Westminster Abbey: Wszystko, co musisz wiedzieć przed wyjazdem

Posted on

Westminster Abbey: Wszystko, co musisz wiedzieć przed wyjazdem

Westminster Abbey został założony w AD960 jako klasztor benedyktynów. To było, gdy większość europejskich chrześcijanie byli katolicy, ale po reformacji w 16. wieku został utworzony Kościół Anglii. Wiele tradycji pozostać w opactwie ale usługi prowadzone są w języku angielskim, a nie Łacińskiej.

Westminster Abbey jest naród Coronation Church, a także pochówku i pomnik miejsce dla figur historycznych z ostatnich tysiącletniej historii brytyjskiej. Westminster Abbey jest jeszcze kościół pracy i wszyscy są mile widziani usług regularnych.

Adres

 • Westminster Abbey
  Parlament Plac
  Londyn
  SW1P 3PA

Najbliższe stacje metra

 • Westminster
 • Park St James

W pobliżu znajdą Państwo popularny Harry Potter Film lokalizacja w Londynie .

Godziny otwarcia

 • Od poniedziałku do soboty: 9.30 – 4.30pm
 • Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 09:30, 16:30 (ostatnie wejście 15:30)
 • Środa: 09:30, 19:00 (ostatnie wejście 18:00)
 • Sobota: 09:00, 15:00 (ostatnie wejście 13:30)
 • W niedziele Abbey jest otwarty tylko dla kultu.

Sprawdzić oficjalną stronę internetową dla obecnych czasach otwarcia .

Wycieczki

Wycieczki Verger-led 90 minute, tylko w języku angielskim, dostępne są dla osób fizycznych za niewielką dodatkową opłatą. Wycieczki audio (wersja angielska opowiadane przez Jeremy Irons) trwa około godzinę i dostępny w siedmiu językach: niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński mandaryński, i japoński. Są one dostępne w opactwie w informacyjnym niedaleko Północnej Drzwi.

Fotografia i telefony

Fotografia i filmowanie (zdjęcia i / lub dźwięk) dowolnego rodzaju nie jest dozwolone w każdej części opactwa w dowolnym momencie. Zwiedzający mogą robić zdjęcia w krużgankach i College Garden wyłącznie do użytku osobistego. Pocztówki pokazujące wnętrza opactwa są dostępne do kupienia w sklepie Abbey. Korzystanie z telefonów komórkowych jest zabronione w krużgankach i College Garden. Przechowywać telefony wyłączone w kościele opactwa.

Oficjalna strona internetowa

www.westminster-abbey.org

Zobacz Westminster Abbey za darmo

Można zobaczyć wewnątrz Westminster Abbey za darmo. The Abbey nigdy nie atakuje ludzi, którzy chcą czcić, ale opierają się one na bilety wstępu dla użytkowników na pokrycie kosztów eksploatacji. Evensong jest najpiękniejszym usług gdzie chór Abbey śpiewa. Chórzystów Chóru są wykształceni w Westminster Abbey Choir School i są niezwykle utalentowani. Evensong jest na 5pm w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, a także o 3 po południu w soboty i niedziele.

Co zobaczyć

Nawet bez przewodnika audio lub przewodnikach, powiedziałbym można cieszyć wizytę w Opactwie Westminsterskim jak to jest inspirujących budynek. Byłem gob-uderzył pierwszy raz wszedł do środka: w architekturze, historii, artefakty, witraże, oh wszystko!

Top Tip : personel Abbey są bardzo kompetentny i zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania. Nauczyłem się dużo więcej od mówienia do kadry Abbey niż z przewodnikach.

Czy spróbować zobaczyć różne brytyjskie grobowce królewskiej i koronacji krześle przy Sanktuarium św Edwarda Wyznawcy, plus dodatkowych akcesoriów Coronation w Muzeum Opactwa. Poety Corner ma groby i pomniki dla tak znanych pisarzy jak Geoffreya Chaucera, Charles Dickens, Rudyarda Kiplinga, Thomas Hardy, DH Lawrence, Alfred Lord Tennyson i.

Grób Nieznanego Żołnierza to fascynująca opowieść o ciele sprowadzony z Francji po pierwszej wojnie światowej, wraz z 100 baryłek francuskiej ziemi, aby go pochować. Czarny marmur jest z Belgii i liternictwo złoto została wykonana z łusek zebranych na polach we Francji.

Jedynym Congressional Medal of Honor podane poza USA został przedstawiony Nieznanego Żołnierza w dniu 17 października 1921 roku i to wisi w ramce na słupie w pobliżu. College Garden jest uważany za najstarszy ogród w Anglii prawie 1000 lat. Podnieść ulotkę przy wejściu w ogrodzie, aby dowiedzieć się o posadzeniu. College Garden jest otwarta wtorek, środę i czwartek.

 • Rodzina Top Tip: Dzieci mogą ubierać się jak mnich i zrobić sobie zdjęcie w krużgankach. Idź do Muzeum Opactwa i poprosić o pożyczyć kostium!
 • Boże Narodzenie Top Tip: Kaplica St George ma wspaniały Szopka każde Boże Narodzenie, które dorośli i dzieci zawsze uwielbiają.

Gdzie zjeść lokalnie

Naprzeciwko Abbey jest Methodist Central Hall. Znajduje się kawiarnia w piwnicy, która jest nic nadzwyczajnego (plastikowe krzesła i obrusy winylowe), ale ma służyć przyzwoite gorące i zimne jedzenie w rozsądnych cenach w Londynie. To ogromna przestrzeń jadalni i zawsze okazało się, że schronienie od zgiełku Parliament Square. Sąd Najwyższy jest przeciwny zbyt i ma wielką kawiarnię w piwnicy.