Windsor Castle Senin Ziyaret Planlama

Posted on

Windsor Castle Senin Ziyaret Planlama

Windsor Kalesi, İngiltere’nin hükümdarın asıl resmi konut biri, aynı zamanda en ikonik yerlerinden biridir. Bu kadar Heathrow Havaalanı’na değil ve gelen yolcular genellikle havadan tanıyabilir.

Neredeyse 950 yıldır bir rezidans ve kale, bu cazibe dünyanın en eski ve en büyük sürekli işgal kalesidir görmek gerekir. Aynı zamanda çok popüler, bu yüzden Ziyaretiniz için gelişmiş planlama biraz yanlış gitmeyecek. Burada temel bir ziyaretçi bilgi artı önerilen vurgular ve bazı içeriden ipuçları bulacaksınız.

Nasıl Windsor Castle Gidilir

Kale Orta Londra ve kolay yaklaşık 25 mil araba ya da toplu taşıma ile ulaşmaktır.

Trenle

 • Southwest Trenler  doğrudan ulaşım olanağı veren   Windsor & Eton Riverside İstasyonu’ndan  gelen  London Waterloo İstasyonu (saatlik Pazar günleri) gün boyunca her yarım saatte. Yolculuk saatten daha az bir sürer ve gidiş-dönüş bilet altında 12 £ ‘da başlayacak.
 • İlk Great Western  için daha hızlı, daha sık hizmet çalışır  Windsor & Eton Merkez İstasyonu  dan  Paddington İstasyonu gün boyunca her 10 ila 15 dakika. Yolculuk 25 ila 35 dakika sürer ama Bataklığı’nda değişen trenler içerir. Endişelenmeyin: platformun bir tarafından diğerine geçerken içeren iki tren arasında sadece 4 dakikalık hızlandırılmış yoktur. Gidiş-Dönüş biletleri £ 10.50 ‘da başlayacak.

Ya istasyon kaleden bir az 10 dakika mesafededir, bu nedenle seçim muhtemelen seyahatiniz başında Paddington veya Waterloo daha yakın olmasına bağlı olacaktır.

İpucu:  demiryolu şirketleri tarafından sunulan daha kalkış noktaları, özel promosyonlar ve kombi-bilet için National Rail sergileyin.

Otobüsle

Yeşil Hat Ekspres Koçlar  (yolları 701 ve 702) Londra Victoria istasyonu ve Windsor saatte birkaç kez arasında seyahat. Yolculuk ücretleri £ 15 başlar Bir saat on dakika ve gidiş-dönüş sürer. Ulaşım ve kabul olan birçok turlar otelinize aracılığıyla veya Visit Britain online alışveriş yoluyla düzenlenebilir.

Arabayla

6 çıkmak için M4 atın ve Windsor Kent Merkezi işaretleri takip edin.

İpuçları:

 • Otoparklar sürücü gerekiyorsa, erken varmak, böylece yılın popüler saatlerinde hızla dolmaktadır.
 • kısa süreli park yarısından az tarife üzerinden ücret uzun süreli park alanları, seçin. Yaklaşık 20 dakika yürümek zorunda olabilir, ama ilginç bir yürüyüş olacak.

Biletler ve Kabul

Bilet fiyatları Royal Apartments ziyaretçilere açık olmasına bağlı olarak değişir. Bu da, Royals ikamet olup olmadığına bağlıdır.

Fiyatlarının aralığı (iki yetişkin ve 17 yaş altı üç çocuk için) yetişkin, 60 yaşın üzerinde üst düzey, öğrenci, 17 yaş altı ve ailesini kapsar. Buna ek olarak, 5 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz kabul edilir. Kontrol  Kraliyet Koleksiyonu web sitesi en son fiyatlar için.

İpuçları:

 • Ayrılmadan önce, ziyaret tarihinden itibaren tam bir yıl boyunca sınırsız yeniden giriş için biletleri kayıt olun. Bu fırsat, bir üçüncü taraf satıcıdan bir tur paketinin bir parçası olarak satın biletler için geçerli değildir.
 • Bilet alın  çevrimiçi  bekleme süresi kaydetmek için.

Ziyaret saatleri

operasyonun kalenin saat Windsor birçok tören ve devlet günler için kullanılan, bir çalışma kale ve yılın büyük bölümünde Queen of haftasonu ev olduğu gerçeğini yansıtmaktadır.

Sizin Ziyaret Başlamadan Önce Pratik Bilgiler

Windsor Kalesi büyüleyici nesneler, şaşırtıcı odaları ve Harika eserler doludur. Eğer girdikten sonra, en az iki (tercihen üç) saat kale keşfedebilirsiniz. Ziyaret ettiğinizde bağlı olarak, bilet masası ve güvenlik alanlarında uzun satırları edebilirsiniz, bu nedenle size bizim tavsiyesine uyarak memnuniyet duyarız çevrimiçi bilet satın gelmeden önce.

İpucu : Eğer Muhafız Töreni Değiştirme görmek isteyen iseniz, tören Quadrangle üzerinde gerçekleştiği zaman 11 am kale gerekçesiyle içinde olması için ziyaret ettiğiniz zaman. Yaz aylarında, bu hava müsait ve 1 Ekim den itibaren, bekçi her gün değişir, her gün gerçekleşir.

Windsor Kalesi’nde Güvenlik

Ziyaretçi Merkezi St Albans Caddesi’nde kale alanına ana girişinin yanında yer alır. Eğer bir bilet olduktan sonra, benzeri metal dedektörleri ile havaalanı tipi güvenlik kontrol noktasından geçmek gerekir. Sonra size ses turu ve gerekçesiyle bir harita ile bir broşür çekme giriş avluya üzerinde. Her iki giriş ile ücretsizdir.

Tekerlekli sandalyeler onlar önceden rezerve edilemez ve kale gerekçesiyle terk edemez rağmen, Ziyaretçi Merkezi’nden ödünç alınabilir.

Pushchairs ve arabaları ancak Devlet daireler ve diğer sergi alanlarında kale gerekçesiyle kullanılabilir. Endişelenmeyin: yol boyunca kale yeraltı kemerleri onlar için bir çek odası var.

Aileler için ipuçları:

 • Sadece tuvalet ve bebek değiştirme imkanları aşağı Ses Tur Sayacı solundaki bazı merdiven bulunmaktadır. Kale 26 dönüm kapsar ve geri uzun bir yol var, bu yüzden bir ön ziyaret pit stop özellikle çocuklar için iyi bir fikirdir.
 • North Terrace bazı dondurma ve şişelenmiş su dışında atıştırmalıklar ve yemekler kale gerekçesiyle bulunmayan ve piknik getiremiyor. Windsor olsa yoğun bir küçük pazar kasabası ve barlar ve yakın ucuz restoranlar bol. Eğer bir yemek için kale bölgeleri en ayrılmadan önce, kale dükkanlar birinden ücretsiz Yeniden giriş bandı almak. Tüm bu ancak değişecek. Yükseltmeleri bir £ 37 milyon programı ferah, 14. yüzyıldan kalma yeraltı kemerleri yeni kafe içerecektir. 
 • Ücretsiz Aile Aktivite Trail broşürleri Ziyaretçi Merkezi’nden temin edebilirsiniz. Okul tatilleri ve hafta boyunca, kale de sunmaktadır zamanlama Eğitim Merkezi’nde aile aktiviteleri ve olayların.

Kale Yapımı

Fatih William Londra etrafında tahkimatı zinciri biri olarak, 1070 yılında Windsor Castle oluşturmaya başladık. 1100 olarak, 900’den fazla yıl önce, oğlu Henry yapım içindeki yaşam çeyrek yaratmıştı değil sadece büyük değil, aynı zamanda dünyanın en eski sürekli işgal kale. Bu, Buckingham Sarayı ve birlikte Holyroodhouse Sarayı’na Edinburgh, Monarch’ın başlıca resmi konutlar arasında yer alıyor. Diğerleri, Sandringham’dan ve Balmoral’ın gibi, Kraliyet Ailesinin özel evlerde.

Bir Savurgan Monarch

Yıllar boyunca, çeşitli hükümdarlar bugün sahip profil o tanıdık, masal vererek kaleye parça parça eklendi. Windsor Castle gelişmiş Anahtar “masterbuilders” 14. yüzyılda Edward III idi Charles II 17. yüzyılda ve George IV 19. yüzyılın başlarında.

George IV abartılı tatları bir adamdı. Royal Pavilion: Prince Regent olarak, İngiltere’nin diğer ikonik fantezi saraya bir Brighton çiftlik döndü. Windsor Castle Onun büyük katkı 800 yaşındaki Yuvarlak kule 10 metre, yaklaşık 33 ayak yükselterek en tanıdık özelliğini oluştururken oldu.

Yuvarlak Kule


Eğer George Kapısı’na yaklaşımına Castle Hill tırmanırken Windsor Kalesi ölçekte almak için bir şans. Duvarlarında içinde, aslında yapılar topluluğudur, küçük 150’den fazla insanın yaşadığı köy ve işin bir türüdür. Kale ayak izi 268 tenis kortu ile aynı alanı kaplar.

Yuvarlak Kule

Yuvarlak Kule Kalenin ilk günlerinden kalma bir insan yapımı höyüğün üstüne oturur. Bu motte olarak bilinir ve bu nihai kale keep olarak inşa edilmiştir. Etrafında “hendek”, şimdi bir gül bahçesi sular altında asla ama boğaz tokluğuna kuru savunma hendek olarak inşa edilmiştir.

Bugün Yuvarlak Kule evler Kraliyet Arşivler ve Kraliyet Fotografik Koleksiyonu. üstünde uçan bayrak edin. o Union Jack, İngiltere milli bayrağı ise, Kraliçe konutunda değildir. Royal Standard uçan zaman o evde olduğunu söyleyebilir. Royals Windsor kaldıkları zaman, kale ve sözde Yarı Devlet Apartments bazı bazı bölümleri halka kapalıdır.

Eğer kale ziyaret turist Royals bir 20. yüzyıl olgudur nasıl yaşadığını görmek için bu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Tarihi boyunca Windsor Kalesi ziyaretçiler çekti. İnsanlar Devlet Apartments ziyaret etmek ve sanat eserleri görmek için, Monarch ve Mahkemenin bir belirti yakalamak için çok uzaklardan geliyordu.

Queen Mary Bebek Evi ve Çizimler Galeri

Queen Mary’nin bebek evi, şimdi Windsor Kalesi’nde sürekli ekranda, minyatür severdi Queen Mary, Kraliçe Elizabeth’in büyükannesi, bir hediye oldu. Sir Edwin Lutyens, Yeni Delhi mimarı tarafından tasarlanan dört katlı Palladian konak, oynanacak amaçlanmıştır değildi. Bunun yerine, 1924 dolaylarında İngiliz işçilik ve modern tasarımın en iyi göstermek gerekiyordu.

Tüm üst sanatçılar ve dönemin en moda tasarımcıları Dollhouse’un katkıda bulunmuştur. yemek masası gümüş plakalarla ayarlanır, Kraliçe’nin banyo altın musluklar ile bir kaymaktaşı küveti vardır ve Crown Jewels minik kopyaları ile hatta bir hazine odası vardır.

Fransa ve Marianne

Dollhouse’un yanındaki koridorda vitrinler kaçırmayın. Onlar sergi tüm önde gelen Fransız tasarımcılar tarafından bebek için yapılmış dolaplar bir seçim içerir 1938 yılında Fransız hükümeti tarafından Prenses Elizabeth ve onun küçük kardeşi Margaret Rose verildi bebek, Fransa ve Marianne, bir çift içerirler Hermès’in Jean Patou, Louis Vuitton, Worth, Lanvin, ve diğerleri de dahil olmak üzere gün. Barbie kalp dışarı yemek – – bebek kürk pelerin var ve her Cartier tarafından moda bir kolye ve bilezik vardır.

İpucu: Queen Mary Bebek Evi çok popüler. Sadece bir seferde birkaç kişi onu görmek için izin verilir, bu yüzden beklemek çok uzun olabilir. 15 dakikalık artışlarla doğrultusunda kalan süre kapalı saymak kuyrukta boyunca yayınlanan işaretleri kontrol edin. Bu beklemeye değer olduğunu, ancak Kuzey Terrace’de giriş etrafında en yüksek noktalardan biridir ve rüzgarlı ve soğuk alabilirsiniz bir ceket getirmek.

Çizimler Galeri

Bu ötesine pırıltılı sergiler için Windsor Kalesi yeraltı kemerleri sayesinde yolda Çizimler Galeri kaçırmak kolaydır. Yapma. oda sık Kraliyet Koleksiyonu’ndan geçici görüntüler değiştirmek için kullanılır ve her zaman unutulmaz.

Kraliyet Kütüphanesi, örneğin, Leonardo Da Vinci, dünyanın en büyük Da Vinci koleksiyonunda tarafından 600 çizimler tutar. Herhangi bir anda, altı sergilenmektedir. Dahil ettik görmek Works Müjde Angel’ı Guercino’nun tarafından 1638 civarında çekilmiş ve erken 18. yüzyıl çizimi Canaletto tarafından, Piazzetta Looking Güney , bu sanatçı tarafından yerinde yapılan birkaç varolan çizimler biri.

Tudor mahkeme portreler için Holbein çizimler, çalışmaların güzel bir koleksiyonu da vardı. Yakından hazırlanması ustası görmedim varsa, bu görüntülerin insanlık çok hareketli bulabilir. galeri bir devrim niteliğindedir.

Devlet ve Yarı Devlet Daireler

ziyaretçiler Windsor Kalesi’nde izleyin iz Devlet ve Yarı Devlet Apartments olarak bilinen bir dizi götürecektir. Bundan önce, Waterloo Odası keyfini biraz zaman alabilir. Waterloo Savaşı’nda Napolyon’u mağlup kuvvetleri onurlandırmak için oluşturuldu. zamanın devlet ve barış müzakerecileri başkanlarının resimlerinde tek bir sanatçı Sir Thomas Lawrence tarafından hayattan boyandı. Kraliçe Victoria’nın Jübile için dokunmuş Hint halı, varolan en büyük dikişsiz halı olduğu düşünülmektedir. Windsor 1992 yangın sırasında, o kadar rulo ve güvenliğine taşımak 50 asker sürdü.

Devlet daireler

Odaların Bu dizi 1675 ve 1678 arasında Bragançalı Charles II ve Catherine için oluşturulan ve zamanların barok tatlarını yansıtan edildi. Onlar her zaman halka açık ve Kraliyet Koleksiyonu büyük hazinelerinden bazılarını gösterir.

Önemli

 • Kral Çizim Odası: Burada Rubens ve Van Dyke ve dikkat çekici müzikal saat ile resimlerini bulabilirsiniz.
 • Kral bedchamber: – Kral aslında yakındaki küçük bir odada emekli öncesi wakey wakeys ve nighty geceleri Charles II set ve Couchee ait sarayla törenleri için kullanılan, bu yatakta yatmadım.
 • Kral Soyunma Odası: Kraliyet Koleksiyonu’nda en önemli Kuzey Rönesans resimlerinde bazıları Breughel en Innocents Katliamı ve Bronzino tarafından yeşil bir bayan harika bir portresini de dahil olmak üzere burada.
 • Kraliçe’nin Çizim Odası: resimlerinde arasında, ünlü bakmak Üç Pozisyonlar Charles I’in Portresi Van Dyke tarafından.
 • Kral Yemek Odası: için oluşturuldu Charles II özel eğlenceli, Grinling Gibbons tarafından rococco dekorasyon ve ahşap oymalar kaplı, karanlık ve erkeksi.
 • Kraliçe’nin Ballroom: Van Dykes toplanması arasında, Charles I beş büyüğü çocukların portre için bak, Kral 1649 yılında kafası.
 • Aziz George Salonu: Genellikle devlet ziyafetler için kullanılan bu odada 185-feet uzunluğunda ve tavan ortaçağ marangozluk yöntemleri kullanılarak 1992 yangından sonra yeşil meşe yapılmış bir hammerbeam çatı olan 160. koltuk bir tablo tutabilir. Kalkanlar Garter Şövalyeleri arması vardır. Düz beyaz olanları suç veya ihanet ile rezil Garter Şövalyeleri Sipariş işaretleyin.
 • Fener Lobi: o 1992 yangın başladı inanılıyor nerede Eskiden özel şapel, bu. Bugün Kraliyet Koleksiyonu’ndan yaldızlı gümüş nesne görüntülemek için kullanılır. Bir duvara karşı Henry VIII zırh bir takım eski kralın büyüklüğü hakkında bir fikir verir. Profil görünümünü görmek için etrafında yürüyün.

Yarı Devlet Daireler

süslü odaların bu sekans George IV, Brighton Royal Pavilion yaratıcısı abartılı zevke uygun oluşturuldu. Bunlar resmi ve eğlenceli gayrı için Kraliçe tarafından kullanılmakta ve bazen halka kapalıdır.

Odalar kötü 1992 ateşe hasar gördü ancak yeniden kablolama sırasında daha önce çıkartılan içeriklerin, çoğu kurtuldu. ışıltılı yaldızlı tavanlar dikkat çekici restorasyonu sonucu. Bazı durumlarda, kömürleşmiş olmuştu ayrıntılı parke döşeme basitçe ahşap bireysel parçaları üzerinde çevirerek kurtarıldı.

St George Chapel


Aziz George Chapel Henry VIII altında tamamlanan yelpaze şeklinde kemer son elemanları ile, 1528 1475 ve inşa edilmiştir. Geç Ortaçağ Dikey Gotik bir şaheser olarak kabul edilir.

İpucu: nefin orta koridorda ayna masanın arayın. Bu ayrıntılı tavan iyi bir görünüm sağlar.

Resmi olarak, St. George Chapel bir fil ve başpiskoposunun gözetiminde, her zamanki Anglikan hiyerarşinin parçası değildir anlamına gelen bir Kraliyet Peculiar olarak bilinir budur. Bunun yerine, Kraliçe onun din adamlarını atar. Bu Garter, birçok önemli kraliyet mezarları ve ara sıra kraliyet düğün töreni sitenin Order of manevi ev sahipliği yapmaktadır. Prince Edward ve Sophie Rhys Jones orada evlendiler. Prens Charles ve Camilla Parker-Bowles Windsor sivil törenden sonra St. George Chapel bir nimet vardı.

Kraliyet Mezarları ve Anıtlar

 • Kral V. George ve Kraliçe Mary mezarları burada bulunmaktadır. 20. yüzyılın başlarında İngiliz kraliyet ailesinin fotoğraflarını görenlerin anında oyma Queen Mary’nin ayırt edici saç modeli tanıyacaktır.
 • doğumda öldü Prenses Charlotte, King George IV tek çocuğu için ayrıntılı ziyade oyulmuş hareketli anıt arayın. anma nef arkasına doğru bir yan şapel bulunmaktadır.
 • kuzey quire koridor kapalı görülen A yan şapel Kraliçe Elizabeth’in ebeveynleri (George VI ve Elizabeth, Kraliçe Anne) ve kardeşi Prenses Margaret nispeten basit anıtları tutar.
 • Quire merkezi koridorda basit taş levha (İngiliz İç Savaşı’ndan sonra, Cromwell’in güçleri tarafından kafası) Henry VIII Charles I mezarları tutan bir kasaya giriş ve Jane Seymour (Henry VIII üçüncü eşi kim ) Henry VIII tek oğlunun doğumunun ardından öldü.

kâğıt tabakası

Garter Order of Knights yıllık töreni sırasında bir araya geldikleri forma halinde Ortaçağ oyma ahşap tezgahları vardır. afiş bireysel tezgahlarda üzerinde asmak ve eski şövalyelerin yaklaşık 700 oyulmuş ve emaye pirinç levhalar tezgahlarda sırtında bağlıdırlar. 2008 yılında Prens William düzenin 1000 şövalye oldu.

St. George Chapel bir hizmeti Katılan

Şapel Cumartesi’ye 10 ve akşam 4 saatleri arasında ziyaretçilere açıktır. Pazar hizmetler dahil ibadet hizmetleri sırasında, Şapel ziyaretçilere kapalı ama kamu katılmak ve katılmak için açığız edilir.

günde en az üç servisleri vardır. ayine katılmak için zaman bulmak için St. George Chapel günlüğünü kontrol edin.

Windsor Castle ziyaret ve aslında, tapanların önce ve normal çalışma saatleri hizmetlerini katılmak üzere sonra kale gerekçesiyle girebilir, St George Chapel tapınmaya giriş ödemek ve gerekli değildir. Sadece (Windsor Castle ziyaretçiler için normalde çıkış) Kral Henry VIII Kapısı’nda bir Guard yaklaşır. O hizmet için teşekkür alacağı şapel bir Usher sizi yönlendirecektir.