Skip to main content

Wat Phra Kaew Bankokas: Complete Guide

Wat Phra Kaew Bankokas: Complete Guide

Baigė 1784, Wat Phra Kaew (šventykla Emerald Budos) yra namo į Emerald Budos, plačiai laikomas svarbiausia Budos statula Tailande. Šventykla yra atvira visuomenei, kai nėra naudojamas svarbiausių religinių apeigų karališkoji šeima.

Wat Phra Kaew tapo karališkasis koplyčią 1784, tik po dvejų metų nuo karaliaus Rama Aš perkėlė sostinę visoje Chao Čao Praja į dabarties Bankokas svetainėje. Šventyklų kompleksas buvo pastatytas ant Grand Palace priežasčių ir buvo tobulinami per šimtmečius iš Tailando karalių, kurie paliko įspūdingus įmokas sauja.

Oficialus pavadinimas Wat Phra Kaew Bankokas yra Wat Phra Si Rattana Satsadaram (šventykla Šventosios Jewel Budos).

Apie Emerald Budos

Lankytojai dažnai nustebsite, kaip mažas Emerald Budos statula tikrai yra, ypač po to, kai tiriant kitus šventyklos su masyvi Budos statulų, tokių kaip Wat Pho. Buda vaizdo, sėdi į jogos laikysenos ( virasana ), yra tik 26 colių (66 cm) aukščio. Negalima šaipytis: Nesvarbu dydis, Emerald Budos laikomas švenčiausia objektą Tailando kultūros!

Tik Tailando karalius (arba aukščiausio rango karališkosios šeimos narį, jei karalius yra nėra), gali paliesti šventą daiktą. Jis tai daro tris kartus per metus su padėjėju pakeisti aukso drabužį per oficialų ritualo pagalba. Trys Jewel įterptųjų drabužiai yra pagaminti iš aukso ir atitinka trijų Tailando sezonus: karštą, vėsioje, ir lietingą.

Dvi sezoninės drabužiai nebūtų naudojami puošia statulos yra laikomi ekrane visuomenei gretimame pastate tuo.

Istorija Emerald Budos

Nepaisant pavadinimo, Emerald Budos nėra faktiškai pagamintas iš smaragdo; tai iškirpti iš Jade ar galbūt jaspis. Niekas tiksliai nežino, nes sudėtis niekada nebuvo analizuojami. Archeologai nebuvo leidžiama pakankamai laiko iki glaudų išnagrinėti brangų įvaizdį.

Net tiksli kilmė Emerald Budos nežinoma. Istoriniai metraščiai sako, statula paviršiumi netoli Chiang Rai 1434, tačiau jo kūrimas prasidėjo daug vyresni. Įrašai rodo, kad statula praleido daugiau nei 200 metų Laosas. Legendos teigia, statula, buvo Angkor Wat, o ir net kiek užsienyje, Šri Lanka. Stilius ir laikysena (nėra labai paplitę Tailande) rodo, kad Smaragdinio Budos gali iš tikrųjų buvo išraižytas Šri Lanka, ar Indiją, nors niekas tikras.

Nepaisant to, fortūna ir klestėjimas Tailandas Manoma, kad priklauso nuo Emerald Budos.

Kaip gauti Wat Phra Kaew

Wat Phra Kaew yra apie Grand Palace Bankokas priežasčių. Upių taksi yra nebrangios ir malonus būdas patekti į Grand Palace ir Wat Phra Kaew. Nušokti savo valtimi į Tha Chang prieplauka (vienas, su dramblio) ir ieškoti papuoštų pastatų rūmuose. Yra didelė tikimybė, kad dauguma aplink jus žmonių vyksta ten pat.

Visi taksi vairuotojai žino, kaip jums ten, bet beveik visi vairuotojai stengsis antkainį jums. Kai kurie netgi teigia, Grand Palace uždarytas dieną norite aplankyti. Tai tikriausiai nėra, tačiau galite skambinti (+66 2 623 5500 ext. 3100) prieš 3:30 val paklausti, jei jis per įtikinami.

Apsilankymas Informacija

Nebent svarbi ceremonija yra atliekama, Wat Phra Kaew paprastai yra vieši. Kompleksas gauna užimtas; atvykti dar prieš kelionių grupių ir atogrąžų karščio padaryti.

Fotografavimas leidžiama aplink Grand Palace priežasčių, tačiau draudžiama viduje šventyklos teritorijoje.

Įėjimo mokestis: įėjimas į Grand Palace (500 batas užsieniečiams) apima įėjimą į Wat Phra Kaew.

Darbo laikas: Dirba kasdien nuo 8:30 iki 4:30 val; bilietas biuro Grand Palace užsidaro 3:30 pm

Aprangos kodas, kad lankotės Wat Phra Kaew

Tinkamas suknelė reikalaujama įvesti Grand Palace ir ypač Wat Phra Kaew. Skirtingai nei daugelis kitų šventyklų Tailandas, aprangos kodas yra griežtai vykdomi lankytojams.

Daugybė pardavėjai aplink Grand Palace ir per gatvę bandys išsinuomoti arba parduoti Jums tinkamus drabužius išpūstomis kainomis (manau: “Aš myliu Tailandas” marškinėlius). Būsite daug geriau tiesiog padažu tinkamai pirmoje vietoje ir laukia vienas iš Bankoko megamalls padaryti tikrą apsipirkti.

 • Keliai ir pečiai turi būti uždengti
 • Nėra Lipnus, stora, arba permatomas drabužių leidžiama
 • Nėra ruožas / jogos kelnės
 • Nėra berankoviai marškinėliai
 • Nėra suplėšyti drabužiai ar skyles džinsai
 • Jokių religinių temos
 • Nėra mirties susijusių temos
 • Jei turite kokių nors budizmo ar induizmo tatuiruotes, rasti būdą, kaip juos padengti.

Kita etiketas žinoti

Sekite įprastą budistų šventykla etiketo lankantis Wat Phra Kaew Bankokas:

 • Pašalinti savo skrybėlę, ausinės, ir akiniai nuo saulės
 • Nėra kramtomoji guma, snacking arba rūkyti
 • Būkite ramus ir pagarbiai
 • Nelieskite, tašką arba paversti savo nugarą vaizdų Budos

Prisiminti: Wat Phra Kaew yra šventa vieta. Padovanoti vietiniai kambarys patiks. Negalima gauti žmonių, kurie gali būti ten, kad iš tikrųjų garbino būdu.

Ką pamatyti Wat Phra Kaew

Be Emerald Budos, Wat Phra Kaew kompleksas yra namo didelis asortimentas įdomių dalykų.

 • WYRZUTKA: pajuodusių bronzinė statula vakarinėje pusėje šventyklos yra atsiskyrėlis, kuris buvo vaistas vyras. Pasiūlymai gėlių ir deginimas Joss yra pateiktas lankytojams, kurie meldžiasi už sergančius artimuosius.
 • Shiny Drambliai: dramblių “vadovai yra trinamas geros kloties-štai kodėl jie taip blizga. Jei pastebėsite kokių nors vaikų ratu statulas pakartotinius, jie neturėjo per daug cukraus: vaikai vaikščioti dramblių tris kartus stiprumo.
 • Biblioteka: Gražus biblioteka paviljonas yra daug Šventąjį Raštą, bet originalus biblioteka buvo sunaikinta gaisro.
 • Modelis Angkor Wat: 1860, karalius Mongkut turėjo siekius demontavimas Angkor Wat Kambodžoje ir perkelti jį į Bankoką kaip galios šou. Jo planas nėjo gerai, todėl jis pradėjo statyti į Angkor Wat modelio vietoj. Karalius mirė iki jo pabaigos; jo sūnus baigė projektą.
 • Freskomis: Daug freskomis derinti būti ilgas vaizdavimas iš Ramakian, Tailando nacionalinio epo įkvėpė Indijos epo Ramajana. Pasakojimas apima pasaulio ir vaizdais Hanumanas, beždžionių karaliaus ir apskritai pradžią.

Wat Phra Kaew Chiang Rai

Nebūk supainioti, jei kas nors pasakoja apie apsilankymą Wat Phra Kaew, o šiaurinėje miesto Chiang Rai. Originali šventykla, kurioje Emerald Budos buvo atrasta (Wat Pa Yah) vėliau buvo pervadinta į Wat Phra Kaew garbei garsaus vaizdas.

Žalia Budos statula metu gyvenanti Wat Phra Kaew, Chiang Rai yra replika padaryta su Jade iš Kanados. Tai buvo padėtas ten 1991 m.

You may also like