Skip to main content

Westminster Abbey: Everything You ziyaret öncesinde Bilinmesi Gerekenler

Westminster Abbey: Everything You ziyaret öncesinde Bilinmesi Gerekenler

Westminster Abbey bir likör manastırına olarak AD960 kuruldu. çoğu Avrupa Hıristiyanlar Roma Katolik vardı, ama İngiliz Kilisesi kuruldu 16. yüzyılda Reformasyon aşağıdaki zamandı. Birçok gelenek Abbey kalır ama Hizmetleri İngilizce yapılmaktadır ve Latin değil.

Westminster Manastırı da İngiliz tarihinin son bin yıllık tarihsel figürleri mezar ve anıt yer ulusun Coronation Kilisesi ve. Westminster Manastırı hala bir çalışma kilise ve tüm düzenli hizmetlerini katılmak için bekliyoruz.

Adres

 • Westminster Manastırı
  Parliament Square
  Londra
  SW1P 3PA

En yakın metro istasyonuna

 • Westminster
 • Aziz James Park

Yakın bir popüler bulacaksınız Londra’da Harry Potter Film Location .

Açılış saatleri

 • Pazartesi-Cumartesi: 9.30 – 4.30
 • Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma: 9:30-04:30 (son giriş 03:30)
 • Çarşamba: 9:30-07:00 (son giriş 06:00)
 • Cumartesi: 9:00-03:00 (son giriş 01:30)
 • Pazar günleri Abbey sadece ibadete açıktır.

İçin resmi web sitesini kontrol edin geçerli olduğu saatler .

Turlar

90 dakikalık verger başkanlığındaki turları, yalnızca İngilizce, küçük bir ek ücret karşılığında bireyler tarafından kullanılabilir. Ses turları (Jeremy Irons rivayet İngilizce versiyonu) diğer yedi dilde bir saat ve kullanılabilir etrafında atın: Alman, Fransız, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince ve Japonca. Onlar Kuzey Kapı yakınındaki Abbey’nın Bilgi Masası mevcuttur.

Fotoğrafçılık ve Cep telefonları

Fotoğrafçılık ve her türlü (resim ve / veya ses) filme herhangi bir zamanda Abbey herhangi bir bölümünde izin verilmez. Ziyaretçiler sadece kişisel kullanım için Cloisters ve College Garden resim çekebilirsiniz. Abbey içini gösteren Kartpostallar Abbey dükkanda satın mevcuttur. cep telefonu kullanımı Cloisters ve College Garden izin verilir. cep telefonları Abbey kilisenin içinde kapalı tutun.

Resmi internet sitesi

www.westminster-abbey.org

Ücretsiz için Westminster Abbey görün

Ücretsiz olarak Westminster Abbey içinde görebilirsiniz. Abbey asla ibadet etmek isteyen kişilere şarj ancak işletme maliyetlerini karşılamak için ziyaretçilerden giriş ücretleri güveniyor. Evensong Abbey koro söylüyor hizmetlerin en güzelidir. Koro koro Westminster Manastırı Korosu Okulu’nda eğitim ve tüm çok yetenekli edilir. Evensong Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günleri 5 de, artı Cumartesi ve Pazar günleri 3 de.

Ne Bkz için

Hatta bir ses rehber veya rehberler olmadan, ben bir huşu uyandıran bir bina gibi Westminster Abbey ziyaret zevk verebilir söyleyebilirim. Ben ağız bırak edildi İçeri girdim ilk defa: mimarisini, tarih, eserler, vitray pencereler, ah her şeyi ile!

En İpucu : Abbey personeli son derece bilgili ve soruları cevaplamak için her zaman hazırız. Ben Rehberler daha Abbey personeline konuşmasını çok daha öğrendim.

Abbey Müzesi’nde çeşitli İngiliz telif mezarları ve Aziz Edward İtirafçı Türbesi yakınında Coronation Sandalye, artı ek Coronation gereçlerinin görmeye deneyin. Şairler Köşesi Geoffrey Chaucer, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Thomas Hardy, DH Lawrence ve Alfred Lord Tennyson gibi tanınmış yazarlar için mezarları ve anıtları vardır.

Meçhul Asker Mezarı Onu gömmek için Fransız toprağın 100 varil ile birlikte Birinci Dünya Savaşı sonrası Fransa’dan getirilen bir bedenin büyüleyici bir hikaye. siyah mermer döşeme Belçika’dan ve altın harfler Fransa’da alanlarda toplanan kabuk durumlarda yapılmıştı.

ABD dışında verilen Onur sadece Madalyası, 17 Ekim 1921 tarihinde Meçhul Asker sunuldu ve bu yakınlardaki bir ayağı üzerinde bir çerçeve içinde asılı kalır. Kolej Bahçe neredeyse 1000 yaşında İngiltere’ye en eski bahçe olduğu düşünülmektedir. dikim hakkında bilgi edinmek için bahçe girişinde bir broşür alın. Kolej Bahçe, Çarşamba ve Perşembe açık Salı.

 • Aile Üst İpucu: Çocuklar rahip elbise ve fotoğraf Cloisters alınan olabilir. Abbey Müzesi’ne gidin ve bir kostüm ödünç isteyin!
 • Noel Top İpucu: St. George Chapel yetişkinler ve çocuklar hep tapıyorum çarpıcı doğum sahnesi her Noel sahiptir.

Nerede Yerel Dine

Karşısında Abbey Metodist Merkez Salonu. hiçbir şey fantezi (plastik sandalyeler ve vinil masa örtüsü) ama makul Londra fiyatlarla iyi sıcak ve soğuk yemeğiniz bodrum katında bir kafe bulunmaktadır. Bu çok büyük bir yemek alanı var ve ben her zaman bunu Parlamento Meydanı telaşından bir sığınak buldum. Yargıtay da tersidir ve bodrum katında büyük bir kafe bulunuyor.

You may also like