Wimbledon için kamp – Nasıl Son Dakika Bilet Get

Posted on

 Wimbledon için kamp - Nasıl Son Dakika Bilet Get

Eğer Haziran ayı sonunda Londra’yı ziyaret ediyorsanız, bütün şehir devraldı Wimbledon tenis heyecanı kaçırmamalısınız. Gitme harika olmaz mıydı?

Wimbledon için bilet alma olağan yolu önceki Aralık ayı sonuna kadar bilet pusulasında kayıt etmektir. Eğer olmasaydı Ama merak etmeyin. Hala dünyanın en büyük Grand Slam çim tenis turnuvası görmek için bir şans olabilir. Her gün kamuya açık makul fiyatlı bilet yapar kaç büyük uluslararası spor etkinlikleri biri.

Ve kuyrukta duran bir çok İngiliz gelenektir. Cambridge Düşesi – 2017 yılında turnuvanın hamisi olarak Majesteleri Kraliçe dan devraldı Ama 2004 yılında, o ve kardeşi Pippa skoru 5 AM herkesle birlikte sıraya – Prenses Kate (kızlık soyadı Kate Middleton) olarak onu biliyor olabilir Merkezi Mahkemesi biletleri. onun gibi, ihtiyacınız olan tüm sabır, dayanıklılık ve gülümseme.

İşte nasıl

  Bilet Kuyruk

  1. İstekli herkes sıraya (ya da biz burada söylediği gibi sıraya) maçların yapıldığı gün bilet satın alabilirsiniz etmek. Kuyruktaki atmosfer dostudur ve ziyaretçiler son dört gün hariç, toplantı ve diğer fans.Every gün tenis konuşma fırsatı zevk Merkezi ve 1 ve 2 No’lu mahkemeler her biri için 500 biletleri satışta için ayrılmıştır turnike kamuoyuna. Maliyet arasında yaklaşık £ 43 ve (2019), £ 225, gün ve sahada bağlı olarak değişir.
  2. Başka birkaç bin Grounds giriş bileti her gün satılmaktadır. Onlar No 2 mahkeme ayakta ve koşulsuz oturma ve Mahkemeleri 3-19 ayakta tadını çıkartın. Bilet güne bağlı olarak, aralarında £ 8 ve £ 25 mal oldu. Nakit ile ödemek zorunda ve fiyatları her yıl çok değiştirmek emin olmak için bilet web sitesine bakın.  
  3. Biletler ilk gelen turnike de, sadece nakit gelenin kullanım önceliği satılmaktadır.  Bilet kuyruğu, 3. kapıya tek bir çizgidir Wimbledon Park, Wimbledon Park Caddesi otoparkta 10’da başlayan. ( Harita üzerinde bakınız) 3. kapıya bir köprüden ve üzerinde, (gecede queuers dahil) queuers Wimbledon Parkı golf kulübü aracılığıyla ilerleme, güvenlik denetimleri ile, parkın itibaren.
  4. Uzun kuyruklar. Eğer bir Grounds Kabul bilet isterseniz, size gösteri mahkeme bilet biri için olta ise, saat 10.30’da açık gerekçesiyle birkaç saat önce gelmesi gecede kamp planlaması gerekmektedir. Kuyruklar insanlar sandalyeler, piknik ve alkolsüz içecekler katlama getirmek. Çizgiler yılan boyunca, yağmurlu veya güneşli – çok yağmur giyim getirerek planlayın.
  5. Eğer doğrultusunda olsun, sen bir Kuyruk Kartı verilecektir tarihli ve kaçıncı sırada yer göstermek için numaralandırılır. İşe girerken ne zaman kontrol edilecek, bunun üzerine tutun.
  6. Ayrıca, mahkeme tarafından işaretlenen bilekliği sunulur yeterince erken 1500 Mahkeme Biletleri birini gol gelirseniz, ayrılabilir mahkeme çetele. Kasiyer onu teslim zaman, taksitli üzerinde adı mahkeme için bir bilet alırsınız. Bir manşet ve çetelesini alamazsanız merak etmeyin – hala Grounds Kabul bilet binlerce biri almanız mümkün olabilir.
  7. Wimbledon kuyruğunda kamp sen Wimbledon bilet kuyruğunda bir gece uykusu almak istiyorsa Geçmişte, sen şansa ve veya kuyruğuna yakın çadır kurmak zorunda kaldı. 2008 yılında, işlemi daha kolay hale geldi. Queuers artık Wimbledon Park kamp, yakın Otoparkı 10 kuyruk başladığı yerde. Yaklaşık 6 Am gönüllü stewards senin kamp ekipmanları sökmeye otoparklara senin araba taşımak ve gününde kuyruğu katılanlar yer açmak için daha sıkı bir oluşum içine kapatmak isteyecektir, uyanacaktır. 07:30 a.m. Komiserler sıranın önünden 1.500 mahkeme özgü bilekliği dağıtacak.
  8. Tuvaletler Kilise Yolu ve Wimbledon Park Road imkanlar arasında günlük 24 saat boyunca açık olan, endişe etmeyin.
  9. Hareketlilik engelli ziyaretçiler Hareketlilik engelli ziyaretçiler Alanları’na yakın bekleyebilir, ama alanlarına girişinin hala kuyruk kartı numarası sırayla olacaktır. Yardım için ve en yakın sıranın sonuna yön için bir kahyası sor. Oyunun gününde bilet satın planı hareketlilik konularında Engelli ziyaretçiler +44 Bilet Ofisi telefon etmelidir (0) 8971 2473 20, tesisleri ve otopark hakkında ayrıntılı talimatlar için.
  10. Wimbledon almak için en iyi yolu toplu taşıma gereğidir. Trenler Wimbledon İstasyonuna Waterloo İstasyonu’ndan her 4 dakikada bir ve aynı zamanda tren istasyonuna Londra metrosu düzenli Bölge Hattı hizmeti yoktur. Bir sık servis otobüs durağına All England Lawn Tenis Kulübü gider. Otobüs, merkezi Londra’da Marble Arch, ayrıca, Wimbledon götürmek kalkmayın do minutes.Whatever her 30 vardır. Turnuva sırasında Trafik imkansız olduğunu ve park etmek hiçbir yerde bulamazsınız.

Çevrimiçi Bilet Alış

Centre Court ve Mahkeme sayılı 3 için yüzlerce biletler üzerinden online satılmaktadır Ticketmaster.co.uk oyun gün önce. Başka hiçbir online bilet satışı öylesine gerçek olamayacak kadar iyi bakmak teklifler tarafından cazip değil yetkili veya onur duyuyoruz. Muhtemelen kapılarında dönüp edilecektir.

Olduğu bir şans, sen gerekir olmak Benim Wimbledon’da kayıt ve ücretsiz bültene kaydolduktan  online bilet satış hakkında bildirimler ve tüm detayları almak için. Bilgilendirme kez çevrimiçi satılan herhangi popüler bilet gibi, onlar saniye içinde çünkü, çabuk hareket etmeliyiz.

Borç senetleri

çok derin cepleri varsa, bazı tahvil bilet ellerini almak için deneyebilirsiniz. Ve derin anlama geliyor – Geçen yıl Wimbledon finallerine merkez kort biletlerini çift bildirildi £ 83,000 satıldı ve £ 15,000 çifti bir fiyat oldukça ortalama bulundu.

önemli spor olayları veya mekanları için tahviller- bir şirkette gibi payları vardır. Wimbledon durumunda – – zemin bakım ve bakım doğru gider – Bir yatırımın karşılığında tahvil sahibi zaman sabit bir süre için belirli koltuk sabit sayıda alır. borç senedi hamili o zaman kullanmayı düşünmüyorsanız koltuk satabilirsiniz. tahviller alınıp satıldığı broker ve pazarlar vardır. Borç senetleri üçüncü şahıslara üzerinde satılabilir tek Wimbledon biletler.

biletler için Wimbledon’a ve Kuyruğa Camp dışarı. Çok daha eğlenceli – ve çok daha ucuz.