Włoski Pharmacy Informacje dla turystów

Posted on

Włoski Pharmacy Informacje dla turystów
Jeśli podczas swojej podróży do Włoch, znajdziesz się w potrzebie aspiryna, bandaids lub syropu na kaszel, albo trzeba leki na receptę, będziesz musiał udać się do apteki, lub w języku włoskim, a FARMACIA . W tym artykule wyjaśniono, jak apteki funkcjonować we Włoszech, i jakiego rodzaju materiałów medycznych i pomocy można znaleźć na nich.

Włoski Pharmacy Informacje ogólne

Aptek otwartych wyświetlić zielony neon krzyż z przodu, dzięki czemu są łatwe do rozpoznania, nawet z dużej odległości. Liczba i godziny otwarcia włoskich Apteki są regulowane przez prawo. Apteki działać na zasadzie „Rota”, czy system walcowania zaprojektowany, aby zapewnić otwartą aptekę (lub taki, który można otworzyć w nagłych przypadkach) w każdym obszarze ogólnym w nocy, święta i niedziele. Każdy farmacia wyświetla kartę z własnymi godziny otwarcia, numer telefonu awaryjnego i gdzie się udać poza tymi godzinami dla służb ratunkowych.

Włoski apteka lub  farmacia , nie zajmuje wiele przedmiotów niemedycznych, ale mają monopol na over-the-counter leków, takich jak aspiryna i leki obkurczające błonę śluzową.

Farmaceuci we Włoszech są dozwolone większe pole manewru w dozowania porady zdrowotne i sprzedaży leków niż w USA. Jeśli możesz opisać swój stan dobrze, być może uda się zdobyć receptę bezpośrednio od farmaceuty we Włoszech. Podobnie, jeśli potrzebna jest recepta wypełniony w nagłych sytuacjach, może być w stanie to zrobić, jeśli znasz naukowej lub nazwę rodzajową medycynie trzeba i można zrobić dobrą sprawę dla farmaceuta, aby go zwolnić.

Kiedy jechać do Włoch Farmacji

W przypadku drobnych bóle, przeziębieniem lub grypą, a „mały” nie-krytycznych sytuacjach kryzysowych, najlepiej może udać się do lokalnego farmacia . Pójdziesz do farmacia do aspiryny, a nawet witamin. Włoski apteki często nosić homeopatycznych i ziołowych, jak również. Wiele włoskich farmaceuci mówią przynajmniej trochę po angielsku.

Jeśli cierpi na coś bardziej poważnego, czy mieli uraz prawdopodobnie nie pomógł ponad-the-counter leki lub niewielkie pierwszej pomocy, można udać się do 24-godzinnych pogotowia lub pronto Soccorso w każdym szpitalu. Jeśli nie jesteś w stanie transportować pod numer telefonu alarmowego medyczny bezpłatny we Włoszech jest 118. Można uzyskać karetkę dzwoniąc pod ten numer, lub jeśli nie wymaga transportu do szpitala, usługa First Aid ( Guardia Medica ) zostanie wysłany.

Twoje Leków we Włoszech

Przed wyjazdem na włoskiej wakacje, będziemy chcieli, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo swoich leków na receptę na czas trwania podróży. Ponadto, aby uniknąć problemów w dół linii, będziemy chcieli przeprowadzić następujące czynności:

  • Dostawa leków w ich oryginalnym opakowaniu.
  • Wykonać wszystkie leki z Tobą w Twojej przenoszenia w torbie.
  • Zachowaj kopię swojego recept z wami.
  • Poznać ogólną lub naukową nazwę leku.

Ta ostatnia rada jest niezbędna, jeśli trzeba uzupełnić lek w czasie podróży. Amerykańskie firmy farmaceutyczne często dają zastrzeżonych nazw ich wersją zwykłych leków i nazwy te nie zawsze są uznawane za granicą. Informacje, które należy przeprowadzić na maszynie dla jasności.

What You Will i nie znajdziecie w Farmacia

Podczas gdy większość aptek US o aptekach sprzedawać szeroką gamę elementów niezwiązanych z ochroną zdrowia, w tym żywności, zabawek i dostaw do domu, apteki we Włoszech są bardziej ograniczony zakres. Nie znajdziesz przekąski, inne niż mennic i guma albo czyszczenia dostaw lub szerokiej gamy kosmetyków. Ale w większości Farmacias , to będzie  znaleźć zabawki dla dzieci, bezglutenowe produkty żywnościowe, krem do opalania, ograniczony wybór makijażu i oszałamiający wybór balsamów, kremów, żeli i zaprojektowane tak, aby wyglądać młodziej. Większość też sprzedać niektóre Made in Italy perfum i mydeł, które mogą zrobić ładne prezenty przynieść do domu.