Westminster Abbey: Všetko, čo potrebujete vedieť pred návštevou

Posted on

Westminster Abbey: Všetko, čo potrebujete vedieť pred návštevou

Westminsterské opátstvo bolo založené v AD960 ako benediktínsky kláštor. V tom čase väčšina európskych kresťania boli rímsky katolík, ale po reformácii v 16. storočí vzniklo Church Anglicka. Mnoho tradícií zostáva v opátstve, ale služby sú vedené v anglickom jazyku, a nie latinčina.

Westminsterské opátstvo je národ je Coronation Church a tiež pohreb a pamätné miesto pre historické postavy z posledných tisíc rokov britskej histórii. Westminsterské opátstvo je stále pracovné kostol a všetci sú pozývaní k účasti na pravidelnú dopravu.

adresa

 • Westminster Abbey
  parlament Square
  London
  SW1P 3PA

Najbližšia stanica metra

 • westminster
 • St. James Park

Neďaleko nájdete obľúbenú snímke o Harrym Potterovi Umiestnenie v Londýne .

Otváracie hodiny

 • Od pondelka do soboty: 9.30 – 4.30pm
 • Pondelok, utorok, štvrtok, piatok: od 09:30 do 16:30 (posledný vstup 15:30)
 • Streda: 09:30 – 19:00 (posledný vstup 18:00)
 • Sobota: 09:00 – 15:00 (posledný vstup 13:30)
 • V nedeľu je Abbey je otvorená len pre uctievanie.

Skontrolovať oficiálne internetové stránky pre aktuálne otváraciu dobu .

prehliadky

90 minúta Verger-viedol zájazdy, iba v angličtine, sú pre jednotlivca k dispozícii za malý príplatok. Audioprohlídek (anglická verzia rozprával Jeremy Irons) trvať asi hodinu a je k dispozícii aj v ďalších siedmich jazykoch: nemecky, francúzsky, španielsky, taliansky, rusky, mandarínska čínština a japončina. Sú k dispozícii v opátstve v informačnom stánku v blízkosti severného dverí.

Fotografie a Mobily

Fotografovanie a filmovanie (obrázky a / alebo zvukové) akéhokoľvek druhu nie je povolený v akejkoľvek časti opátstva kedykoľvek. Návštevníci sa môžu robiť snímky v Krížovej chodbe a College Garden určený len pre osobnú potrebu. Pohľadnica znázorňujúci vnútro opátstva sú k dispozícii na kúpu v obchode Abbey. Používanie mobilných telefónov je povolené v ambitu a College Garden. Udržujte mobilné telefóny vypnuté vnútri kostola opátstva.

Oficiálna web stránka

www.westminster-abbey.org

Pozri Westminsterské opátstvo pre Free

Môžete vidieť vo vnútri Westminsterskom opátstve zadarmo. The Abbey nikdy nabíja ľudí, ktorí chcú, aby sa klaňal, ale oni sa spoliehajú na vstupné od návštevníkov na pokrytie prevádzkových nákladov. Vešpery je najkrajšie zo služieb, kde Abbey zbor spieva. Choralisti zboru sú vzdelávaní vo Westminster Abbey Choir School a sú veľmi talentovaní. Vešpery je v 5pm v pondelok, utorok, štvrtok a piatok, a na 3pm cez soboty a nedele.

Čo si pozrieť

Aj bez audio sprievodcom, alebo turistických sprievodcov, povedal by som, že by ste mohli vychutnať návštevu Westminsterského opátstva, ako je to v budove ohromujúce. I bol Gob-udrel, keď som prvýkrát išiel dovnútra: v architektúre, histórii, artefakty sú vitráže, oh všetkým!

Top Tip : Zamestnanci Abbey sú veľmi dobre informovaný a vždy ochotní odpovedať na otázky. Naučil som sa oveľa viac hovoriť k zamestnancom Abbey než z sprievodcov.

Snažte sa vidieť rôzne britskej lacné hroby a stoličky korunovácie v blízkosti svätyne svätého Eduarda, vyznávača, plus ďalšie korunovačné výbavu v Abbey múzeum. Básnikova Corner má hroby a pamätníky pre také známych spisovateľov ako Geoffrey Chaucer, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Thomas Hardy, DH Lawrence, a Alfred Lord Tennyson.

Hrobu neznámeho bojovníka je fascinujúci príbeh z tela priviezol z Francúzska po prvej svetovej vojne, spolu s 100 barelov francúzskej pôde, aby ho pochovať. Čierny mramor doska je z Belgicka a zlatý nápis bol vyrobený z prípadov shell zhromaždených na poliach vo Francúzsku.

Jediným Congressional Medal of Honor daná mimo USA bol predložený neznámeho bojovníka 17. októbra 1921, a to visí v rámčeku na pilieri okolia. College Garden je považovaný za najstarší záhrady v Anglicku takmer 1000 rokov. Vyzdvihnúť leták pri vchode do záhrady sa dozvedieť o pestovaní. College Garden je otvorená od utorka, v stredu a vo štvrtok.

 • Family Top Tip: Deti sa môžu obliekať ako mních a majú svoje fotografie zhotovené v ambitu. Prejdite do Abbey múzeum a požiadať o zapožičanie kostým!
 • Vianoce Top Tip: St. George kaplnka má ohromujúci betlehem každé Vianoce, ktoré dospelí aj deti stále zbožňujú.

Kde Dine Lokálne

Naproti Abbey je Methodist Central Hall. K dispozícii je kaviareň v suteréne čo nie je nič vymysleného (plastové stoličky a vinylové obrusy), ale má slúžiť slušnú teplá i studené jedlá za rozumnú cenu v Londýne. Je to obrovský jedálenský priestor a vždy som našiel to útočisko od zhonu Parliament Square. Najvyšší súd sa nachádza oproti a taky má veľkú kaviareň v suteréne domu.