Skip to main content

Yi Peng Laternu festivāls Chiang Mai, Taizeme

Atbrīvošana labi vēlmes iekļautu Night Sky

Yi Peng Laternu festivāls Chiang Mai, Taizeme
Tas ir godīgi teikt, ka gandrīz visi ir kaut kas, ka viņš vai viņa vajadzībām ļaut aiziet. Daudzi no mums saglabāt to pilda pudelēs iekšā, kur to var izdarīt lielu kaitējumu mūsu psihi, graujot mūsu dvēseli no iekšpuses uz āru.

Miljardu gadu laikā, budistu, kas agrāk bija Ziemeļu Taizemes karaliste Lanna nāca klajā ar veidu, par cilvēkiem, lai gan goda Kungu Budu un atbrīvot visus bailes, negatīvās jūtas un ciešanas, kas gulēja tajās.
Ar nu apgaismojums papīra laternas vai sveci uz peldoša plosta sauc par Krathong, cilvēki Taizemes atlaidiet visu, kas ir svēršanas tos garīgi uz pilnmēness, kas krīt no 12 laikā th mēneša Taizemes kalendāra.

Kaut arī katrs budistu valsts Dienvidaustrumu Āzijā svin šo līksms brīvdienas kādā statusā, visvairāk vizuāli iespaidīgs ievērošana šajā svētajā dienā notiek pilsētas izcelsmi, Chiang Mai.

Lai gan tas tiek dēvēts par Loy Krathong visā pārējā Taizemes (reizēm jūs dzirdēsiet šo vārdu Chiang Mai, kā arī), uz ziemeļiem no valsts, tas tiek saukts Yi Peng, un tā ir atzīmēta ar masu presei laternu ar ģimenēm, saviem draugiem, un daudzi ceļotāji, kas vēlas pievienoties par jautru.

Vēsture aiz Yi Peng

Tradīcijas, no kurām Yi Peng / Loy Krathong tika iegūta nāk no Brahmanic izcelsmes ar reliģijas hinduisms, budistu Taizemē, mudinot karaļa Rama IV, pieaicinātie uz gaismu un laternu lietošanu no ticības, kā veids, godinot Kungs Buda, kā arī veids, kā cilvēki, lai atbrīvotu ciešanas, ka viņi bija turot sevī vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Lai gan tiem, centrālās un dienvidu valsts daļām, ir tikai pieņēmusi šo praksi pēdējo 150 gadu laikā, tie, kas dzīvo valstībā Lanna (Ziemeļu Taizeme)   jau celšanas rīsu papīra laternām par līdzīgu mērķi kopš 13. gs gadsimtā, padarot Chiang Mai lieliska vieta, kur izbaudīt šo pasaulslaveno taju svinības.

Yi Peng mūsdienu modernajā laikmetā

Šodien, Yi Peng ir fotogrāfa sapni, jo iespējas killer fotogrāfijas ir daudz caur kursu šajā festivālā. Ap grāvis, kas apņem Čhīanmai, sīki konstruēta laternām formas pūķi, lotosi, un citu dizainu var atrast tempļa pamatiem un katrā no vārtiem, kas ļauj piekļūt vecpilsētā.

Uguņošanas iedegties debesis ar augošu intensitāti, kā kulminācija Yi Peng pieejas, un lielākais notikums shutterbugs neapšaubāmi ir masveida atbrīvošana laternu, kas notiek Mae Jo universitātē. Tūkstošiem laternu piepilda debesis visu uzreiz, kas ir notikums tik intensīva savā mērogā, ka gaisa satiksmes kontrolieri dažreiz ierobežo piekļuvi gaisa telpai ap Chiang Mai gaitā šī notikuma laikā.

Piedalīšanās šajā pasākumā

Yi Peng Chiang Mai iekrīt pilnmēness 12 laikā th mēnesī Taizemes kalendāru, kas parasti nozīmē, ka šis pasākums notiek no oktobra beigās un novembrī. parasti ap pilnmēness, lai gan termiņš parasti ir atbrīvota tikai mēnesi vai tā iepriekšējās, tā elastīgās ceļojuma plāni ir būtiski, lai tiem, kuri plāno ierasties.

Laterna relīzes, apskatot papīra skulptūrām ap aizsarggrāvi un pie tempļi un citiem notikumiem, kas saistīti ar šo svētku notiks nedēļu ved uz lielo dienu laikā, tāpēc nav jāuztraucas par atbilstošāko visu laikā gaitā pāris dienas.

Yi Peng ir brīvdiena pārdomām daudzām Thais, lai saglabātu to prātā, apmeklējot svētkus ne imbibing alkoholiskos dzērienus, kas pārsniedz. Lai atbrīvotu savu pašu laternas pie organizētā pasākumā Mae Jo universitātē, iegādāties vienu no pārdevējiem iekšpuses pasākuma – nevis no tiem, kas pārdod laternu ārpuses, jo tie nav atļauti.

Izmantojiet vienu no mirgo lāpas gaisma laternas un ļauj tai veidot siltumu pirms atlaišanas. Tas ļaus karstās gāzes veidot ietvaros laternas, ļaujot tai peldēt prom debesīs ar jas problēmu.

Pievērsiet īpašu uzmanību, kur jūs atbrīvot jūsu laternas, jo tie ir šķebinošs ieradums savalkāšanos up kokiem un elektropārvades līnijas.

Tie, kuri vēlas piedalīties masveida atbrīvošanu pie Mae Jo Universitātē būs nepieciešams, lai greifers zaļā songthaew no Warorot tirgū Chinatown. Šī sabiedriskā transporta transportlīdzekļu tevi 16 kilometrus ārpus pilsētas uz universitātes pamatiem, un tas ir tikai Jums izmaksās 20 bats, lai gan daudzi uzņēmīgs autovadītāji centīsies citēt jums daudz augstāku cenu.

You may also like