Všetko o London Tube: Podzemné Maps a vstupenky

Posted on

Všetko o London Tube: Podzemné Maps a vstupenky
The London trubica je vlak podzemné systém podávať mesto a predmestia Londýna. Rúrka je inteligentný, bezpečný a lacný spôsob, ako obísť v Londýne ju použiť na zobrazenie turistických pamiatok alebo naskočiť a ísť pochopiť, ako je mesto stanovený. Existujú 275 stanice metra (63 v centrálnom Londýne) -je zdá, ako keby tam je rúrka zastaviť všade, akonáhle sa pozeráte.

Bol otvorený v roku 1890, v Londýne rúrka je najstaršie podzemné vo svete, a celý blogy sú určené k svojmu súčasnému fungovaniu a históriu. Niektoré detaily aktuálne prerušenia a oneskorenie, ktoré poháňajú Veľa miestnych orechy; len relaxovať a užívať si jazdu, ak ste cestovateľ.

Nájsť Voľný Londýn mapy Tube

Londýn má celkom 12 trubíc liniek s vlakmi, ktoré jazdia každých pár minút v rozmedzí od 5: 30-3: 30 hod od pondelka do soboty a 7: 30-11: 30 v nedeľu, podľa oficiálneho londýnskeho metra . Nájdenie cestu k pravému stanice metra a zastávke trubice, čo potrebujete, je pozoruhodne jednoduché, a to aj bez svojich vlastných mapách rúrok.

Budete chcieť mapu trubice, i keď-zadarmo získať mapy trubice kedykoľvek podzemnej kancelárii stanice. Môžete sa pozrieť na zadarmo mapy trubice on-line predtým, než idete, ale nemusíte sťahovať, kto nesú cez rybník trubice mapy možno ľahko uchopiť v akejkoľvek železničnej stanice, a zistíte, mapy trubice zverejnené veľkoryso na stenách stanice.

Získanie a použitie Vstupenky Tube

Keď narazí svoju prvú londýnsku zastávka metra (bývala Waterloo, vyššie, a je teraz St. Pancras, ak ste prichádza do vlaku Eurostar z Francúzska alebo Belgicka), uvidíte znamenia všade, nad hlavou a na stenách -telling vám, čo robiť a kde kúpiť vstupenky trubice Londýna. Pracovníci rúrok sú vysedávaním pri okne cestovných lístkov, pripravený na predaj vám prejde a vysvetliť, čo budete potrebovať -sú tiež obsadenie turnikety, ktoré vedú k trubiek tunely, ktorými nemôžete prejsť, kým máte trubice lístok.

Jeden lístok rovná jednej metrom, čo je skvelé, ak sa chystáte jedno miesto (a viete, ako sa tam dostať). V opačnom prípade, kúpiť jeden alebo viac denne Londýn nahrávky trubice alebo veľkosti kreditnej karty Oyster kartu, ktorá vám umožní nastaviť množstvo jázd po dobu najmenej jedného týždňa, pracuje na centrálnom autobusoch a segmenty národných železničných vlakov v Londýne, a je ťažké stratiť. My týždenné Oyster nahrávka bola asi 22 libier v marci 2006.

Malé LED nápisy na turnikety staníc sú zelené, ak si môžete prejsť aj keď nie je možné červená; Pracovníci trubice stojan trpezlivo a poukazujú, že von, a oni vám pomôže, keď sa nemôže dostať dovnútra.

Keď vy prechádzať turnikety, budete najprv kŕmiť svoje lístok do slotu alebo prejsť si kartu Oyster cez podložku; lístok vyskočí von, zavesiť na neho, pretože budete musieť vykonať postup v opačnom poradí sa dostať von z vlakovej stanice v mieste vášho pobytu.

Nájsť London Train Tunnel Direction

London vlaky a platformy sú popísané kružidla bodu, ku ktorému takže určite v závislosti od smeru rúrky linky, rovnako ako v eastbound, sever, západným smerom alebo southbound. Tunelov vnútri stanice metra sú označené názvami vlakových liniek a smer kompasu danej zastávke trubice.

Readerboard na prednej časti Londýna vlakom a podpisuje na trúbku zastavenie platforme ukazujú konečné miesto určenia vlaku. Podľa zistení konečného cieľa v Londýne, kde sa vlak, môžete nájsť svoje rady a následne, či je vaša zastávka je na ňom. Každý London vlaková linka / cesta má farbu-as v červenej alebo hnedej, ktorý robí to jednoduché sledovať jeho trasu na mape.

Nájsť trubice mapu Londýna nájsť smer ste zviazaný a podľa značiek na tunely rúrok v rámci primerane nádražie; sledovať tunel a budete skončiť na správne nástupište nastúpiť do správneho vlaku ísť tou správnou cestou.

Čítanie Tube Signs

Čítanie značiek, ktoré vyzerajú ako teplotných grafov v stanici metra v Londýne, a to najmä na stenách pomôže vás uistiť, že ste na správnom mieste av správnom zastávke trubice. Stanice, na ktoré ste označený ekvivalent “Nachádzate sa tu”; Všimnite si názvy ďalších staníc a kde sa vaše zastavenie sa podľa toho.

Možno budete musieť prestupovať dostať tam, kam idete, stačí si prečítať na najbližšiu križovatku na mape trubice, než sa dostanete na vlak, vystúpte na túto stanicu, a nájsť ďalšie vlak, čo potrebujete, aby sa tým, že ide hore alebo up eskalátore (zostať na správnej tak rušných dochádzajúci môžu prejsť) a sledovať ukazovatele na pravom východ, západ, juh alebo sever železničný tunel označené názvom posledná zastávka na trati, na ktoré budete musieť cestovať.

A ak máte pocit istí sami, pozrite sa na grafy zobrazujúce múrov zastávkach, ktoré uvidíte všade na platforme pre vlak, ktorý sa chystáte palube.

Vyhľadanie Tube Zastaviť

Potom, čo si na rúrkovom vlaku v Londýne, kam réžia v blízkosti vlakových dverí a uvidíte graf na vnútornej stene trubice zobrazujúci názvy zastávok vlaku ste na; zastávka, na ktoré ste práve nastúpili budú označené. Pozrite sa na doraz rúrky, v ktorom chcete vystúpiť a poznačte si názvy zastávok okolo neho, a spočítať, koľkokrát sa vlak sa zastaví pred tým, než dosiahne svoj cieľ.

Dávajte si pozor na vašu zastávku počítanie zastaví alebo vyzerá vlakovej dvere, keď vlak zastaví a čítanie názov zastávky na stenách stanice (Oxford Circus na obrázku vyššie). Porovnajte to s grafu réžii pochopiť, kde sa práve nachádzate.

Tiež môžete počuť hlásenia o vlaku PA, ktorý vám povie, kde vlak sa chystá zastaviť sekúnd pred tým, ako urobí. Niekedy budete tiež počuť hlásateľ hovorí: “Pozor na medzery.”

Pozor na medzeru

Tieto zosilnené hlasy počujete hovoriť: “Pozor na medzeru”, keď ste v Londýne rúrky? “Medzera” je medzera medzi vlakom a nástupišťom trubice, ktorá bola vytvorená po vlakových zastávkach. Nikto nechce k pádu do medzery.

Na stanice metra …

Akonáhle ste na Londýnskej trúbku, uvoľniť sa a niektorí ľudia sledujú. Je prakticky nemožné, aby sa stratil v tomto bode, a rúrka sedačky sú pohodlné a pomerne hojné výnimkou špičky v skoro ráno a neskoro popoludní. Môžete nájsť aj skladané štartovacích miest vedľa dverí, a režijné Madla existovať v prípade, že ste v stoji.

Mnoho jazdcov kolegovia, najmä v letných mesiacoch, sú turisti, rovnako ako vy. Ľudia z londýnskeho metra má niekoľko tipov určené len pre turistov pomocou Londýn trubice.

Tipy pre Londýn Turisti

The London trubica je mimoriadne čisté a bezpečné. Jazdci Tube idú po svojej práci, rovnako ako vy. Byť zdvorilý, pozor na medzeru a nezaberajú tony miestnosti s batohom, a budete koexistovať s jazdcami v Londýne rúrka dokonale.

Ľudia v londýnskom metre mať niekoľko tipov, aby jazda na trúbku jednoduchý:

 • Prosím neprinášajú viac batožiny, než unesie. Na rozdiel od hlavných železničných tratiach sa Tube nemá nosiča. Naši pracovníci sú vyškolení, aby vám pomohol, ale nesúci prebytok batožinu nie je jedným zo svojich povinností.
 • Ak ste na cestách s batohom, vezmite si ju preč a stáť nad ním na podlahe koči. To zaberá menej miesta.
 • Londýnčania stojí na pravej strane na eskalátoroch v každom okamihu. To umožňuje tým, v zhone dostať cez.
 • Prosím postaviť na jednu stranu lávky a plošiny, pri pohľade na mapách. Alebo ešte lepšie, spýtajte nášho personálu na cestu.
 • Prosím, aby cestujúci z vlaku pred palubu. Nie je to len Briti sú zdvorilí, ale je najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob, ako vlak vyložiť cestujúcich a zaťaženia.
 • Prosím stáť za žltou čiarou na platformách.
 • Stanica metra je v bezpečí, ale zákazníci a návštevníci Londýna mali cvičiť niektoré základné osobné bezpečnosť:
  • Prosím, aby sa vaše tašky s vami po celú dobu.
  • Dajte si pozor na vreckárov.

Teraz Tube!

A je to-Si teraz v Londýne rúrka pre. Zistíte, že veľa pokyny ste uvedené pri cestách do Londýna spomenúť trubice stop-robí to hračka obísť. Znaky uvedené čiernych oplotený schody vedúce do podzemia ukázať You Tube sa zastaví; jednoduché nájsť. A väčšina obyvatelia vám povedať o tom, čo roh najbližšia zastávka trubice.

Pár vecí na zapamätanie pomocou Londýn trubice:

 • Niektoré veľké stanice metra v Londýne má niekoľko vchodov a východov. Ak daný smer, zapamätať si, ktorý výjazd je spomenuté, takže budete sa vynorí z stanice metra v pravom rohu. V stanici Piccadilly Circus, napríklad, tam sú štyri východy, každá z nich je označená príznaky ukazujúce na uliciach, na ktoré schody povedú.
 • Holdups stane-systém Londýn rúrka je dôjsť k oneskoreniu a chybná funkcia ako akýkoľvek metra kdekoľvek; PA hlásenia v staniciach dáme vám vedieť, či vlak ide zozadu alebo vôbec nie.