Wieża Eiffla Fakty i Highlights dla zwiedzających – Jak w pełni wykorzystać pobyt

Posted on

Wieża Eiffla Fakty i Highlights dla zwiedzających - Jak w pełni wykorzystać pobyt

Ponieważ Wieża Eiffla zyskała taki status ikony na całym świecie, stając się przedmiotem niekończących się fascynacji, jak również frazes wyboru dla reprezentujący Paryż, może to być łatwe do połysku powierzchni podczas odwiedzania go i wychodzą swoją fascynującą (i burzliwe) historię , Wieży za niezwykłe budowy jest też coś, że turyści często nie doceniają, więc proponuję czytania na ten wspaniały pomnik przed wyjazdem do góry i patrzeć out– to pewnie uzyskać znacznie bogatsze uznanie dla niego.

Kluczowe daty w historii Wieży

Marzec 1889: wieża jest zaprezentowany na Wystawie Światowej w Paryżu w 1889 roku francuski inżynier Gustave Eiffel zarządza, aby zobaczyć swój projekt poprzez pomimo namiętny protest. Wieża została wykonana z 18,038 oddzielnych części (głównie żelaza) i waży ogółem 10,1 ton. Niemniej jednak pozostaje stosunkowo lekki.

1909-1910: Wieża jest prawie rozebrany, ale jest uratowane ze względu na jego przydatność jako wieży radiowej. Niektóre z pierwszych na świecie transmisje radiowe są tutaj.

1916: Pierwsze transatlantyckie transmisje telefoniczne realizowane są z wieży.

Highlights: Pierwszy poziom 

Pierwszy poziom wieży znajduje się kolisty galerię, która daje zwiedzającym przegląd historii i konstrukcji wieży, a także wprowadzenie do niektórych z najbardziej znanych zabytków i atrakcji Paryża.

Część spiralne schody , które kiedyś doprowadziły z drugiego piętra na najwyższym poziomie jest wyświetlany na pierwszym poziomie. Klatka schodowa została ostatecznie rozebrana w 1983 roku.

Można również zobaczyć pompę hydrauliczną , że po ich dostarczeniu wody do dawnej windy.

W „FerOscope” to wystawa informacyjnej zainstalowane w jednym z belek na wieży. Interaktywne wideo, pokazy świetlne oraz inne media dać gościom sugestywny przyjrzeć jak wieża została zbudowana.

„Obserwatorium Tower Top Ruchu” jest promień lasera, który monitoruje oscylacji wieży pod wpływem wiatru i temperatury.

Panoramiczne wskaźniki miejsc i zabytków widocznych od pierwszego poziomu, jak również paneli historycznych śledzenia historii wieży, są umieszczone wokół galerii. Można również zobaczyć miasto w najdrobniejszych szczegółach z elektronicznego teleskopu.

Highlights: Drugi poziom 

Drugi poziom oferuje godne uwagi panoram miasta, a także lepszy wgląd w historię i budowę wieży. Animowane sceny okienne powiedzieć wizualną opowieść o wyjątkowej historii wieży.

Można cieszyć się naprawdę zawrotne perspektywy ziemi przez szklaną podłogę. Po raz kolejny, to prawdopodobnie nie jest zalecany dla tych, skłonność do zawrotów głowy!

Top Level Panoramiczny Punkty widzenia: Zabytki aby zwrócić uwagę

Na najwyższym piętrze zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na całe miasto, a także kuchnię najwyższej klasy. Winda wznoszenia 18 m (59 ft.) Również pozwala w pełni docenić wyszukane metalowej kratowej wieży. Odtworzenie biurze Gustave Eiffel dysponuje figury woskowe Gustave i amerykański wynalazca Thomas Edison; natomiast wskaźniki panoramiczne i wskaźników punkt widzenia pomóc zidentyfikować zabytków miasta.

Nocne Wyświetla: Shimmering Grandeur 

Widziane z daleka wieża wybucha migające światła wyświetlacza każdą godzinę po zmroku, aż do 2 w nocy w lecie. Ten ekran jest możliwe 335 projektorów, z których każdy wyposażony lamp sodowych o dużej mocy. Intensywny efekt musujące jest tworzony przez belki strzelających w górę przez struktury wieży.