Westminster Abbey: Vše, co potřebujete vědět před návštěvou

Posted on

Westminster Abbey: Vše, co potřebujete vědět před návštěvou

Westminsterské opatství bylo založeno v AD960 jako benediktinský klášter. V té době většina evropských křesťané byli římský katolík, ale po reformaci v 16. století vzniklo Church Anglie. Mnoho tradic zůstává v opatství, ale služby jsou vedeny v anglickém jazyce, a ne latina.

Westminsterské opatství je národ je Coronation Church a také pohřeb a pamětní místo pro historické postavy z posledních tisíc let britské historii. Westminsterské opatství je stále pracovní kostel a všichni jsou zváni k účasti na linkovou dopravu.

Adresa

 • Westminster Abbey
  parlament Square
  London
  SW1P 3PA

Nejbližší stanice metra

 • Westminster
 • St. James Park

Nedaleko najdete oblíbenou snímku o Harrym Potterovi Umístění v Londýně .

Otevírací doba

 • Od pondělí do soboty: 9.30 – 4.30pm
 • Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek: od 09:30 do 16:30 (poslední vstup 15:30)
 • Středa: 09:30 – 19:00 (poslední vstup 18:00)
 • Sobota: 09:00 – 15:00 (poslední vstup 13:30)
 • V neděli je Abbey je otevřena pouze pro uctívání.

Zkontrolovat oficiální internetové stránky pro aktuálně otevírací dobu .

prohlídky

90 minuta Verger-vedl zájezdy, pouze v angličtině, jsou pro jednotlivce k dispozici za malý příplatek. Audioprohlídek (anglická verze vyprávěl Jeremy Irons) trvat asi hodinu a je k dispozici také v dalších sedmi jazycích: německy, francouzsky, španělsky, italsky, rusky, mandarínská čínština a japonština. Jsou k dispozici v opatství v informačním stánku poblíž severního dveří.

Fotografie a Mobily

Fotografování a filmování (obrázky a / nebo zvukové) jakéhokoli druhu není povolen v jakékoli části opatství kdykoliv. Návštěvníci se mohou pořizovat snímky v Křížové chodbě a College Garden určen pouze pro osobní potřebu. Pohlednice znázorňující vnitřek opatství jsou k dispozici ke koupi v obchodě Abbey. Používání mobilních telefonů je povoleno v ambitu a College Garden. Udržujte mobilní telefony vypnuty uvnitř kostela opatství.

Oficiální webové stránky

www.westminster-abbey.org

Viz Westminsterské opatství pro Free

Můžete vidět uvnitř Westminsterském opatství zdarma. The Abbey nikdy nabíjí lidi, kteří chtějí, aby se klaněl, ale oni se spoléhají na vstupné od návštěvníků na pokrytí provozních nákladů. Nešpory je nejkrásnější ze služeb, kde Abbey sbor zpívá. Choralisti sboru jsou vzděláváni ve Westminster Abbey Choir School a jsou velmi talentovaní. Nešpory je v 5pm v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, a na 3pm o sobotách a nedělích.

Co vidět

I bez audio průvodcem, nebo turistických průvodců, řekl bych, že byste mohli vychutnat návštěvu Westminsterského opatství, jak je to v budově ohromující. I byl Gob-udeřil, když jsem poprvé šel dovnitř: v architektuře, historii, artefakty jsou vitráže, oh vším!

Top Tip : Zaměstnanci Abbey jsou velmi dobře informovaný a vždy ochotni odpovídat na otázky. Naučil jsem se mnohem víc mluvit k zaměstnancům Abbey než z průvodců.

Snažte se vidět různé britské levné hroby a židle korunovace v blízkosti svatyně svatého Eduarda Vyznavače, plus další korunovační výbavu v Abbey muzeum. Básníkova Corner má hroby a památníky pro takové známých spisovatelů jako Geoffrey Chaucer, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Thomas Hardy, DH Lawrence, a Alfred Lord Tennyson.

Hrobu neznámého bojovníka je fascinující příběh z těla přivezl z Francie po první světové válce, spolu s 100 barelů francouzské půdě, aby ho pohřbít. Černý mramor deska je z Belgie a zlatý nápis byl vyroben z případů shell shromážděných na polích ve Francii.

Jediným Congressional Medal of Honor dána mimo USA byl předložen neznámého bojovníka dne 17. října 1921, a to visí v rámečku na pilíři okolí. College Garden je považován za nejstarší zahrady v Anglii téměř 1000 let. Vyzvednout leták u vchodu do zahrady se dozvědět o pěstování. College Garden je otevřena od úterý, ve středu a ve čtvrtek.

 • Family Top Tip: Děti se mohou oblékat jako mnich a mají své fotografie pořízené v ambitu. Přejděte do Abbey muzeum a požádat o zapůjčení kostým!
 • Vánoce Top Tip: St. George kaple má ohromující betlém každé Vánoce, které dospělí i děti stále zbožňují.

Kde Dine Lokálně

Naproti Abbey je Methodist Central Hall. K dispozici je kavárna v suterénu což není nic vymyšleného (plastové židle a vinylové ubrusy), ale má sloužit slušnou teplá i studená jídla za rozumnou cenu v Londýně. Je to obrovský jídelní prostor a vždy jsem našel to útočiště od shonu Parliament Square. Nejvyšší soud se nachází naproti a taky má velkou kavárnu v suterénu domu.