Warung Ібу Oka: автентичний балийский Обідня досвід

Posted on

Warung Ібу Oka: автентичний балийский Обідня досвід
Балі стилі Бабин Guling (смажене порося) подається в Warung Іб Око є найвідомішим любовним охопленням покійного Ентоні Бурден про ресторан і його продукту. У той час як Bourdain пізніше перейшов в своїх уподобаннях ( Lechon з Філіппін пізніше зайняла перше місце в його салі інкрустованого серце), Іб Око Бабиного Guling ще надає заклинання над відвідувачами , які рояться в Jalan Raya в Убуде, Балі, приймаючи тайм – аут їх графік вивчення магазинів, ресторанів, і огляд визначних пам’яток Убуда , щоб слідувати по стопах Bourdain в.

Розташування Warung Іб Око

Warung Ібу Ока встановлюється в невеликому відкритому повітряному просторі навпроти Ubud Royal Palace.

На південному кінці простору варто кухонний куточок, в той час як інша частина простору резервується для відвідувачів: піднята платформа з низькими столами дозволяє обідають насолоджуватися їжею, сидячи на підлозі, в той час як нижня частина пропонується круглі столи з пластиковими стільцями і парасольки.

Місце відкрито для всього чотири години на добу . Починаючи з 10:30, коли перший з шести цілих смажених свиней роблять свій шлях до вершини приміщенню мотоцикла. Іб Око залишається відкритим до останнього смажене порося не рубає і служив для голодних клієнтів.

Не помиліться, Іб Око служить Балі Бабиного Guling і тільки Бабин Guling : рубають і подаються на паперових тарілках, ці небесні шматочки свинини найкраще користуватися в поєднанні з відварною білим рисом, пряними овочами і кров’яною ковбасою.

Повний прийом їжі , описаний вище, відомий як Бабин Guling Spesial ( «спеціальної смаженої свинини», IDR 55000, або близько $ 3,75 – читати про гроші на Балі), і пропонує кращі частини свині: квадрат хрусткою шкіри очолює плиту жирна свинина ви отримаєте з блюдом і гарячою парою рису врівноважується скибочкою ковбаси крові і допомагаючи з пряних овочів поруч з ним на тарілці.

Бабин Guling: Зірка Шоу

Це не дуже красиво, якщо ви звикли до акуратним порціях західної кухні, але Бабин Guling є балийской їжею душа прикладу: значне рис і м’ясо , з акцентами спецій і жиру.

Контрасти грати в рот , як мелодійний гамелана оркестру: хрускіт тріска плюс м’якості рису, зернистою текстурою кров’яною ковбасою по порівнянні з масляним м’якістю м’яса і жирної свинини.

Смажена свинина вариться від місця ресторану; щоб Бабин Guling ціла свиняча туша набита різними травами і спеціями , згідно з секретним рецептом сім’ї: компоненти , ймовірно , включають калган, лимонник, цибулю – шалот і часник. Після того, як начинка туша смажений на рожні, повільно повертаючись на вогонь в протягом декількох годин , поки шкіра не стане багатим, темно – коричневою.

Чіткий, чабер шкіра особливо цінується немовля Guling їдців, але ніжна, приправлені м’ясо, що дає Бабин Guling його піднімання: ввібравши секретні спеції в процесі приготування їжі, м’ясо смак ніжний і практично тане в роті.

Іб Око, A Family Affair

Ібу Oka відкритий тільки для бізнесу в 2000 році, але продукт має довгу і легендарну лінію: блог їжі Дівчинка повинен з’їсти інтерв’ю Агуна , двоюрідного брата тезки ресторану Іб Око, який зізнався , що бізнес почав під час його батька.

Їхня сім’я готувалася бабідов Guling для королівської сім’ї Ubud: дали відпустку , щоб продати свій смачний продукт балийских простолюдинів, сім’я створила ларьок на ринку, що в кінцевому підсумку призвело до ресторану в цьому престижному районі Убуд.

Сім’я по- , як і раніше готує Бабин Guling традиційним способом, починаючи з світанком по забою свиней , щоб бути обслужений.

«Випалювання проходить поруч з будинком Агуна і близько шести свинячих відбивних кожен дня, більше на святкові дні і на інших важливих випадках,» пояснює блогер. «Це використання час дотримувалася традиції обсмаження над лісом, що Агуна говорить те, що дає порося його інтенсивний аромат. Вогонь повинен бути дуже гарячим, щоб і досить чіткі потріскування і для того, щоб кістки не ламаються, як би відбудеться протягом більш низькою теплоти «.

Це ще більше схвалення, ніж все, що Ентоні Бурден міг сфабрикувати: запевнення, що обідають в Warung Іб Оке випробувати справжні, ручну роботою трохи балийской культури, що жодне західного вплив не вдалося зруйнувати ще.

Warung Ібу Ока Branch 1: Jalan Tegal Sari 2, Убуд, Балі ( Google Maps ) Відділення 2: Jalan Raya Teges, Убуд, тел: +62 361 976 345

Основна галузь Ібу Оки знаходиться в центрі площі міста Убуд, через дорогу від Королівського палацу і вниз по вулиці як від арт-ринку Убуда і музей Пурі Лукісан.

Для інших видів діяльності ви можете зробити протягом п’яти хвилин ходьби від ресторану, перевірити цей список з 10 речей, щоб робити в Убуде, Балі. Більш докладної інформації про інших з’їдають країни, читати підручник з індонезійської їжі.