Walthamstow en iyi Bit A Mahalle Kılavuzu

Posted on

Walthamstow en iyi Bit A Mahalle Kılavuzu
Bu düzenli dizisinde, onun vurgular ve gizli hazinelerini ortaya çıkarmak için bir Londra mahalle ışık tutmak. Bu hafta, onun göz kamaştırıcı neon sanat galerisi olan sevimli köy merkezine, en iyi bit keşfetmek için Walthamstow’da kuzeydoğu seyahat.

Vintage neon sanat dolu bir Atölyesi’nde çay ve kek keyfini Can

Walthamstow Köyü yakınındaki bir sanayi mütevazi bir depoda, Allah’ın Sahibi hurdalık sanatçının özel koleksiyonundan Chris Bracey vintage ışıklı panolar ve sanat şaşırtıcı dizi sergiliyor. Parçaların çoğu filmler, reklam kampanyaları ve moda çekimi yer ve fuar ve sirk aydınlatma ve kurtarılmış işaretleri yanında oturmak var. Çay, kek ya da Rolling çörekler kafede bir bira doyurun.

Bu Sevimli Köy Merkezi Barlar, mağazalar ve kafeler ile Çizgili Has

Orford Yolu çevresi merkez Walthamstow Köyü kafeler, butikler, barlar ve restoranlar için sevimli bir yerleşim ev sahipliği yapmaktadır. Bu bir koruma bölgesinde yer alan ve sokaklar eski evler, Almshouses ve kiliseler ile sıralanır. East London Sosis Company’de ödüllü sosisleri alıp bir içecek için durdurmak 17 yiyin , etik İngiliz yemekleri servis eden bir restoran.

Bir 1920’lerde pasta ve püre Shop’ta Geleneksel Grub içine sokmak

Walthamstow High Street üzerinde bu tarihi pasta ve püre dükkan güzel uzay orijinal çinileri ve ahşap kabinleri mevcuttur ve bina İngilizce miras tarafından korunan 1929 yılında açılması beri Londralılar için geleneksel yemekler sunan edilmiştir. likör (maydanoz sosu) ile servis bir etli börek Sipariş veya doğu Londra gerçek bir tat haşlanmış yılan deneyin.

Bu nedenle Avrupa’nın En Uzun Sokak Market Ev bulunuyor

Walthamstow Pazar Avrupa’nın en uzun günlük açık pazar ve tezgahları meyve kadar her şeyi satan ve giysi ve ev eşyalarının sebze ile kaplıdır. Bu High Street üzerinde sadece yarım mil üzerinde uzanır ve kare kasaba her pazar geri çiftçi pazara 1885. Foodies akın kadar uzanır.

Bir Serin Microbrewery de Craft Beers Yudum Can

Hemen yanındaki Allah’ın Sahibi Junkyard için, Joker Brewery Hafta boyunca 2014 yılından beri beğenilen zanaat bira üretmektedir, onlar meşgul bira konum ama hafta sonu (Cuma-Pazar) Eğer dokunun Bar kontrol ve bir seçim tadabilirsiniz bira imalathanesinin iyi bira artı diğer microbreweries şişeleri. Odun ateş pizza genellikle otopark DoughBro gıda kamyondan servis edilir ve küçük grup turlar ve tattırarak önceden rezervasyon için kullanılabilir.

Onun Tarihi Kalp Güzel Korunuyor

Walthamstow Village, Walthamstow'da, Doğu Londra'da, İngiltere'de Antik Evi

Kilise End etrafında koruma alanı bazı hoş binalar yer almaktadır ve Time Out ‘En İyi Londra Village’ ödülünü eski kazanır. 15. yüzyıla kadar kilise tarihleri ​​ve hat Sirke Alley Sen dönüştürülmüş bir 18. yüzyıl karakolda Vestry Evi Müzesi’nde mahalle tarihini takip edebilirsiniz 1527 yılında kurulmuş olduğunu Almshouses karşısında ‘Antik Evi’. Bu ziyarete ücretsiz ve 20. yüzyıla Viktorya döneminden yerel eserler bulunmaktadır.

Sen Londra’nın Lesser-Bilinen Galerileri biri keşfedin Can

1950 yılında açılan William Morris Galeri yaşam ve İngiliz Sanat ve El Sanatları tasarımcısı William Morris çalışmalarını kutluyor sadece kamu müzesidir. Toplama (bir kez ev Morris, onun dul anne ve sekiz kardeş kadar) büyüleyici Gürcü binada ve sanatçının en ince duvar halıları, mobilya, duvar kağıdı, nakış ve tablolarını içeren bir sahiptir. Bu biraz en Londralılar tarafından bilinen ama önemli bir yenileme aşağıdaki 2013 yılında Yıl başlığın ArtFund Müzesi’ni scooped oluyor. Dükkan William Morris esinlenen homeware, kırtasiye ve hediyeler büyük bir yelpazesi bulunmaktadır ve kafeterya Lloyd Park’ı görmektedir bir limonluk tarzı odasında akşam çayı servisi yapmaktadır.

Bu çarpıcı bir Art Deco Town Hall Has

Bu çarpıcı Art Deco tarzı bina ilçesinde bir belediye binası oluşturmak için 1929 yılında bir tasarım yarışmasında kullanılmaya başlandıktan sonra 1941 yılında inşa edilmiştir. Portland taşlarla bezenmiş güzel bir mimari Walthamstow en sivil merkezi olarak hizmet vermektedir ama çoğu Londra’nın yıllık bir parçası olarak halka açılıyor Open House olay.