Widząc, mumie i szkielety we Włoszech

Posted on

Widząc, mumie i szkielety we Włoszech

Włochy mają wiele katakumb mieszczących kości zmarłych, ale nie wiesz, że Włochy mają także mumie? Środkowe Włochy i Sycylia mieć mumia eksponaty, które są otwarte dla publiczności przez przewodnikiem wizyty, często w kościołach. Te mumie zostały naturalnie konserwowane i wyświetlacze mogą być makabryczny widok, więc ogólnie nie polecam ich dla małych dzieci. Podczas gdy większość chrześcijańskich katakumb, zwłaszcza te najbardziej znane w Rzymie, od dawna ich kości usunięte z widoku publicznego, istnieje jeszcze kilka dobrze i mniej znanych miejsc do zobaczenia zadziwiające wyświetlacze i niezliczone ilości czaszek i kości.

Uwaga: W praktycznie każdym razie te cmentarze, katakumby, kaplice i komory są miejsca kultu. Choć może się odwołać do poczucia gości makabry, to jeszcze trzeba być taktowny, gdy ich oglądania. Fotografie są generalnie zabronione, tak jak kwestia szacunku, nie starają się przemycić selfie ze szkieletem.

Gdzie pójść do włoskich mumie i szkielety:

  • Church of the Dead, Urbania Mummies Cmentarzu : Church of the Dead, Chiesa dei Morti , jest mały kościół w mieście Le Marche Urbania, która posiada ciekawą i nieco makabryczny obraz. Mumie Cemetery, Cimitero delle mummie jest w maleńkiej kaplicy. Przewodnik zabierze cię do kaplicy i opowiada o mumii na wyświetlaczu. Uzyskać odwiedzając szczegóły w Urbania Mummies cmentarza .
  • Ferentillo Mumie Muzeum : małe miasta Ferentillo w południowej Umbrii posiada ciekawą niespodziankę poniżej kościoła Santo Stefano. Organy zakopane były konserwowane przez rzadką microfungus że zaatakowany trupy i zamienił je na mumie. Niektóre z najlepiej zachowanych mumii są na wyświetlaczu w to, co jest teraz mumia muzeum w dolnej części kościoła.
  • Katakumby Kapucynów : w Palermo, na Sycylii, w Katakumby Kapucynów zawierają zmumifikowane ciała, wiele w dobrej kondycji, które nadal wyglądają jak żywe. Organy te były zmumifikowane przez środek konserwujący znaleziony w katakumbach. Uzyskać informacje i szczegóły wizyty w katakumbach na Sycylii.
  • Szkielety i Katakumby we Włoszech : szkielety znajdują się w katakumbach w kilku miejscach we Włoszech. Labirynty podziemnych tuneli użyto zakopać tysiące ciał, a niektóre z nich są otwarte dla wycieczek lub wizyt. Rzym ma jedne z najlepszych katakumb, choć w większości przypadków opiekunowie Catacomb usunięciu kości zmarłych z widoku publicznego. Mimo to fascynujące zobaczyć tych podziemnych cmentarzy i dowiedzieć się o ich kontekście Już miejsc chrześcijańskiego kultu. Czytaj więcej w naszym przewodniku do katakumb rzymskich. Należy zauważyć, że we wszystkich katakumbach rzymskich, wizyty są z przewodnikiem – z mil tuneli zstępujących na kilku poziomach podziemnych, nie chcą ryzykować gubię bez przewodnika!
  • Krypta Kapucynów i Muzeum:  W Rzymie najbardziej znane szkielety obijać – całkiem dosłownie – w Muzeum i Krypta Kapucynów , przy Via Veneto. Tutaj tysiące braci kapucynów są pochowane w naziemnej cmentarzu, ich kości i czaszki ułożone jako dekoracje ścienne, a nawet jak żyrandole. To dziwne miejsce na doświadczenie, ale także zaskakująco refleksyjny i ruchu.
  • Spooky Miejsca Rzymu : Rzym ma kilka miejsc, gdzie można zobaczyć przerażające atrakcji, w tym części ciała świętych i innych niezwykłych zabytków w kościołach Rzymu.
  • Groby Etrusków we Włoszech: Jeśli wolisz, aby zobaczyć groby bez ciał, istnieje wiele zachowanych grobowców etruskich (pre-Roman) w środkowych Włoszech. Jednym z najlepszych miejsc do zobaczenia pomalowane etruskich grobowców znajduje się w mieście Northern Lazio Tarquinii, gdzie jest również dobrym muzeum archeologiczne.