Skip to main content

Yi Peng і Лойкратхонг Фестивалі в Таїланді

 Yi Peng і Лойкратхонг Фестивалі в Таїланді
Може бути, один з найбільш візуально заворожує свят в світі, Лойкратхонг (також пишеться, як Лой Кратонг) фестиваль в Таїланді є улюбленим місцем для відвідувачів і місцевих жителів. Без сумніву, Лойкратхонг найпопулярніший фестиваль в Таїланді восени.

Тисячі маленьких, поплавці при свічках випустили на річках і водних шляхах, як підношення річкових духів. У Чиангмае і інших частинах Північного Таїланду, Лойкратхонг фестиваль також збігається з фестивалем Ланна, відомий як Yi Peng, який включає в себе запуск тисячі вогненних харчуванням паперових ліхтариків в повітря на удачу. Небо, здається, сповнена палаючих зірок, створюючи казковий світ, який з’являється занадто сюрреалістично і красивий, щоб бути реальним.

Стоячи на мосту в Чиангмае під час Лой Кратонг і Yi Peng справді незабутнім і річки Пінг і небо, здається, у вогні, в той же час. Додавання до краси є безстроковим феєрверком-як санкціонований і незаконний, які сприяють ще більше вогню і яскравим вогнів з установкою!

Про Krathongs

Krathongs маленькі, прикрашені поплавці, виготовлені з підсушеного хліба або бананового листя, які розміщені в річці зі свічкою в жертву. Мета полягає в тому, щоб продемонструвати вдячність богині води, а також попросити вибачення за забруднення в результаті святкування. Іноді монета поміщається на поплавок на удачу, як нещастя спливає.

Якщо ви хочете зробити свою власну пропозицію до річки, krathongs різних розмірів і вартості можна отримати у вуличних продавців для покупки. Уникайте сприяння екологічних питань, що розглядаються після великого фестивалю лише придбання krathongs, виготовлені з біорозкладаних матеріалів. Уникайте тих cheapies, виготовлені з не піддаються біохімічному розкладу пінополістиролу.

Фестиваль Yi Peng

Фестиваль Yi Peng фактично окреме свято святкувалося Ланна народом Північного Таїланду, однак, вона збігається з Лой Кратонг і два святкується одночасно. Барвисті ліхтарі прикрашають будинки і храми, тим часом, ченці, місцеві жителі і туристи запустити паперові ліхтарики в небо. Храми зайняті продаж ліхтарі, щоб зібрати гроші і допомогти людям почати їх.

В небо ліхтарі, відомі як Khom LOI,  зроблені з тонкої рисового паперу і нагрівають з допомогою паливного диска. Якщо все зроблено правильно, то великі ліхтарі літати на подив високо, часто з’являються як вогненні зірки , як тільки вони вражають пікової висоти. Повідомлення, молитва і побажання удачі написані на ліхтарях перед запуском.

Запуск свого власного ліхтаря є частиною участі у фестивалі. Ліхтарики можна придбати практично скрізь під час фестивалю Лой Кратонг; храми продають їх туристам як спосіб генерації грошей. Запаліть палива котушку, а потім, утримуючи ліхтар рівномірно, поки не заповнить досить гарячим повітрям, щоб зняти з себе. Не змушуйте ліхтар вгору або нахилити його занадто багато; тонкий папір може спалахнути легко.

Деякі ліхтарі поставляються з низкою петард, прикріплених до нижньої частини. Феєрверки помиляться найчастіше і падіння вибухають в нічого не підозрюють натовп так дивитися навколо стартових ліхтарів.

Що чекати в Лой Кратонг в Таїланді

Chiang Mai стане надзвичайно зайнятий під час Лого Кратонг, як туристи і тайці стада, щоб знайти місце, щоб залишитися і взяти участь у святі. Не чекайте, щоб знайти будь-які пропозиції по оренді, якщо ви приїдете рано чи залишитися на околиці. Транспорт буде тісно, ​​і багато доріг закриті для події. Як Сонгкран і інших популярних фестивалів в Таїланді, які залучають в натовпі, ви просто повинні отримати в правильному мисленні і насолоджуватися хаос.

Очікувати небо заповнюється з вогнем, як як світяться ліхтарі і феєрверків суміші. Ліхтарі літати досить, щоб виглядати як зірки високими, тим часом, річка нижче Наварат міст буде заповнена з плаваючим krathongs і свічками. Установка як моторошна і романтично, як люди весело відзначають незвичайну атмосферу.

Гучні, яскраву ходу буде проходити через площу Старого міста, перш ніж зробити свій шлях через Tapae воріт, через рів, і до річки.

Молоді тайці потрапити в свято зі стрільби феєрверку в усіх напрямках; постійний гул і хаос на відміну від будь-якого «безпечного» феєрверку ви, ймовірно, випробували на Заході. Поліція сильно розправляється нелегальних феєрверків.

З такою великою кількістю додаткових туристів в міста, нічне життя в Чіангмай повинна бути живою.

Де відсвяткувати Лойкратхонг і Yi Peng

Хоча святкування якогось розміру відбуваються по всій Таїланді і навіть в деяких районах Лаосу і М’янми, епіцентр, можливо, північна столиця Чіангмай. Чіангмай є домом для великого числа Ланна людей. На щастя, дістатися до Чиангмая, а також в Чіанг Рай (інше популярне місце, щоб святкувати) простіше, ніж коли-небудь.

У Чиангмае, етап буде побудований на головній Tha Phae Gate на східній стороні Старого міста, де церемонія відкриття (тільки тайський) матиме місце. Хода потім переміщається по місту, з воріт, і вниз Tha Phae шляху до Чіангмай муніципалітету. Збіговисько людей, багато з яких будуть запускають свої ліхтарики в небо, буде після параду.

Хоча багато святкування буде проходити навколо рову, найкраще місце, щоб побачити плаваючі krathongs, феєрверки і ліхтарі на Наварат мосту над річкою Пінг. Досягти міст пішки через Tha Phae Gate і триває прямо по головній дорозі, протягом 15 хвилин.

Після фестивалю розглянути бігти в більш спокійному місті Пай, всього в декількох годинах їзди на північ. Ще один відмінний варіант, щоб попрямувати з Чиангмая на Ко Пангало; острів повинен бути заспокоївшись після листопада повні партія закінчилася.

Дати Лой Кратонг в Чанг Май

Технічно, фестиваль Лойкратхонг проводиться вечір повного місяця 12-го місяця за місячним календарем. Це означає, що Лойкратхонг і Yi Peng зазвичай відбуваються в листопаді, але дати змінюються щороку через характер місячно-сонячного календаря.

Фестиваль зазвичай триває близько трьох днів, хоча препарати і прикраси на місці протягом тижня або близько того, перш ніж.

Лойкратхонг не є офіційним державним святом в Таїланді. Більшість заходів відбуваються в темний час доби. У 2019 на дати 11 листопада, 12 і 13. Див цього сайту для  деталізації Чанга травня свят.

Випуск небесні ліхтарики дозволяється тільки на другий і третій дні фестивалю з 7 години вечора до 1 години ночі в цьому році погляд на небо ліхтариків на 12 і 13 листопада 2019 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *