Walthamstow Sulak Seyahat Rehberi: Büyük Kentsel Sulak Merkezi

Posted on

Walthamstow Sulak: Complete Guide
Ekim 2017 yılında açılan Walthamstow Sulak Avrupa’nın en büyük kent sulak merkezidir. Engin sitesi 211 hektarlık bir alanı kaplar ve 10 depoları, sekiz adalar ve yürüyüş ve bisiklet için parça 13 mil bulunmaktadır. Bu Thames Water tarafından sahip olunan ve Londra genelinde 3.5 milyon hane su ihtiyacını karşılayan ama aynı zamanda doğa severler için bir üst nokta var. Rezerv lapwings ve Sandpipers yanı sıra karabatak, saka, Cetti en warblers ve kuğu göç çekmektedir. Kuzey Londra’da Tottenham’da bulunan birkaç mil Olimpiyat stadyumuna, bu sakin sitesi, Oxford Circus 15 dakikalık bir metro yolculuğu olduğuna inanmak zor.

Orada ne yapmalı

yürüyerek veya iki tekerlek üzerinde alanı keşfedin. Başka yerde ana rezervuar ve kir parça etrafında beton yollar vardır. çimenlik bankalara kadar baş suya yakın olsun ve kingfishers, gri balıkçıl, kestrels ve peregrine şahini dahil yaban hayatı için soyulmuş gözlerini tutmak. Alan Lee Valley göç yolları bir parçasıdır ve sulak kuşlar için uluslararası önemli bir site olarak korunur. Orada kuş gözlemi için sitenin etrafında noktalı ahşap kulübe ve sen yaz aylarında yolları astar renkli kır çiçekleri göreceksiniz.

Sen 7am ve 07:30 saatleri arasında belirlenen rezervuarlar balık olabilir ama balıkçılık ofisinden izin almak gerekir. Sazan balıkçılık alanında özellikle popülerdir.

Bir ziyaretçi merkezi ve rezerv ana girişinde yenilenmiş motor evinde bir kafe var. Başlangıçta Londra’nın evlerine su pompalamak için buharla çalışan motor olarak 1894 yılında inşa ama şimdi bölgenin yaban hayatı ve mirasının sürekli bir sergi yanı sıra bir açık yemek alanı olan bir kafeterya ev sahipliği yapmaktadır, yerel bal ve a gibi hediyeler satan bir dükkan doğa koruma alanı bakan inceleyen platformu.

Motor House Cafe kahvaltı, öğle ve akşam çayı servisi yapmaktadır. Sen el kavrulmuş kahve ve kek esnaf Fırıncılar gelen ve gıda kadar yerel üreticilerden kaynaklandığı doldurulabilir. Hava güzel veya içinde iki katlı tavanlar ve çıplak tuğla duvarların tadını zaman terasa dışında Baş. İçecekler Hareket halinde ana girişine yakın bir serin bir retro kahve minibüs var. Sadece Ferry Lane ana giriş tersidir  Feribot Tekne , gerçek ale ve sosis ve püre ve scampi ve cips gibi klasik pub grub hizmet veren bir geleneksel pub.

Nasıl Yapılacak

Walthamstow Sulak tamamen ziyarete serbesttir. Yedi gün 9:30 ve (Mart Ekim) 4 pm ve (nisan-eylül ayları) akşam 5’e 9:30 saatleri arasında haftada açıktır.

Motor Ev ziyaretçi merkezi ve kafeterya bir rampa ve asansör bulunmamaktadır ve hareketlilik sorunları olan insanlar için tam erişilebilir. Site ana beton yol özellikleri, diğer yolları birçok tekerlekli sandalye ve arabaları ile ziyaret ederken toprak parçaları bu yüzden dikkate almak şey (yerlerde çamurlu ve düzensiz olabilir vardır.) yardım köpekleri dışında (başka Köpekler amacıyla izin verilmez yaban hayatı korumak için.

Oraya nasıl gidilir

Walthamstow Sulak ana giriş Tottenham’da Orman Yolu üzerinde yer almaktadır. En yakın metro istasyonu (Victoria satırda) Tottenham Hale, arabayla yedi dakika mesafededir. O (aynı zamanda Victoria satırda) Blackhorse Yol istasyonuna 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Tottenham Hale Oxford Circus 15 dakikada ulaşılabilir.

Yakın Ne Yapmalı

Beavertown Brewery Londra’nın havalı zanaat bira biridir ve Walthamstow Sulak uzak bir 15 dakika uzaklıktadır. Onun taproom 2 pm ve sokak gıda satıcıları çeşitli bira tattırarak ve atıştırmalıklar için 8 saatleri arasında her Cumartesi açıktır. Walthamstow’da ziyaret edebilirsiniz Allah’ın Sahibi Junkyard , bağbozumu neon ve sanat dolu dolması bir depo, onun köy merkezi etrafında sevimli butik ve barlar ile kaplı dolaşmak ve check out William Morris Galeri sanatçının en ince duvar halıları, mobilya ve duvar kağıdı bazılarını görmek için .

Blackhorse Yolu girişinde yakın, Blackhorse Atölye mimarlar, mobilya üreticileri, marangozlar ve sanatçılar, tasarım oluşturmak ve iş üretmek stüdyoları ev sahipliği yapmaktadır. Kapı açık turlar için her Cumartesi ve özel kahve ve ev yapımı kek için sitede bir kafe var.