Walking Tour Piazza Navona Romā

Posted on

 Walking Tour Piazza Navona Romā
Sākotnēji celta kā stadionā pirmā gadsimta sporta konkursos un ratu sacīkstes, Piazza Navona ir izklāta ar greznu kafejnīcām un baroka pilīm, un ir mājvieta trim devīgs strūklakas. Tajā tika izklāstīta 15. gadsimta drupas stadionā. No 1650. līdz 19.gadsimta kvadrāts reizēm bija applūst vasarā un izmanto ūdens spēles un pakāpenisku jūras kaujas. Laukums joprojām saglabā savu ovālas formas. Obelisks tālākajā galā attēla nāca no Ēģiptes, un sākotnēji bija Circus no Maxentius bet vēlāk pārcēlās uz Piazza Navona .

Moderna Piazza ir dzīva vieta, vieta, kur gan vietējie iedzīvotāji un tūristi vēlētos žaut. Mākslinieki pulcējas laukumā gleznot, un ir daudz izklaides un pārdevēji pārdod suvenīrus. Naktī laukums ir pilns ar cilvēkiem, bet, ja jūs vēlaties, lai tiešām novērtēt skaistumu kvadrāta sevi, tas ir labākais, lai dotos agri no rīta, lai izvairītos no pūļus.

Four Rivers Fountain – Fontana Dei Quattro Fiumi

iazza Navona centri aptuveni trīs bagātīgas strūklakas. Centrālā strūklaka, Fontana Dei Quattro Fiumi , Four Rivers strūklaka, tiek uzskatīta par visvairāk sarežģīts no visiem strūklakas Romā. Tā tika izveidota ar Bernini sākumā 1650s, un bija tik dārgas, ka maize nodoklis tika izvirzīts, lai segtu savu augstas izmaksas. Tā ir četras upes: Donavas, Ganga, Nīlas un Rio de la Plata, katrs identificējamas ar floru un faunu.

Sant’Angese in Agone baznīcā

Sant'Angese in Agone baznīcā

Facing Fontana Dei Fiumi , tad Sant’Angese jo Agone baznīcas Piazza Navona tika izstrādāta ar Borromini, konkurents ir Bernini. Viens stāsts, saka, ka Bernini paredzēti Nīlas un Plata statujas ar Fountain no upes ar to rokas pasargājot savas acis no neglītums baznīcas. Tad Borromini pievienots statuja St. Agnes uz fasādes baznīcas, skatoties ārā aiz laukuma tā, lai redzētu strūklakas laukumā. Patiesībā, Bernini pabeidzis savu strūklaku divus gadus pirms darbu fasādes baznīcas, bet tas padara interesantu interpretāciju statujas!

Fontana del Moro – strūklaka ar Moor

 Fontana del Moro - strūklaka ar Moor

Turpinot uz dienvidu beigām, Piazza Navona, mēs atrast Fontana del Moro , projektējis Džakomo della Porta un uzcelts 1575. Strūklaka ir statujas četru Tritons un baseina ir izgatavota no speciāla antikvariāts rožu marmora. In 1654, Bernini cirsts centrālo skaitlis, muskuļu Triton izjādes ar delfīnu, kas līdzinās “Moor”. Tādējādi strūklaka sauc Fountain tīreļa. Restaurācijas 1874 gadā, sākotnējie skulptūras tika pārvietoti uz Villa Borghese un aizstājējprodukti kopijas tika veikti, un vēl par strūklaku.

Ēšanas tartufo Piazza Navona

Lai gan sēžot pie āra galda kādā kafejnīcā uz laukums ir dārgi, tad Tre Scalini Piazza Navona ir vieta ēst slaveno tartufo deserts, bagātīgu roku šokolādes saldējuma sarakstā. Ir vērts plātīties, ja jūs lietojat savu laiku ēšanas un baudīt ņemot arēnā. Tik vienkārši domā par to, kā cenu kādu lielisku brīvdabas izklaides. Jūs varat arī saņemt tartufo iet, ja jūs vēlaties, par puscenu.