Vyhnúť sa týmto nováčikov France Travel chýb

Posted on

 Vyhnúť sa týmto nováčikov France Travel chýb
Plánujete svoju prvú cestu do Francúzska, a to je niečo, čo ste sníval rokov. Ak chcete, aby čo najviac z vašich skúseností vo Francúzsku, existuje niekoľko cestovných chyby, ktoré by ste sa mali vyvarovať.

Chystáte sa do Paríža, a to iba Paríži

Drvivá väčšina ľudí, ktorí navštívia France do Paríža a len v Paríži. To je hranica tragické, pretože tam je tak oveľa viac do Francúzska ako jeden hlavné mesto môže ponúknuť, ale veľkolepé mesto svetla by mohla byť. Takže sa vám páči miest. Skúste pekný, kráľovná riviéry, nádherné historické mesto s múzeami, kaviarní, reštaurácií a barov, rovnako ako jeden z najviac farebných vonkajších ovocných a zeleninových trhov v južnom Francúzsku.

Ak sa chcete o sláve pobrežia Atlantiku, za Bordeaux, ktorý prešiel veľkou rekonštrukciou v posledných rokoch. Alebo snáď Nantes objavovať masívne mechanického slona, ​​ktorý si razí cestu pomaly okolo historického prístavu, sa vám posadený na vrchole. Potom je tu staré mesto Aix-en-Provence, sofistikovaný Lille v severnom Francúzsku, ktorá je ideálna pre krátke prestávky od Paríža alebo vo Veľkej Británii; Lyon v centrálnej Francúzsku, gastronomické hlavného mesta s reštauráciou, aby vyhovovali každému vkusu a kapsy (a niektoré docela dobré KAMIÓNOVÉ rovnako.)

Pozrite sa špičková francúzska mesta pre zahraničných turistov.

Alebo reklamné ísť trochu mimo vychodených cesty? Potom sa pozrieme na niektoré z menej populárnych miest, z ktorých všetky krásne a menej zaplnené.

A premýšľať o tom, čo ich baví a za návštevu. Francúzsko je najväčšou krajinou v Európe, má všetko: nádherných pláží, kúpeľné mestá, fortifikačný kopcami dediny, krajina vinice-bodkovaný, čo si len spomeniete. Áno, ľudia by mali zažiť krásu Paríža. Ale namiesto toho plánuje celú cestu okolo neho, začínať a končiť v Paríži (kde ste pravdepodobne lietania do az tak ako tak). Trávia uprostred dovolenky skúma zázraky Francúzsku krajín.

Nie je Učenie o Francúza pred návštevou Francúzska

Francúzi sú veľmi najmä o ich zvyky a správanie. Ak sa vydáte do Francúzska, bez vôbec nič o francúzskeho ľudu učenie, dôjde pár vecí. Nebudete rozumieť, prečo niektoré veci sa dejú, a predpokladajú, že Francúzi bol hrubý na vás. (Len prečo nie, že čašník prinesie nám našu kontrolu, preboha?). A oni zváži vaše správanie hrubý, a správajú sa podľa toho. Vidíte, kde to ide, nie?

Ale existuje veľa malých vecí, ktoré môžete urobiť. Napríklad, každý rozhovor a akýkoľvek stretnutia či už je to pre podnikanie, alebo jednoducho kúpi bagetu v pekárni začína, Bonjour ‘. Nebojte sa, ak sa konverzácie nebude ísť ďalej; budete mať tiež úsilie a Francúzi to ocenia.

Nie je poznávanie francúzskeho jazyka

Nemusíte hovoriť s cudzincami vo vašej krajine, v ich jazyku, nie? Nie? Neočakávajte, že Francúzi, aby to pre vás. Pravdepodobne nie, a nemal by mať. Zistíte, že aj keď Francúzi hovoria anglicky, ale možno nie, a to buď preto, že sa cítite nehovoriaci, alebo že to môže byť, že ako tie, ktoré hanbiť, že sa snaží svoju angličtinu von. Ak sa vydáte mimo vychodených cesty, zistíte, že mnohí Francúzi majú veľmi obmedzenú znalosť anglického jazyka (ak vôbec).

Nemusíte sa učiť veľa, ale mali by ste určite naučiť základy. Tiež by ste mali vziať so sebou francúzsky-anglický slovník alebo elektronickou prekladateľa, takže ste pripravení hovoriť s francúzštinou.

Nie je Učenie o francúzskej Schedule

Takže chcete nakupovať, sightsee a ochutnať fab jedlo, keď ste na dovolenke vo Francúzsku? Tu je to vec. Tentoraz to zle, a vy by ste mohli skončiť vyradené zo všetkých tých vecí. Veľmi otravné. Je tu rytmus francúzskemu plánu, a vy by ste mali určite vedieť to pred návštevou. Týmto spôsobom si môžete naplánovať svoje dni vo Francúzsku riadne a neunikne.

Napríklad v malých mestách a dedinách (aj keď nie mestá), všetky obchody a podniky, vrátane bánk, v blízkosti po dobu najmenej 2 hodiny na obed. V odľahlých oblastiach, môže byť od 1 hod do 4 hod. Na juhu sa ľudia vstať a obchody a trhy otvoriť čoskoro (trhy od približne 7 hodín), takže je potrebné si siestu. Zvyknúť na rytmus; je to oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

Tráviť viac eur ako musíte

Existujú desiatky malých rozhodnutie, ktoré môže znamenať Vaše rekreačnej náklady na dvojnásobok toho, čo by mal, možno aj viac. Čo je ešte lepšie je, že nemáte obetovať kvalitu vašej dovolenky, aby ušetriť pár eur. Napríklad, vedeli ste, že je to asi lepšie, aby si svoje eur vo Francúzsku z bankomatu, než ich vymeniť svoju menu pred odchodom?

Ale vziať na vedomie ďalšie drobnosti. Je to oveľa drahšie objednať kávy sedí pri stole a to buď na terase chodníku. Buď objednať na bare a ostriež na barové stoličke, alebo platiť, že skryté, pozorovanie okoloidúcich ‘daň. Ale čašníci nebude snažiť ďalej, či je trochu kávy odišiel v tomto šálke.

Nie je Cestovanie mestskou hromadnou dopravou

Nedržíme brať taxi (ktoré sú drahšie vo Francúzsku), alebo prehliadky (ktoré môžu byť drahé a nespoľahlivé). Namiesto toho sa snaží cestovať vlakom vo Francúzsku; Vlaky sú pohodlné, spoľahlivé a dostanete všade. To je často lacnejšie kúpiť si cestovný lístok vo Francúzsku, takže sa môže náhle rozhodnúť, že ísť niekam z rozmaru, bez vás to stálo ruku a nohu.

Autobusy sú tiež veľkú hodnotu. V Provence-Alpes-Côte d’Azur, napríklad, stojí len 2 € ísť kamkoľvek v tomto regióne, a je to obrovské miesto.

A väčšina miest má teraz električky, ktoré nasledujú po hlavných cestách. Sú tiež veľmi lacné.

Nie je Rezervácie menšie hotely a Bed and Breakfast

Nepoužívajte len ísť na ľahkú voľbu medzinárodného hotelového reťazca, ktorý bude veľmi drahé a pravdepodobne aj neosobné. Namiesto toho sa snaží niektoré z menších hotelov, najmä Logis hotelov, ktoré sú všade vo Francúzsku. Alebo prečo nie ísť na lôžko a raňajky? Mnoho majiteľov, a to najmä vo viacerých populárnych turistických oblastiach, hovorí anglicky. Niektorí tiež ponúkajú večeru, ktorá je vždy oveľa lepšie hodnoty ako v reštaurácii alebo hoteli a zahŕňa víno. Vy všetci sedieť pri spoločnom stole (často s ostatnými anglicky hovoriacich osôb), takže môžete získať skvelé tipy o miestnej oblasti, to, čo vidieť, atď.

Uži si dovolenku!

Zaobchádzať Francúzsku ako by ste nejaké cudzej krajiny sa rozhodnete ísť; byť zdvorilý, zvedavý a záujem a budete mať báječný čas.