W trybie przeglądania: Le kabaretu Moulin Rouge w Paryżu

Posted on

W trybie przeglądania: Le kabaretu Moulin Rouge w Paryżu

Dla romantyków, nie wizyta w mieście świateł byłaby kompletna bez nocy w oryginalnym kabaretu Moulin Rouge w Paryżu. Zbudowany w 1889 roku klub był istotą artystycznej, Belle Epoque Paryż, gdzie artyści konwergentnych produkować i uczestniczyć kolorowe i awangardowe występy. Moulin Rouge w Paryżu zainspirował dziesiątki hołdy Hollywood ostatniego dyrektora samopoczucia Baz Luhrmann 2001 blichtru fest z Nicole Kidman.

Jest także inspiracją dla malarza 19th-century Henri de Toulouse-Lautrec, którego charakterystycznym portrety wykonawców Moulin Rouge są dziś mieści się w paryskim Musee d’Orsay.

Spektakularny pokaz … albo tępy Cliche?

Dla wszystkich jego szalonych przeszłości, obecny ofiara W Moulin Rouge jest często odrzucona jako przeciętny, masowo produkowane sprawa, z jaskrawym, contrived wydajności, które nie uzasadniają drogie wpisowe. Ale gdy trzy z moich gości wyrazili zainteresowanie show, ciekawość, ale lepiej ode mnie. Bez zbędnych ceregieli, oto niektóre z zalet i wad wieczór w kabarecie.

Plusy :

 • Plusz, przestronne miejsce wywołując turn-of-the-wiecznym Paryżu
 • utalentowani wykonawcy
 • Autentyczne kabaret dotyk

Cons:

 • Długie kolejki, mimo rezerwacji
 • zbyt turystycznie
 • Nagość może być obraźliwe dla niektórych

W zastrzegając i rozliczania

Kiedy zadzwonić do dokonania rezerwacji na koncert na dwa dni przed, jak mi powiedziano show jest w pełni zarezerwowane że weekend: zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że jesteśmy w poza sezonem (grudzień).

Przyjazny recepcjonista przypomina mi spróbować jeszcze raz dzień pokazu jako rezygnacje są wyraźnie częstsze. Biorąc jej rady, możemy zapewnić sobie stolik na piątkowy wieczór koncert (bez obiadu) w 11pm. Dojeżdżamy, jak sugeruje, pół godziny wcześnie, a ja przez chwilę żałował tej decyzji. Kolejka mile długości na mokro i wietrznie bulwaru nie wykazuje oznak ruchu i demograficzna jest głównie zmęczonych turystów.

Jednak pół godziny później, jesteśmy wprowadzeni do naszego stolika, a ja natychmiast przetransportowany do końca 19 wieku bohemy Paryża. Pluszowa wystrój i słabe oświetlenie tworzy dekadencką atmosferę i dużo romansu jest nadal obecny w klubie. Toulouse Lautrec może mieć trudności z rozpoznaniem go, ale jesteśmy pod wrażeniem i popijać naszego szampana, który jest częścią umowy (dwie butelki dla czterech osób).

Przedstawienie rozpoczyna

Spektakl rozpoczyna się spektakularne fanfar. Dziewczyny są ubrane w skąpe stroje koralikami natomiast faceci noszą srebrne garnitury. Ta scena jest dramatyczna i estetycznie napaść, ale nie dla pruderyjny-początkowej semi-nagości z tancerek nadaje ton całej wystawie. Podczas gdy wynik jest o bliżej nieokreślonego „europejski” charakter, teksty muzyka są wszystkie w języku francuskim.

akty taniec są główną cechą Moulin Rouge, ale element cyrku wkrótce wychowuje jego głowę jak my są rozpatrywane przez niektórych dość olśniewających akrobacji. porusza wykonawców są imponujące ale wyczuł zmęczenie w niektórych działaniach – prawdopodobnie w wyniku rozkładu trzy pokazy na dobę. Tancerze wydają się zbyt zmęczony, ale tylko wprawne oko mojego Thespian towarzysza.

sztuczek cyrkowych kontynuować z obecnością klaunów, kuglarzy i utalentowanego brzuchomówca, który udaje się livening się inaczej stonowane (i podróży zmęczony) publiczność. On wybiera czterech uczestników różnych narodowości z tłumu, który wydawał przećwiczonej ale pozornie spontaniczne.

Bezbłędnym choreografia śledzi różne okresy w historii, wirując z nami przez Majów do Egipcjan w 1940 roku, wraz z tancerzami Swing – Wszystkie prezentowane w tętniącej życiem wyświetlania kolorowych kostiumów i muzyki optymistyczne. Musimy poczekać aż blisko końca serialu dla tradycyjnego francuskiego kankana, chociaż, gdzie wysokie kopnięcia są zanurzone w morzu tricolor.

Pokaz osiąga spektakularne momenty. Mniej więcej w połowie, etap ustępuje ze zbiornikiem wody, gdzie samica wykonawca pływa z wężami.

I większa niż życie finał wyróżnia futrzanych różowych strojach.

Informacje praktyczne: Lokalizacja, Kontakty i Jak zarezerwować

 • Adres:  82 Boulevard de Clichy, 18 arrondissement
 • Tel .:  +33 (0) 153.098.282
 • Metro:  Blanche (linia 2)
 • Rezerwacje:  Są wysoce zalecane, zwłaszcza w sezonie, gdy fotele sprzedają się szybko. Można również zarezerwować podstawową obiad i pokazać opakowanie tutaj: (książka kierować poprzez Isango). Na pakiet all-inclusive w tym obiad i show w MR ze zwiedzaniem wieży Eiffla.
 • Ceny biletów:  Zobacz aktualne ceny i rezerwowych miejsc tutaj 
 • Kolacje:  French Cancan Menu; Toulouse-Lautrec Menu; Belle Époque Menu; Lunch menu (opcje wegetariańskie dostępne). Aby zobaczyć aktualne ceny menu, odwiedź tę stronę na oficjalnej stronie internetowej. 
 • Dress code:  Neat, wymagana jest semiformal na strój formalny (brak trampki, koszulki, dżinsy, spodenki, itp)
 • Opcje płatności:  gotówką, a wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane
 • Odwiedź oficjalną stronę internetową (w języku angielskim)
 • Inne:  fotografia, palenie, jedzenie i napoje zakupione poza miejscem są zabronione

Moje Słowo końcowe

Klisze obfitują w bieżącym Moulin Rouge Show i niektórzy mogą znaleźć to w najlepszym razie nieaktualne, aw najgorszym ofensywy. Aby być uczciwym, choć nigdy nie twierdzi, że jest coś innego niż ekstrawagancki powrotem do oryginalnego kabaretu Moulin Rouge. Na węższej kabaretu, może chcesz spróbować Champs Elysees opartego na Lido , ulubionego miejsca wśród paryżan. Jako sceptyk, znalazłem Moulin krzykliwe, kiczu i bardzo zorientowane na turystów, ale nadal bardzo przyjemny i wartościowy wieczór.

Jeśli nie odstraszają długie linie i taryfy turystycznym, Moulin Rouge jest jednorazowa i niezapomnianym przeżyciem.