Všetko, čo potrebujete vedieť o londýnskom nočnom Tube

Posted on

Všetko, čo potrebujete vedieť o londýnskom nočnom Tube

Londýn je teraz oficiálne 24-hodinová mesto. Po dlhých prieťahov, otestovala Night Tube je otvorená pre podnikanie každý piatok a sobotu, ponúka dopravný systém na londýnskom metre 24 hodín denne.

Táto služba zabezpečuje dopravu z centra Londýna na okraji mesta za rovnakú cenu, ktorú zaplatíte za vstupenky v priebehu dňa.

Transport for London v súčasnej dobe ponúka autobusovú dopravu 24 hodín denne, ale sieť trubiek otvára mnoho ďalších trás a rýchlejšie pripojenie.

Užitočné informácie o Londýne Nočná Tube

Kedy službu spustiť?

24-hodinová služba v súčasnosti prevádzkuje v piatok a sobotu

Ktorý Lines ponúka 24-hodinovú službu?

Služby Night Tube sú k dispozícii na Jubilee a Victoria liniek a väčšina z radov strednej, severnej a Piccadilly.

Ako často sa tieto vlaky jazdia?

Linka Victoria pobehuje každých 10 minút v celej línii.

Centrálne linka premáva každých 10 minút medzi White City a Leytonstone a asi každých 20 minút medzi Ealing Broadway na White City a Leytonstone do Loughton / Hainault.

Jubilee Line pobehuje každých 10 minút v celej línii.

Severné trať vedie okolo každých 8 minút medzi Camden Town a Morden.

Linka Piccadilly pobehuje každých 10 minút medzi Cockfosters a terminálu Heathrow 5 (všimnite si, že tam žiadna služba na Terminál 4 slučky).

Koľko to stojí?

Cestovné Night Tube sú rovnaké ako jednodňového skipasu. Môžete použiť Oyster karty alebo bezkontaktné platobné (denne Capping platí pre obe platobné metódy). Deň Travelcards sú platné ku dňu vydania a pre cesty pred 4:30 nasledujúceho dňa.

Je to bezpečné?

Všetky stanice sú obsadené v Londýne zamestnanci metra a tam je zvýšená prítomnosť polície počas nočných služieb. Zvlášť Dôstojníci polícia Podpora Spoločenstva tiež poskytnúť dodatočnú pomoc cestujúcim a policajtov, ako je požadované.

Sú k dispozícii na taxi staníc metra v noci?

Zvlášť taxi radu boli pridané do staníc na tratiach Night Tube, aby bolo ľahšie pre cestujúcich pokračovať v ich cesty.

Kedy trubica zvyčajne beží?

Počas týždňa, Londýn Metro začalo okolo 5 hodín a potrvá do asi 11: 30 hod 12.30 hod / v nedeľu, rúrky začať okolo 7 hodín ráno, ale zistiť vopred za Víkendový strojárni.