eriti Pariisis. Selle tulemusena oma pakkenimekirja peaks sisaldama soe jope õhtuti, kampsunid või kampsunid, hea jala ja vastupidav vihmavari, et talub tuule.

Koos kevade algus sündmused Prantsusmaal, võite kogeda laiendatud tundi turismiobjektid nagu populaarsemaid sihtkohti tõhustama suvel rahvahulgad. Kuid hinnad lennuhindu ja majutuskohtade hakkavad ka ronida see aeg aastas, ja read Prantsusmaa populaarsemaid vaatamisväärsusi hakkab saada enam kui kuu progresseerub hõivatud turismihooaeg.

Ettevalmistused Ilm iganes sa minna

Mais ilm on üldiselt kerge, kuigi ei saa ikka kevadel dušid ja jahe õhtuti peaaegu kogu Prantsusmaa.

Ikka, vastavalt sellele, kus te olete Prantsusmaal, seal on mõned erinevused kliima tõttu geograafiline asukoht ja tüpograafiliste elementide nagu mäed ja orud. Pariisist Strasbourgi, sa oled kindel, et leida suurepärane seiklus ükskõik kuhu minna Prantsusmaa:

  • Paris kogeb on vahemikus 50 F (10 ° C) kuni 64 F (18 ° C) ja keskmiselt 57,2 F (14 ° C).
  • Strasbourg kirde Prantsusmaa kogemustest temperatuurid vahemikku 46 F (8 C) ja 68 F (20 ° C), keskmiselt 57 F (13 ° C).
  • Bordeaux näeb temperatuurivahemikus 50 F (10 ° C) ja 66 F (19 ° C), mille keskmine mai temperatuur 59 F (15 ° C).
  • Nice kogemusi ulatusid 55 F (13 ° C) kuni 68 F (20 ° C), mille keskmine mai temperatuur 63 F (17 ° C).
  • Lyon näeb temperatuurivahemikus 48 F (9 C) ja 68 F (20 ° C), mille keskmine temperatuur 59 F (15 ° C).

Lisaks, ükskõik kus sa lähed siis võid oodata kaheksa kuni 13 päeva vihma maikuu koos Nice saanud vähemalt sademete hulk ja Pariisi saavad kõige rohkem. Siiski on oluline meeles pidada, et ilm Prantsusmaa on üsna kõikuv see aeg aastas, nii et sa peaksid alati valmis iga ilmaga.

Top erinevaid üritusi ja festivale Prantsusmaa mai

Igal aastal, Prantsusmaa võõrustab erinevaid kultuuriüritusi ja pidustused, mis tõesti hakata kiirenemist auru kevadel soojeneb üle maikuu, mistõttu on suurepärane kuu planeerida oma puhkust-eriti kui sa tahad võita suvel turist kiirustada.

Kõige populaarsem ja tuntud sündmus, mis juhtub igal aastal on Cannes Film Festival, mis tutvustab parimaid sõltumatu filmitegemise üle maailma.

Kuigi enamik seansid nõuda tööstuse volikirja neile juurde pääseda, siis  Cinéma de la Plage  on voodi sõelumise Võistlusvälised filmide ja Cannes klassikat, kus saab kogeda külastades Cannes Tourism Office.

Kultuuri ja ajaloo harrastajatele, võite osaleda  Euroopa öö kohta Muuseumid  või peatus alade William Vallutaja ja 1066 Hastingsi lahing, kus William alistas Inglismaa luua Norman reegel üle 950 aastat tagasi. Kõige populaarsem ajalooline sihtkohta Prantsusmaa on loss William Vallutaja kell Falaise.

Sport entusiastid võivad nautida ka Prantsusmaa lahtistel Tennis Championships Paris, aga sa peaksid kindlasti broneerida oma piletid aegsasti, kui te loodate saada häid kohti turniiri korral kipub müüa kiiresti.