W 12 najfajniejszych rzeczy O lotniska Changi w Singapurze

Posted on

 W 12 najfajniejszych rzeczy O lotniska Changi w Singapurze
Kiedy większość podróżnych lotnisko usłyszeć słowo, są one wypełnione strachem. Lotniska nie są zazwyczaj miejsce podróżujący chcą spędzić dużo czasu, niektóre mogą być zatłoczone, stresujące miejsca, które chcesz wejść i wyjść z tak szybko, jak to możliwe.

Ale istnieją pewne lotniska z tak wielu udogodnień, że nigdy nie chciał odejść. Jednym z nich jest lotnisko Changi w Singapurze. Lotnisko zdobył liczne nagrody za globalne cechy, które prowadzą turystów szczęśliwy. Wśród nich są Lotniska Rada International Airport Service Quality Awards i Skytrax World Airport Awards za piąty rok z rzędu. Changi w Crowne Plaza Changi Airport również został uznany za Najlepszy Airport Hotel za drugi rok z rzędu nagrody Skytrax. Poniżej przedstawiamy 12 powodów, dla których warto jest faktycznie pracują na lotnisko Changi w planowanej podróży.

hotele

Dla tych, którzy chcą wziąć czas, aby spocząć na dłuższy postój, Changi Airport ma Aerotel Airport Transit Hotel w Terminalu 1 oraz Ambassador Transit Hotel zaciski 2 i 3. Oba hotele można rezerwować przez cały dzień lub na godziny. Aerotel, znajduje się na poziomie 3 pobliżu Gate D41, znajduje się centrum fitness, basen i jacuzzi. Ambasador ma regularne i niedrogie opcje dla podróżnych, z miejsc na poziomie 3 powyżej Orchid Garden w Terminalu 2 i na poziomie 3, obok kina w Terminalu 3.

Płatne bary

Nie każdy pasażer ma status, który pozwala im swobodny dostęp do saloników lotnicze. Dla tych, którzy tego nie robią, Changi Airport zapłacił salony w każdym z terminali. 7000 stóp kwadratowych Plaza Premium salon, znajduje się w Terminalu 1 na poziomie 3 powyżej Brama C-1, oferuje pełne posiłki z lokalnych przysmaków, takich jak słynny Singapore Chicken Rice. Istnieją również trzy prywatne apartamenty spoczynek, sześć w pełni zaopatrzony prysznice, dwie sale VIP, masażu i pielęgnacji paznokci usługi, mnóstwo wygodne siedzenia, darmowe Wi-Fi i stacji ładowania. Ambassador Transit salon , znajduje się w Terminalu 2 powyżej Orchid Garden oferuje udogodnienia, takie jak usługi biznesowe, sale konferencyjne, siłownia, prysznicem oraz udogodnień, usług kosmetycznych i masażu i drzemki apartamentów. To samo salonie znajduje się również w Terminalu 3 na poziomie 3, obok kina.

Wolne Miasto Tours

Dla osób podróżujących z co najmniej pięć-godzinny postój, Changi Airport oferuje dwa bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po Singapurze. Aby przyłączyć się do jednego, zarejestruj się paszport i kartę pokładową w Singapurze bezpłatne wycieczki budki co najmniej godzinę przed rozpoczęciem podróży. The Heritage Tour prezentuje przeszłość architektoniczną Singapuru i obecne w wizyt w okręgach kolonialnych i kulturowych, w tym Chinatown, Little India, Kampong Glam i Merlion Park. The City turystyczne Tour zatrzymuje się Merlion Park, Singapore Flyer, Marina Bay Sands, Esplanade i Ogrodów by the Bay, domu słynnej superdrzew miasta pokryte ponad 162,900 roślin.

Basen

Podróżujący w Changi w Terminalu 1 mogą popływać w basenie na dachu znajduje się w Aerotel Airport Transit Hotel za dodatkową opłatą. Jeśli nie masz ochoty na pływanie, tam relaksujące jacuzzi, bar przy basenie i prysznice. Basen znajduje się na poziomie 3 w tranzycie Obszaru pobliżu D Gates.

Butterfly Garden

Changi Airport znajduje się w porcie lotniczym pierwszego opartego Butterfly Garden w świecie. Ten tropikalny motyl ma siedlisko roślin kwiatowych, bujna zieleń, a 6-metrowy grocie-wodospad. Zwiedzający mogą zobaczyć prawie 1000 tropikalnych motyli z 40 gatunków i oglądać hodowli i karmienia motyli z bliskiej odległości. W ogrodzie znajduje się przy Departure Transit Lounge na poziomach 2 i 3 w Terminalu 3.

kino

Podróżni mogą złapać globalnych filmy za darmo w kinach zlokalizowanych w zaciski 2 i 3. Jeden znajduje się w Departure Transit Lounge, w pobliżu Sunflower Garden na poziomie 3 w Terminalu 2. Drugi znajduje się w Departure Transit Lounge Północnej pobliżu Ambassador Transit salon na poziomie 3 w Terminalu 3.

Rozrywka na pokładzie

Dorosłych i dzieci zarówno z pewnością docenią ten plac zabaw znajdujący się w Terminalu 2. Odjazd Xbox Kinect Sports i odtwarzać interaktywne gry, w tym tenis stołowy, siatkówka plażowa, lekkoatletycznych, kręgle, boks, czy piłkę nożną. Oglądać teledyski w kabinie MTV lub grać w swoje ulubione gry na Xbox 360 lub PlayStation 3 konsole do gier. Na pokładzie znajduje się u wylotu Transit Lounge obok Sunflower Garden na poziomie 3.

Popijać herbatę

Odpocząć przed lotem na TungLok Tea House w strefie tranzytowej Terminalu 2 w. Podróżni mogą mieć tradycyjnych herbat, wraz z tradycyjnych chińskich dim sum dania w jadalni z Peranakan stylu mebli i wystroju z epoki.

Ogrody

Changi Airport oferuje wiele terenów zielonych w swoich terminalach, w tym Cactus, lilia wodna, orchidea, słonecznika i ogrodów. Znajduje się w Terminalu 1, w pobliżu wyjazdu Transit Lounge na poziomie 3, dach opartych Cactus Garden jest domem dla ponad 100 gatunków kaktusów i suchych roślin z całego świata.

Również w Terminalu 1 na poziomie 2 jest Water Lily Garden, w kształcie liścia lilii wodnej. Oferuje on wyłożone chodniki, które są domem dla różnych lilii. Znajduje się w Terminalu 2 na Departure Transit Lounge na poziomie 2, podróżni mogą zobaczyć ponad 700 storczyków w Orchid Garden. Sunflower Garden, położony w Terminalu 2 na odejściu Transit Lounge na poziomie 3, cechy różnych odmian kwiatów uprawianych na własnej szkółce lotniska. Jest to także idealne miejsce zrobić jakiś samolot plam.

Slide @ T3

Terminal lotniska Changi w 3 jest domem dla slajdu @ T3, najwyższy przesuń kraju i najwyższy zjeżdżalnią na świecie znajduje się w porcie lotniczym. Suwak, który jest cztery piętra wysokości, pozwala osiągnąć prędkość do 6 metrów na sekundę. Znajduje się w hali przylotów na poziomie 1 w miejscu publicznym.

Sztuka

Changi Airport jest domem dla instalacji artystycznych we wszystkich czterech terminali. Jednym z najważniejszych jest dwie rzeźby 3-D Kinetic deszcze w terminalu 1 w Departure hali odpraw. Rzeźby mogą tworzyć do 16 różnych kształtach, które również wykazują ruch lotu poprzez powolne, płynne ruchy. Położony w centrum Terminal 4, kinetycznej rzeźby Petalclouds wisi nad Galleria Środkowej, gdzie jego ruch jest zsynchronizowany z animowanym oświetleniem i muzyką. A podróżni mogą tworzyć własną sztukę w terminalach 1, 2 i 3 poprzez rubbings odcisk singapurskich ikon.

Airport Wellness Oasis

Znajduje się w Terminalu 1 na poziomie 2 niedaleko lotniska w D Gates, ten spa oferuje usługi, takie jak masaż, manicure, gorący prysznic lub posiłek z kawiarni w spa. Posiada również pedicure z Garra rufa ryb, które pałaszować martwy naskórek ze stóp.