Yi Peng Žibintų festivalis Chiang Mai, Tailandas

Posted on

Atleidus gerai Wishes į naktinį dangų

Yi Peng Žibintų festivalis Chiang Mai, Tailandas
Tai teisinga sakyti, kad tik apie kiekvienas turi kažką, kad jis ar ji turi atleiskite. Daugelis iš mūsų nuolat jį butelius viduje, kur ji gali padaryti didelę žalą mūsų psichika, griauna mūsų sielą iš vidaus į išorę.

Per amžinybėje, budistai, kas anksčiau buvo Šiaurės tajų karalystė Lanna atėjo su būdu žmones ir garbė Viešpačiui Buda ir išlaisvinti visus nuogąstavimus, neigiamus jausmus ir kančias, kad turi priklausyti jiems.
Bet kuri apšvietimas popieriaus žibinto arba žvakę ant plaukiojančios plaustu vadinamas Krathong, iš Tailando žmonės atleiskite visi, kad buvo svėrimo juos dvasiškai ant pilnaties, kad patenka į 12 -ojo mėnesio Tailando kalendorių.

Nors kiekvienas budistų šalis Pietryčių Azijoje švenčia šį džiaugsmingą atostogas kai tūris, labiausiai vizualiai įspūdingas laikytis šio šventojo dieną vyksta į savo kilmės, Chiang Mai mieste.

Nors tai vadinama Loy Krathong visoje Tailando (kartais išgirsite šį vardą, esantys Čiangmajus, taip pat) poilsio, atsižvelgiant į šalies šiaurę, tai vadinama Yi Peng, ir tai yra pažymėta masinio išleidimo Žibintai šeimų, jų draugų, ir daug keliautojų, kurie nori prisijungti dėl įdomus.

Istorija už Yi Peng

Tradicijos, iš kurios Yi Peng / Loy Krathong buvo gauta ateina iš Brahmanic kilmės į induizmo, budistų religijos Tailande, tuo karaliaus Rama IV ragindamas, kooptuojami šviesų ir žibintų naudojimą iš šio tikėjimo kaip pagerbimo būdas Viešpats Buda, taip pat yra būdas žmonėms išleisti kančias, kad jie laikė savyje daugiau nei ankstesniais metais.

O tie, centriniuose ir pietiniuose dalių tauta tik patvirtino šią praktiką per pastaruosius 150 metų, kurie gyvena iš karalystės Lanna (Šiaurės Tailandas)   jau kėlimo ryžinis popierius žibintų panašiu tikslu nuo 13 -ojo amžiaus, priėmimo Chiang Mai puiki vieta patirti šiame pasaulyje garsaus Tailando šventę.

Yi Peng šiandienos moderniame amžiuje

Šiandien Yi Peng fotografo svajonė išsipildė, nes Killer nuotraukomis galimybės yra daug per šio festivalio metu. Aplink grioviu kad juosia Chiang Mai Paiešką pastatyti žibintai į drakonas lotuses formos, ir kitų dizaino galima rasti šventyklos priežasčių ir kiekvienas iš vartų, kurie leistų patekti į senamiestį.

Fejerverkai įsižiebti dangus su vis intensyvumą kaip Yi Peng kulminacijos metodus, o didžiausias renginys shutterbugs iki šiol yra masė spaudai žibintų, kad vyksta Mae Jo universitete. Tūkstančiai žibintų užpildyti dangų vienu metu, o tai įvykis toks intensyvus, jo mastą, jog oro eismo kontrolieriai kartais apriboti prieigą prie netoliese Chiang Mai oro erdvės per šio renginio metu.

Dalyvavimas šiame renginyje

Yi Peng Chiang Mai patenka ant mėnulio pilnaties per 12 -ojo mėnesio Tailando kalendorių, kuris paprastai reiškia, kad renginys vyksta nuo spalio pabaigoje ir lapkričio mėnesį. paprastai apie pilnatį, nors data paprastai yra išleidžiami tik per mėnesį arba tiek ankstesnius, todėl lanksčios kelionių planai yra labai svarbūs tiems, kurie planuoja dalyvauti.

Žibintų spaudai, stebėjimo popieriaus skulptūros visame grioviu ir tuo šventyklų ir kitų renginių, susijusių su šios šventės vyksta per savaitę iki didelių dieną, todėl nereikia nerimauti tinka viskas pagal iš poros kursas dienų.

Yi Peng apmąstymų šventė daugeliui Thais, todėl nuolat tai omenyje, kai lankyti šventes atliko ne imbibing alkoholinius gėrimus perteklius. Norint išleisti savo pačių žibintą tuo organizuoto renginio metu Mae Jo universiteto įsigyti vieną iš pardavėjų viduje atveju – ne iš tų parduodančių žibintų ribų, nes jiems neleidžiama.

Naudokite vieną iš mirga fakelais uždegti žibintą ir leisti jam statyti šilumos prieš paskelbiant. Tai leis karštos dujos sukurti per žibinto, todėl jį nuplaukti į dangų su Nary problema.

Atkreipti ypatingą dėmesį į kur išleisti savo žibintą, nes jie turi bjaurų įprotį vis susuktas į medžių ir elektros linijų.

Norintieji dalyvauti masinio išleidimo į Mae Jo universiteto reikės patraukti žalia songthaew nuo Warorot rinkoje Chinatown. Ši viešoji tranzito transporto priemonės nuves jus 16 kilometrų už miesto ribų, į universitetą motyvais, ir ji turėtų tik jums kainuoti 20 batas, nors daug iniciatyvių vairuotojai bandys pacituoti jums daug didesnę kainą.