Skip to main content

Yi Peng Фестиваль ліхтарів в Чіанг Май, Таїланд

Вивільнення добре Бажання в нічне небо

Yi Peng Фестиваль ліхтарів в Чіанг Май, Таїланд
Це справедливо сказати, що приблизно у кожного є щось, що він або вона повинна відпустити. Багато з нас тримати його розливається всередині, де він може завдати великої шкоди нашій душі, руйнує нашу душу зсередини.

За ер, буддисти , що було раніше северотайском королівство Ланна придумали спосіб для людей , як мають боятися Господа Будду і звільнити все страхи, негативні почуття і страждання , які лежать всередині них.
Або висвітлюючи паперовий ліхтар або свічку на плаваючому плоті називається Krathong, народ Таїланду відпустити все , що було вагою їх духовно на повний місяць , яка входить в 12 – й місяць тайського календаря.

У той час як кожна країна буддійська в Південно-Східній Азії, відзначає це радісне свято в іншій якості, найбільш візуально ефектний дотримання цього священного дня відбувається в місті його походження, Чіангмай.

Незважаючи на те, що згадується як Лой Кратонг в іншій частині Таїланду (іноді ви будете чути це ім’я в Чіангмай, а), на півночі країни, воно згадується як Yi Peng, і він відзначений масовий випуск ліхтарики сім’ї, друзі, і багато мандрівників хочуть приєднатися до забави.

Історія позаду Yi Peng

Традиції, з яких Yi Peng / Лойкратхонг виведений приходять із Брахманічних походження в релігії індуїзму, буддисти в Таїланді, за наполяганням короля Рами IV, кооптовані використання вогнів і ліхтарів від цієї віри, як спосіб шанування Господь Будда, а також спосіб для людей, щоб звільнити страждання, які вони тримали в собі в порівнянні з попереднім роком.

У той час як ті , в центральних і південних частинах країни тільки прийняли цю практику в протягом останніх 150 років, що проживають в королівстві Ланни (Північний Таїланд)   вже вантажопідйомний рис паперових ліхтариків для аналогічної мети , тому що 13 – го століття, що робить Чіангмай ідеальне місце , щоб випробувати це всесвітньо відомий тайський свято.

Yi Peng в сьогоднішньому сучасному віці

Сьогодні Yi Peng мрія фотографа збутися, так як можливості для кілерів фотографій численні по ходу цього фестивалю. Навколо рову, який оточує Чіангмай, майстерно побудовані ліхтарі у формі драконів, лотоси, і інші конструкції можуть бути знайдені на території храму і на кожному з ворота, які дозволяють доступ до Старого міста.

Феєрверки висвітлюють небо з наростаючою інтенсивністю, як кульмінаційний Yi Peng підходи, і найбільша подія для фотолюбителів, безумовно, є масовий випуск ліхтарів, який проходить в Mae Jo університеті. Тисячі ліхтарів Наповнять небо все відразу, що ця подія настільки інтенсивні в масштабі, що авіадиспетчери іноді обмежують доступ до повітряного простору навколо Чиангмая під час цієї події.

Участь в цьому заході

Yi Peng в Чиангмае доводиться на повний місяць в 12 – й місяць календаря тайським, що зазвичай означає подія відбувається в період з кінця жовтня по листопад. зазвичай навколо повного місяця, хоча дата , як правило , випущений тільки через місяць або близько того , так що попередні гнучкі плани поїздок необхідні для тих , хто планує взяти участь.

Ліхтар релізи, перегляд паперових скульптур навколо рову і в храмах, і інших подій, пов’язаних з цим святом проходити протягом тижня, що веде до великого дня, так що не турбуйтеся про те, чи підходить все, що в рамках курсу на пару днів.

Yi Peng свято відображення для багатьох тайців, так що майте це на увазі при відвідуванні свят, які не вбирати алкогольних напоїв в надлишку. Для того, щоб випустити свій власний ліхтар на організованому заході в Mae Jo університеті, придбати один з постачальників всередині заходи – не з тих, що продають ліхтарів зовні, так як вони не мають права.

Використовуйте один з мерехтливих смолоскипів, щоб запалити ліхтар і дати йому можливість будувати тепло, перш ніж відпустити. Це дозволить гарячі гази, щоб створити всередині ліхтаря, дозволяючи йому поплисти в небо ні краплі проблеми.

Зверніть особливу увагу, де ви відпустіть ліхтар, так як вони мають неприємну звичку плутаючись в деревах і ліній електропередач.

Ті, хто бажає взяти участь у звільненні маси в Mae Jo університеті потрібно буде захопити зелений Songthaew від ринку Варорот в Чайнатауне. Цей транспортний засіб громадського транспорту перенесуть вас в 16 км за межами міста на університетських підставах, і вона повинна коштувати вам 20 бат, хоча багато заповзятливі водії будуть намагатися процитувати вам набагато вищу ціну.