White Temple Chiang Rai, Taizeme

Posted on

White Temple Chiang Rai, Taizeme
Oficiāli pazīstama kā Wat Rong Khun, White Temple Chiang Rai ir luring tūristus uz ziemeļiem no Chiang Mai kopš 1997. gada viens-of-a-veida piemērs episkā mākslas radīja ekscentriskais vietējo mākslinieku, Ajarn Chalermchai Kositpipat. Viņš projektēta un konstruēta Balto templi ar saviem līdzekļiem.

Kaut tīra balta templis spēcīgi ataino tēmas un simbolisma no Theravada budisma, mākslinieks neņem sevi pārāk nopietni. Mr Kositpipat izturas apmeklētājus mākslas darbs pieblīvēts ar atsaucēm uz komiksu grāmatu varoņiem, zinātniskās fantastikas filmas un citas mūsdienu tēmām.

Jā, Wat Rong Khun ir ļoti daudz tūristu apskates objekts. Nelietojiet salīdzināt to ar seno tempļi atrodami citur Taizemē. Tā vietā, domā par Baltās Temple kā satriecošu piemēru mākslas un arhitektūras būvējusi vietējā mākslinieka, lai pievērstu vairāk apmeklētāju savā dzimtajā pilsētā.

Par White Temple (Wat Rong Khun)

Krāsa balta tika izvēlēts Wat Rong Khun jo mākslinieks uzskatīja, ka zelts – izvēlētā citiem tempļi Taizemē parasti krāsa – “bija piemērota cilvēkiem, kuri iekāre par ļaunajiem darbiem.” Tualetes ēka patiesībā ir zelta krāsā.

No cikla atdzimšanas tilts noved pie vārtiem Debesu; divi sīva aizbildņiem aizsargāt ceļu. Ar izstieptām rokām, kas ezerā nolādēts dvēselēm sasniedzot augšu pārstāvēt pasaulīgas vēlmes, piemēram, alkatība, iekāre, alkohola, smēķēšanas un citiem kārdinājumiem. Redzēt cieši mazajiem detaļas, piemēram, to, ko rokas var būt saimniecībā. Cilvēkiem ir pāri tiltam, apejot kārdinājums, lai ievadītu debesīs.

Baltā Templis tika bojāti zemestrīces 2014. Kositpipat faktiski apgalvoja, ka viņš gatavojas nojaukt visu struktūru – viņa mūža darbu – drošības apsvērumu dēļ. Pēc rūpīgas izpētes, templis tika uzskatīts par drošu atkal apmeklētājiem. Restaurācija turpinājās gadiem, un popularitāte Čiangraju slavenākajiem piesaisti pieauga.

Galvenā ēka, kas pazīstama kā ubosot , nav pietiekami liela, lai izvietotu pūļus, kas nāk, lai to aplūkotu. Bet tas nav parastais templis ubosot: gleznojumus iekšpusē attēlo rakstzīmes, sākot no Harijs Poters un Hello Kitty Michael Jackson un Neo no Matrix filmas!

Gadu desmitiem Kositpipat apgalvoja, viņš negribēja nauda būt faktors projektā. Anti-kāre ziņu var redzēt darbos ap pamatiem. Viņš pat noteikt ierobežojumus naudas summu, kas organizācijas varētu ziedot! Ieejas maksa 50 bats (mazāk nekā 2 ASV dolāriem) par ārvalstu viesiem beidzot tika pievienots 2016. gadā, lai segtu uzturēšanas izmaksas.

Norādes uz White Temple Chiang Rai

Pirmkārt, iegūt sev no Chiang Mai Chiang Rai.

Baltā Temple ir nedaudz vairāk nekā sešas jūdzes (aptuveni 13 kilometri) uz dienvidiem no pilsētas krustojumā 1 Šoseju un Highway 1208.

Laziest iespēja saņemt uz Balto templis ir pievienoties ekskursijā (pieejama no vairuma viesu namiem un viesnīcām), kas ietver Balto templi, Black House, un citas vietas. Pretējā gadījumā jūs varat iznomāt motorollera un vadīt sevi; vienkārši nokļūt uz superhighway un ej uz dienvidiem – jūs nevarat palaist garām lieliski kvēlojošs Balto Templim jūsu tiesības. Satiksme uz Highway 1 starp Chiang Mai un Chiang Rai var ātri un intensīvi. Palieciet uz kreiso pusi un braukt uzmanīgi!

Vēl viena vienkārša iespēja sasniedzot White Temple ir veikt ģeogrāfiju dienvidu sabiedrisko autobusu no autoostas pilsētā. Pastāstiet vadītāju, ka jūs vēlaties apstāties pie Wat Rong Khun. Lai saņemtu atpakaļ, jums būs nepieciešams vai nu nolīgt tuk-tuk vai karogs leju ziemeļu, autobusu.

Apmeklējot Wat Rong Khun Chiang Rai

  • Stundas: White Temple ir atvērts katru dienu no 8 rītā līdz 5 pēcpusdienā un līdz 5:30 brīvdienās.
  • Ieeja: 50 bāts ārzemju apmeklētājiem; bezmaksas Taizemes pilsoņiem.
  • Dress Code: Kaut quirky dekori ir Betmens, Kung Fu Panda, un citas rakstzīmes no Holivudas, White Temple joprojām tiek uzskatīta par reliģisko vietā. Būtu jāsedz Pleci un ceļgaliem; sarongs nomāt. Krekli ar reliģiskām vai aizskarošām tēmām nevajadzētu nēsāt.

The Temple pamatojums

Baltā Templis atrodas savienojumā ar skaistu struktūru – pat zelta ēka Mājokļu tualetes sarežģītā rotā! Jūs, protams, nebūs jāuztraucas par to, izmantojot netīru tupēt tualetes, jo bieži ir atrodams citās objektiem.

Vēlēdamies arī atrodas tempļa apgabalā kopā ar daudzām citām pagodas un mākslas struktūrām. Viegli-miss ēkas aiz Baltā Tempļa māju reliģisko mākslas darbus Kositpipat. No relikvijas zāle ir interesanti, kā labi. Jā, ir vairāki suvenīru veikali, pārdodot mākslas darbus un suvenīrus, lai saglabātu ieejas zemas izmaksas.

Be par Lookout slēptajām tēmām un burtiem vidū nolādēts, kurš netika ielaista debesīs ar divām aizbildņiem. Jūs redzēsiet vienu roku ar sliktu attieksmi, kas ir Wolverine rokas, citplanētieši, miera zīmes, šautenes, un daudz citas slēptās atradumu.

Par Mākslinieks

White Temple Chiang Rai ir magnum opus no slavenās mākslinieces, Chalermchai Kositpipat , pats izcili prātā aiz Black House un krāsains pulksteņa tornis pilsētas centrā Chiang Rai. Viņš jākonstruē Balto templi, izmantojot vairāk nekā 60 sekotājiem pie personīgā izmaksās vairāk nekā ASV $ 1,2 miljoni dolāru. Kositpipat ir neticami veltīta viņa darbu, un pēc tam, kad ražo vairāk nekā 200 gleznas gadā, lai palīdzētu finansēt projektu. Vienā intervijā, viņš norādīja, ka viņš sāk katru dienu 2 naktī ar meditāciju.

Čiangrai slavenā pulksteņa tornis tika pabeigta vairāk nekā trīs gadu laikā, un kā ar visiem Kositpipat darbu, tas tika darīts, lai uz sava rēķina no mīlestības uz Chiang Rai. Gaismas šovi ir 7 pm, 8 vakarā, un 9 pm nakts.

Kositpipat ir ekscentriska darbs svārstās no skaistākajām gabaliņiem reliģiskās mākslas darbu uz savādajiem, kiču gabali ar spēcīgu ziņojumus. Viens attēlots Džordžs Bušs un Osama bin Ladens izjādes kodolieroču raķešu caur kosmosā kopā. Pat vēlu King Pūmipons Adunjadēts bija viens no Kositpipat klientiem!

Pēc Baltās Temple

Loģisks turpinājums līdz apmeklējot White Temple ir vadīt 12,5 jūdzes (20 kilometrus) uz ziemeļiem Highway 1, lai redzētu savu kolēģi: Black House, vietēji sauc Baan Dam.

Kamēr Baltais Templis ir debesis, Melnā House – bieži vien kļūdaini dēvē par “Black Temple” – pārstāv elli. Black House ir grūtāk atrast. Brauciet uz ziemeļiem uz Highway 1, un meklēt nelielu turnoff kreisajā pusē. Sekojiet norādēm, vai lūgt Baan Dam.

Apmeklējums Balto templi var kombinēt ar pārgājienā uz apdullināšanu, 70 metru augstumā, Khun Kon ūdenskritumu nacionālajā parkā. Veikt kreisi uz 1208 izejot Balto templi, tad vēl pa kreisi uz 1211, kad ceļš beidzas. Sekojiet norādēm uz ūdenskritumu. Apstāties pa ceļam atpakaļ uz pilsētu pie Singha Park ātri foto ar milzu zelta lauva.