Wszystko o centrum handlowym Carrousel du Louvre w Paryżu

Posted on

 Wszystko o centrum handlowym Carrousel du Louvre w Paryżu
Carrousel du Louvre to ulubione centrum handlowe Paryż wśród miejscowych i turystów, i oferuje wspaniały sposób na oderwanie się od wizyty w słynnej kolekcji sztuki na tytułowej muzeum.

Otwarte siedem dni w tygodniu, ekskluzywny ośrodek dysponuje dziesiątki sklepów, Przysmaki sądu z kilkunastu restauracji i eleganckie i przestronne ustawienie. Gdy szukasz gdzieś na zakupy w niedziele w City of Light, karuzeli sprawia, że ​​bardzo dobry wybór, niezależnie od tego, czy szukasz nowych ubrań, biżuterii, książek, czy szczególny dar, aby przywrócić w samolocie ,

Karuzela jest również piersiach z punktu widzenia architektonicznego: dolna część słynnego szkła Pyramide du Louvre (Louvre Pyramid), zaprojektowany przez architekta IM Pei chiński, jest widoczny z jednego skrzydła centrum handlowego. Ponadto Carrousel du Louvre zawiera obszerną przestrzeń wystawową, gdzie najważniejsze coroczne imprezy takie jak  Paryż  odbywają się wystawy.

Lokalizacja i informacje kontaktowe:

Adres: 99, rue de Rivoli (wziąć długie schody ruchome prowadzące na niższym poziomie kompleksu Louvre dostępu do centrum handlowego)
Metro: Palais Royal-Musée du Louvre (linia 1)
Autobusy: Linie 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95
miejsc parkingowych: Avenue du General Lemonnier (dostępne 700 miejsc)
Informacje przez telefon: +33 (0) 1 43 16 47 10
Dostępność:  Wszystkie poziomy Carrousel du Louvre są dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Godziny otwarcia:

Carrousel du Louvre czynna jest codziennie od 9:00 do 10:00 pm restauracje są otwarte w tych samych godzinach. Z kilkoma wyjątkami, sklepy są otwarte od 10:00 do 8:00 pm, 7 dni w tygodniu.

Sklepy i Najciekawsze w Carrousel:

Centrum handlowe dysponuje moda, design w domu, prezenty, książki i wiele innych specjalistycznych butików. Biżuteria, prezenty i dekoracji wnętrz są silne garnitury w Carrousel, a moda nie jest tak podkreślił. Obok mniejszych lokalnych butików, lepiej znane marki i sklepy w centrum obejmują:

  • L’Occitane en Provence : Mid-drogie, ale jakość francuskich kosmetyków i prezenty z Prowansji
  • Esprit : Oferując zarówno damskiej i odzież męską
  • Sephora : GO-umieścić na kosmetyki, sprzęt kosmetyczny i perfum z głównych projektantów
  • Swarovski : Znajdź prezenty od kultowego krystalicznie-maker
  • Bodum : Miłośnicy kawy zbiegną się do tego popularnego producenta francuskiej prasy i innych wysokiej jakości sprzęt parzenia kawy
  • Wypożyczalnia samochodów Hertz : Jeśli chcesz wynająć samochód w Paryżu, jest to jeden dobrym rozwiązaniem do rozważenia

Przekąski, picie, i Wyżywienie w Carrousel:

Antresola poziomu „Universal Resto” food court oferuje 13 smakoszy żywności stragany z przysmaków z całego świata, w tym francuski, Marokańska, japońskim czy Meksyku. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane. Jeśli chcesz odebrać coś skubać później spróbować Ragueneau / Patisserie du Louvre cukierni na tym samym poziomie centrum handlowego.

W pobliżu zabytków i atrakcji Enjoy:

  • Ogrody Tuileries
  • Luwr, Tuileries sąsiedztwa
  • Musée d’Orsay (Orsay Museum)

Lubię to?

Zakupy w stolicy Francji nigdy nie jest nudny lub norma, jeśli wiesz, gdzie iść, a znalezienie specjalnych prezentów lub rzadkich przedmiotów zawsze jest taka możliwość. Sprawdź w pobliżu Palais Royale, z wystawnych galeriach handlowych, na większej liczbie miejsc do wędrowania i okna-sklep w bliskiej odległości od Luwru. Zapoznaj się także z najlepszych butików i sklepów koncepcyjnych w Paryżu, w tym Colette, ulubionym globalnego zestawu mody i oferuje najnowsze trendy u mężczyzn i kobiet moda, projektowanie i domowych przedmiotów.