Všetko o Carrousel du Louvre nákupné centrum v Paríži

Posted on

 Všetko o Carrousel du Louvre nákupné centrum v Paríži
Carrousel du Louvre je obľúbenou nákupné centrum Paris medzi miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi, a ponúka skvelý spôsob, ako si odpočinúť od návštevou preslávené umelecké zbierky na rovnomennom múzeu.

Otvorené sedem dní v týždni, upscale centrum ponúka desiatky obchodov, gurmánsku food court s viac ako tucet reštaurácií a elegantné a vzdušné prostredie. Keď hľadáte niekam nakupovať v nedeľu v hlavnom meste Svetla tie, Carrousel robí veľmi dobrou voľbou, a to bez ohľadu na to, či hľadáte nové oblečenie, šperky, knihy, alebo špeciálny darček môžete priviesť späť na lietadlo ,

Karusel je tiež úchvatný z architektonického hľadiska: spodná časť známeho skla Pyramide du Louvre (Louvre pyramída), ktorý navrhol čínsky architekt IM Pei, je vidieť z jedného krídla nákupného centra. Okrem toho Carrousel du Louvre obsahuje rozsiahly výstavný priestor, kde hlavnú každoročné udalosti, ako je  Paris Photo  sú výstavy sa konala.

Lokalita a kontaktné údaje:

Adresa: 99, rue de Rivoli (trvať dlhé eskalátory vedúce k nižšej úrovni komplexu Louvre pre prístup k nákupné centrum)
Metro: Palais Royal, Musée du Louvre (Line 1)
Autobusy: Linky 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95
Parkovanie: Avenue du Général Lemonnier (700 miest k dispozícii)
Informácie na telefóne: 33 (0) 1 43 16 47 10
Dostupnosť:  Všetky úrovne Carrousel du Louvre sú prístupné pre návštevníkov so zdravotným postihnutím.

Otváracia doba:

Carrousel du Louvre je otvorená denne od 9:00 do 10:00 hod reštaurácie sú otvorené počas rovnaké hodiny. Až na niekoľko výnimiek, obchody sú otvorené od 10:00 do 8:00 hodín, 7 dní v týždni.

Obchody a upozorňuje na Carrousel:

Nákupné centrum ponúka módu, domáci dizajn, darčeky, knihy a mnoho ďalších špecializovaných butikov. Šperky, darčeky a bytové dekorácie sú silné obleky u Carrousel, zatiaľ čo móda nie je tak zdôraznil. Pozdĺž menších miestnych butikov, lepšie známej značky a obchody v stredu patrí:

  • L’Occitane en Provence : Mid-cenený, ale kvalitný francúzsku kozmetikou a darčeky z Provence
  • Esprit : Ponúka ako Dámska konfekcie a pánskych odevov
  • Sephora : zaťahuje umiestniť na kozmetiku, kozmetický zariadení a parfumov z významných návrhárov
  • Swarovski : Nájsť dary od kultovej kryštálu-maker
  • Bodum : Kávové fanúšikovia budú schádzať do tejto populárnej tvorca francúzskej lisy a iné vysoko kvalitnej kávy zariadení
  • Hertz Car Rental : Ak potrebujete požičať auto v Paríži, to je jedna dobrá voľba, aby zvážila

Maškrtenie, pitie a Stravovanie v Carrousel:

V medziposchodí-level “Universal Resto” food court ponúka 13 gastronomických stánkov s občerstvením s lahôdkami z celého sveta, vrátane francúzštiny, marockej, japončina, alebo Mexičan. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované. Ak chcete vyzdvihnúť niečo okusovať neskôr, skúste Ragueneau / Cukráreň du Louvre cukráreň na rovnakej úrovni nákupného centra.

Blízkosti pamiatky a atrakcie pre Enjoy:

  • Tuileries záhrady
  • Louvre-Tuileries Okolie
  • Musée d’Orsay (múzeum Orsay)

Ako toto?

Nakupovanie vo francúzskom hlavnom meste nie je nikdy nuda alebo štandardné, ak viete, kam ísť a nájsť špeciálne darčeky alebo vzácne predmety je vždy možné. Pozrite sa na neďalekej Palais Royale, s luxusnými nákupnými galériami, na viacerých miestach, aby sa potulujú a okná-shope v tesnej blízkosti Louvri. Tiež pozrieť na najlepšie butiky a koncepčných obchody v Paríži, vrátane Colette, obľúbený medzi celosvetové módne set, a ponúka najnovšie trendy v pánskej a dámskej módy, dizajnu a domácich predmetov.