Woodhenge של אנגליה: המדריך השלם על הביקור Woodhenge

Posted on

Woodhenge של אנגליה: המדריך השלם על הביקור Woodhenge
Woodhenge בווילטשייר הוא המאפיין תקופת האבן המסתורית האחרונה להעסיק את תשומת הלב של ארכיאולוגים לימוד כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו סטונהנג. ראשון שהתגלה על ידי צלם אוויר ב 1926, זה זמן לקח מושב אחורי לשכנתה יותר מסקרן, שני קילומטרים רחוקים. אבל עכשיו, כל כך הרבה כבר גילו על סטונהנג, החוקרים לוקחים מבט רענן על Woodhenge.

היסטוריה

האמת היא, אחד לא באמת יודע הרבה. ישנם שישה קונצנטריים, מעט סגלגלות טבעות של הודעות, עם ציר האורך מצביע בימי ההיפוך בקיץ ובחורף. אם אתם מבקרים היום, תראה שדה מלא הודעות, אבל אלה הם פשוט סמני בטון מראות היכן יתדות העץ המקוריות היו ממוקמות. בפוסטים המקוריים התפוררו מזמן, משאירים מאחוריהם את הצללים התגלו על ידי צלם אווירי מפקד-טייסת גילברט Insall, VC , ב 1926.

לפני הגילוי של Insall, מקומיים חשב בתחום שאולי היה תל של קבורה ישן או בארו עם תעלת בנק שמסביב, יצירת מעשה ידי אדם של מטרה ידועה. אבל מה את תצלומי אוויר חשף היו טבעות קונצנטריות של כתמים כהים בשדה חיטה. בתחילה ארכיאולוגים חשבו שאולי הוא קברות אלא על חפירה הם נמצאו חורים פוסט. האם הם היו התומך של מבנה גדול, טכס, מקורה חלקית, שבו יתדות העץ היו גדולות, פתוח לאוויר במרכז?

או אולי זה היה פשוט שדה הקורות עומד, גרסה פרימיטיבית יותר של סטונהנג ‘, אבל לשרת מטרה טקס דומה.

למרות שאף אחד לא באמת יודע את המטרה או מבנה Woodhenge מעבר לחורים פוסט האלה, מה הם יודעים הוא בן כמה הוא ומתי זה נעשה לאחרונה שימוש, הודות חרס.

קדרות (או חתיכות שבורות לפחות מזה) מעמד פחות או יותר לנצח, והם יכולים להיות מיום פחמן. בנוסף, הם מצאו תמיד שם חלו למגורי אדם. חרסים וממצאים אחרים מצאו בתערוכה באתר זה כי הוא נבנה סביב 2300 לפנה”ס, בערך באותו הזמן כמו סטונהנג. וזה תיארוך פחמן של ממצאים מתוך המופע תעלה כי זה היה בשימוש מאוחר ככל 1800 לפני הספירה הרבה יותר מאוחר, האתר שימש את האנגלו-סקסונים והרומאים (התעלות ובנקים אולי המשרתים להגנה.)

וזה הגילוי הזוועתי במרכז מאוד של האתר מציין את מטרתו המקורית של Woodhenge היה כמעט בוודאות עבור טקסים דתיים מסוג כלשהו. מדענים חפירת האתר נמצא בגוף של ילד 3 בן, הגולגולת שלו לפצל פתוח ידי גרזן, כנראה מעשה ההקרבה האנושית.

מה נמצא בסביבה

Woodhenge נמצא בליבה של נוף דתי עיקרי שכולל סטונהנג, שאליו הוא כנראה קשור בדרך כלשהי.

באתרים פרהיסטוריים אחרים סמוך, מלבד סטונהנג כוללים:

  • Durrington חומה: אתר למאהל כי בחלקה חופפת Woodhenge, שבו אנשים שנכחו טכסים באזור חי במשך חלק מהשנה. חפירות לציין שזה היה מקום של משתה סוג של עצמות בעלי חיים שנחשפו אפילו להראות רמזים של זמן של שנה. החפירה הנוכחית באתר חומות דרינגטון משיל הרבה אור חדש על סטונהנג. אנשים התאספו ו חגגו באתר ככל לפני 4500 שנים. בשלב מסוים רבים ככל 2000 אנשים היו חונים ליד חומות דרינגטון, וזה היה בתקופה שבה אוכלוסיית האי כולו של בריטניה הייתה בקושי 10,000 אנשים. הקרן הלאומית יש זממה לטיול קרוס קאנטרי בין מרכזים הנאוליתיים באתר זה.
  • Silbury היל : התל הפרהיסטורי, מעשה ידי אדם הגדול ביותר באירופה. בשעה כמעט 100 מטרים גבוהים 525 מטרים היקף, הוא גדול יותר הפירמידות. הנוכחות שלה על שטח יחסית שטוחה של כפרי היא פתאומית מדהימה. הגבעה מעולם לא נחפרה באופן משביע רצון, ומטרתו נשארת תעלומה מתמשכת. זה בערך 15 קילומטרים Woodhenge על קצה אחר רכזת הניאוליתית, ואייוובורי.
  • ואייוובורי : אחד הנופים הטקסי הנאוליתיים והמורכבים ביותר בגודלה בבריטניה, באתר ואייוובורי כולל מעגל אבן שעוטף חלקית סביב כפר, אפיקים תַהֲלוּכָתִי של מונומנטים אבן, henge מעגלית של בנקים ותעלות, ומוזיאון על יורש הריבה הארכיאולוג, אלכסנדר Keiller, אשר לא רק קנה את האתר כדי לשמור אותו, אבל גם חפירות מלומדות שם.

כיצד לבקר

איפה: Woodhenge, הרוזנת Road, Amesbury, Wilts SP4 7AR. זהו סיפור על שני קילומטרים צפוני מחצית העיר וילטשייר של Amesbury. Watch עבור סימנים מחוץ A345 מדרום Durrington. אם אתה לוקח אוטובוס, סולסברי אדום 8 ו X5 להעביר את האתר על המסלולים הקבועים שלהם. מסלולי 45 מסלול של רשת המחזור הלאומית בדרום-מזרח henge

מתי: אתר זה, כמו גם את כל האתרים החוצים האחרים שהוזכרו כאן, הוא פתוח כל ימות שנה וניתן לבקר בכל שעה סבירה.

עלות: כניסה חינם.

לקבלת מידע נוסף, בקר מורשת אנגלית אתר Woodhenge.

זהירות חשובות

Amesbury ובסמוך סולסברי נמצאים במרכז חקירות הרעלת Novichok. בחודש מרץ 2018, סרגיי Skripal ובתו יוליה הורעלו על ידי סוכן עצב רוסי ושרד. בחודש יולי, ושניים אחרים הורעלו בטעות, ואולי מן מעבירים בקבוק בושם מושלך כי הכיל בתוכו את Novichok. אחד מהם, אישה בריטית שחר סטורג’ס, ובהמשך מת. חקירות בנוגע למקור של הרעל עדיין נמשכות. עד שכל המידע נמצא, זה כנראה חכם להשתמש בזהירות רבה על נגיעה נמצאו חפצים כלשהם בתחום זה.

משפחות עם ילדים צעירים עשויים להתפתות להשתמש בחפצים נוצצים ובקבוקים קטנים כנראה צריכות להימנע באזור לעת עתה.