Wszystko o zakupy w Południowej Bali – Centra handlowe, markety, sklepy i ulicy w Kuta, Denpasar, i gdzie indziej

Posted on

Wszystko o zakupy w Południowej Bali - Centra handlowe, markety, sklepy i ulicy w Kuta, Denpasar, i gdzie indziej
Jeśli to zakupy w Bali jesteś po, scena w Południowej Bali jest najbardziej jest na wyspie.

sklepów obszarze znajdują się nie daleko od plaży, czasami aż na samym piasku: można iść prosto od pływania w surf na zakupy w klimatyzowanej centrum handlowego Discovery w Tuban lub Beachwalk Mall wzdłuż Jalan Pantai Kuta.

To nic dziwnego, jako Kuta, Kuta i Nusa Dua posiada najbardziej rozwiniętą infrastrukturę turystyczną Bali, w dużej mierze dzięki doskonałych plaż surfowania w tych częściach.

Zakupy w Kuta: Centra handlowe i sklepy z pamiątkami Tanie

Scena zakupy w Kuta jest cudownie eklektyczny. Backpacker dziedzictwo obszaru jest nadal widoczne w zakupach wzdłuż ulicy Jalan Legian, w obszarach takich jak Kuta Square i Kuta Art Market, ale turyści wzrosły w dostatku, więc ma towaru, a także sklepów, które je sprzedać.

Plac Kuta. Ta dzielnica handlowa znajduje się przy głównej przelotowej dla turystów dojeżdżających między Kuta Legian ( Google Maps ), a stała się zatłoczone miejsce spotkań dla kupujących Bali i butików z ceną stałą i sklepów.

Większość sklepów placu Kuta są wzdłuż 200 jardów długim pasie rozciągającym się od południa do północy. Począwszy od Kuta Art Market na południowym końcu, przejdź na północ, podczas gdy sprawdzeniu okolicznych butików mody, fast food, sklepów surfowania i jubilerów.

Matahari Department Store „s czterokondygnacyjny budynek przyćmiewa wszystko inne na placu Kuta i jastrzębie szeroką gamę wysokiej jakości, wykonane indonezyjskiej towarów, od przekąsek do gospodarstwa domowego do odzieży. Czwarte piętro ma Foodcourt gdzie można mieć przerwę ponad to wszystko.

Centra handlowe. Mallification świata trwa nawet w tropikalnym Bali i Kuta posiada swój sprawiedliwy udział w klimatyzowanych centrów handlowych wypełnionych zachodnich marek.

Balijski wysokiej jakości marek mody również posiadać własne całkiem dobrze w centrach Kuta, też, więc nie licz na centra out. Jest rzeczą oczywistą – sklepy w centrach handlowych są ściśle ustalonej cenie.

Kuta Art Market na południowej bramie placu Kuta za ( Google Maps ) jastrzębie mnóstwo tanich ale pretensjonalnymi balijskich pamiątek – maski, koszul, płaszczy, sarongach i bukietem rzeźbionych stworzeń. W odróżnieniu od reszty placu Kuta, sklepy w Rynku Sztuki Kuta zachęcamy do rokowań trudno towarów.

Zakupy wzdłuż Jalan Legian

Droga znany jako Jalan Legian krzyżuje między Kuta Legian. Wzdłuż tej dwupasmowej alei i poza nim (patrz poniżej), odwiedzający znajdą tu wiele samodzielnych sklepów, rynków i straganów, obok usług transportowych, restauracji i hoteli ekonomicznych.

Zacznij swoją Legian zakupy w rogu Jalan Legian i Jalan Melasti ( Google Maps ) i zwiedzić okolicę na piechotę. Sam Jalan Legian zawiera mnóstwo sklepów high-end gastronomicznych do zamożnych aktywnych typów: sklepy surfowania i sklepy sportowej wydaje się dominować, chociaż istnieje spora liczba sklepów z biżuterią i gospodarstwa domowego na odcinku.

Tańsze stragany z pamiątkami i liczniki fatałach zlokalizowane są głównie w bocznych ulic prowadzących prostopadle z Jalan Legian Legian Beach na zachodzie.

W dół Jalan Melasti wschodzie Jalan Legian, znajdziesz Kuta Art Market ( Google Maps ) w pobliżu plaży sprzedaży niedrogich pretensjonalnymi tchotchkes.

Jalan Sahadewa (Garlic Lane, Google Maps ) biegnie na północ od rynku sztuki, łącząc Jalan Melasti i Jalan Padma – to kolejny hotspot dla łowców okazji.

Bocznych uliczek pełnych sklepów rozciągnąć na północ przez Jalan Padma Utara, Jalan Werkudara do Jalan Arjuna (powszechnie znany jako Jalan Double Six). Te ostatnie dwa pasy są szczególnie dobrze znany ze swoich tkanin i odzieży sklepów, gdzie można spróbować lokalnych batiki i inne tekstylia.

Jalan Padma ( Mapy Google ) na północnym krańcu czosnku Lane jest klin-a-block ze sklepów sprzedających tanie bransoletki, bibeloty i produktów powłoki.

Zakupy w Denpasar

Stolica Bali nie dostać jak najwięcej ruchu turystycznego jako Kuta Legian – po wszystkim, to jest gdzie zwykły balijski na żywo, w przeciwieństwie do dzielnic turystycznych Legian, Kuta i Seminyak.

Ale to nie powód, aby przejechać Denpasar off liście zakupów: jego dwa tradycyjne rynki znajdują się tuż obok siebie, oddzielone tylko przez rzekę Badung.

Pasar Kumbasari ( Google Maps ) to tradycyjny rynek nogi ułożone trzy piętra w górę. Jeśli jesteś w rynku na tanie sztuki i rzemiosła, przejdź do trzeciego piętra na rynku i dostać grę negocjacyjną na. Jest nawet sklep, który sprzedaje kostiumy dla tradycyjnych tańców balijskich.

Po drugiej stronie rzeki, Pasar Badung ( Google Maps ) oferuje kolejne okazje dla turystów, którzy lubią iść lokalny. Na jego wschodniej flanki znajdziesz Jalan Sulawesi , słynne tkaniny zajezdni pokryte sklepów sprzedających batik , Songket, oraz rozmaite tkaniny, tradycyjne i nowoczesne podobni.

Jalan Gajah Mada ( Google Maps ) przecina się z Jl Sulawesi trochę na północ – do sklepów na tej ulicy sprzedaży rękodzieła i buty. Idź na południe do Jalan Hasanuddin ( Google Maps ), aby spotkać słynne handlu Denpasar Gold – złote rzemieślnicy wzdłuż tej ulicy zaspokoić głównie do mieszkańców, ale jesteś wolny, aby spróbować swojego szczęścia.

Inne obszary handlowe w południowej Bali

W Sanur , odwiedź Jalan Danau Tamblingan ( Google Maps ), droga główna dzielnicy, gdzie można kupić ten sam materiał dostępny w Kuta, bez kąpieli w tłumie Kuta-size. Wiele kawiarni i restauracji przeplatają się pośród sklepów przy alei, więc można brać od czasu do czasu przerwy między zakupami.

Sklepy w Kerobokan zwłaszcza wzdłuż Jalan Raya Kerobokan ( Google Maps ) – zaspokoić domów i rodziców, z placówek sprzedających meble domowe, meble i dzieła sztuki w przypadku pierwszego i rzemieślniczych domki dla lalek, książki dla dzieci, młodocianych i modę dla tych drugich.

Szerokie autostrady między Sanur i Nusa Dua jest znany jako „Bypass” , i jest wyłożona sklepach sprzedaży ceramiki, kamionki, mebli i różnorodnych antyków. Przejazd przez w wynajętym samochodem, należy przerwać w dowolnym sklepów, które Cię interesują i rokowań z dala.

W Nusa Dua , scena detaliczny jest zdominowany przez Bali Collection centrum handlowego ( bali-collection.com , Google Maps ), otwartego centrum handlowego z wielu ekskluzywnych etykiet międzynarodowych i japońskiego domu towarowego. Za centrum handlowym, wiele restauracji i barów służyć patronów w otoczeniu al fresco. Bezpłatny autobus kursuje między centrum handlowego Bali Collection i około 20 okolicznych ośrodków.