Võttes takso ja sealt Pariisi lennujaamade: see on seda väärt?

Posted on

Võttes takso ja sealt Pariisi lennujaamade: see on seda väärt?

Paljud lugejad küsi, kas ma arvan, et see on väärt, et maksta taksosõidu ja lennujaama Pariisis. See ei ole kindlasti odavam variant, kuid võtab takso või Pariisi lennujaamades lõppkokkuvõttes lihtsam ja vähem stressi transpordiliik? Ja kui palju peaks te ootate maksma tüüpiline takso piletihind vahel kesklinna ja lennujaama?

Kas on seda väärt?

Ei ole lihtne vastata küsimusele, kas võtta takso on parim valik.

Kui teil on üsna helde eelarve, palju raskeid kotte, reisil koos väikelastele või eakate või puudega, ma absoluutselt soovitada võtta takso, mis on üldiselt palju rohkem lõdvestunud võimalus vähem jalgsi või üleandmise ajal kaasatud. Vastupidisel juhul, kui püüate vaadata reisikulud, on pakitud mõistlikult valgust ja on mugav navigeerida Pariisi ühistranspordi süsteemide, võttes rongijaama (RER), spetsiaalsed bussiliinid Pariisi kesklinna või lennufirma süstikud on palju odavam variant.

Kui palju ma saan maksaks takso Pariisist Lennujaamad?

Sõltuvalt liiklusoludele ja kellaaeg reisite, siis võid oodata maksma kuskil 35-70 eurot ühe taksosõidu või lennujaama Pariisis. Muidugi, kui te taksoga Denfert-Rochereau Lõuna Paris suhteliselt lähedal Orly lennujaam, maksate alumises otsas skaala.

Kui sa olid taksoga kogu tee South Paris Roissy-Charles de Gaulle’i lennujaama ning põhja pool linna, oodata palju kõrgem. Sa võid alati küsida takso keskmine piletihind oma baas, millest enne nõustumist sõita. Pea meeles, et kui te endale takso ette, saate tavaliselt maksma broneering ja pikap tasu peal piletihind ise.

Kust Taksod ja sealt Pariisi lennujaamade

Charles de Gaulle ja Orly Lennujaamad, otsida märke ja ikoonid osutab takso pikap tsoonide oma saabumise terminal.

Paris, kui te ei soovi endale takso aegsasti, leiad taksod arvukus ümber suur rongi ja transpordi keskused nagu Gare du Nord, Gare de L’Est, Gare du Montparnasse, Gare d’Austerlitz või Gare St Lazare. Kui olete teel Charles de Gaulle’i lennujaama, see on parim takso Gare du Nord või Gare de l’Est, sest üldine hind on üldiselt odavam nende punktide. Kui olete teel Orly Airport lõuna pool Pariisis, hailing kabiini Gare Montparnasse või Denfert-Rochereau rongijaamast võib olla hea valik.

Üks ohutuse hoiatus: Ei nõustu kunagi sõita takso, et ei ole meeter, selgelt nähtav märk katusel lugemine “takso” või muul viisil lööb sind vähem kui professionaalse väljanägemisega. See võib kaasa tuua saada Ripped off, ja on olnud ka üksikud juhtumid röövimisi varem üksikisikute poseerib nagu taksojuhid.

Broneerige takso ja sealt Pariisi lennujaamade: taksofirmad

Allpool on mõned kõige sagedamini kasutatav taksofirmad Pariisis ja kõik pakuvad teenust Pariisi lennujaamade.

Mõningatel juhtudel, online broneerimine on saadaval.