Zakup biletów na Koloseum w Rzymie

Posted on

 Zakup biletów na Koloseum w Rzymie
Colosseum (Colosseo) pozostaje największym, jaki kiedykolwiek zbudowano amfiteatr i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i znanych symboli Rzymu. 5-historia, eliptyczna budowla mierzy 617-stóp długości, 512 stóp szerokości i 187-feet wysoki i jest wykonana z trawertynu i cegły. W czasach swojej świetności, stwierdzając tłumy ponad 65.000 krwi lusting widzów. Uważany za cud architektoniczny starożytnego świata, to nie dziwi, że Koloseum na czele listy must-see atrakcji starożytnego Rzymu.

Ale gdy chodzi o zakup biletów do najpopularniejszych atrakcji Rzymu, linie mogą być dość długo, zwłaszcza w sezonie turystycznym. Jeśli nie chcesz spędzić wakacje czeka w kolejce, oto kilka przydatnych wskazówek dla uniknięcia długich kolejek w urzędzie rzymskiego Koloseum za bilety.

Kup bilety kombinowane w Advance

Zalecamy zakup biletu na kombinacji obu pobliżu wejścia do Palatynu – okno bilet rzadko ma linię – lub z oficjalnej strony internetowej . Bilet kombinacja obejmuje wstęp do Koloseum, Forum Romanum i Palatyn i Muzeum. Kolejną zaletą Kupując ten bilet kombi jest to, że to jest dobre dla 2 dni, więc nie ma potrzeby się spieszyć, aby zobaczyć wszystkie trzy miejsca w jeden dzień. Jest to najprostsza opcja dostępny bilet – nie można dostać bilet tylko do Koloseum.

W przypadku zakupu biletu online lub w kasie nie Colosseum, nie trzeba czekać w długiej linii bilety w amfiteatrze. Ale trzeba jeszcze przejść przez linię bezpieczeństwa (nie sposób obejść ten problem), który może poruszać się dość powoli.

Pomiń linię

Aby pominąć linię? Zarejestruj się aby wziąć wycieczkę z przewodnikiem! Wiele firm turystycznych oferują pominąć wycieczki z przewodnikiem linii, gdzie każdy członek danej trasie są słuchawki i słucha przewodnika narracji. Niektóre wycieczki obejmują Forum Romanum i Palatyn, albo podziemnych komór Koloseum normalnie zamknięty dla publiczności.

Z każdym z przewodnikiem, tym więcej pieniędzy jesteś gotów wydać, tym więcej dostaniesz wyłączności. Wzięliśmy kilka wycieczek z przewodnikiem, gdzie grupa wycieczka był dość duży i czuliśmy zgromadzeni wokół i innych (droższych) wycieczki z mniejszymi grupami, które były bardziej interesujące i edukacyjnych.

Podobnie jak w przypadku biletów zakupionych wcześniej, nadal będziesz musiał przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, aby wejść, choć przewodnikiem może być w stanie dostać się do grupy poprzez szybsze.

Weź wycieczkę audio

Innym sposobem na uniknięcie linię biletów jest, aby przejść do okna z przewodnikiem audio wycieczkę i kupić wycieczkę audio. musisz przynieść oryginalny identyfikator, który odbędzie się jako depozyt aż wrócisz urządzenie na końcu. Self-przewodnikiem trwa 1 godzinę i 10 minut i jest dostępna w kilku językach. Audioprzewodnik kosztuje € 5,50 plus koszt wstępu do Koloseum.

Zakup przechodzi turystycznym i Kart Rabatowych

Jeśli planujesz odwiedzić niektóre z innych miejsc starożytnego Rzymu, warto kupić karnet lub kartę rabatową, takich jak Romowie przepustowe i Watykanu i Rzymu kard. Nie tylko wszystkie one zaoszczędzić czas, ale są one również opłacalnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli planujemy odwiedzić jeszcze kilka rzymskich atrakcji. Uwaga: Musisz planować bo karnety i karty muszą być zakupione zanim dojdziesz do Koloseum.

  • 48-godzinny Roma karnetów . Ten 2-dniowy karnet oferuje bezpłatny wpis do 1 muzeum lub archeologicznym (zalecamy dokonywania Koloseum swój pierwszy przystanek), nieograniczony i bezpłatny dostęp do Rzymu transportu publicznego, obniżone stawki dla wszystkich innych zabytków po jego zakończeniu (w ciągu 48 godzin), a zniżki na imprezy, wystawy, oraz usług turystycznych. Cena: € 28. A 72-godzinny karnet (€ 38.50) dodaje wstęp do pierwszych 2 zabytków.
  • Watykan i Rzym karty. To w połączeniu karta zawiera Roma Pass i wszystkie jego zalety, plus 3 dni bezpłatnego wstępu do zabytków i atrakcji Watykan, w tym Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej oraz Bazyliki Świętego Piotra. To również pochodzi z darmowego wycieczkę autobusem Rzymie i przyspieszonych lub pierwszeństwa wejścia. Cena: € 113 dorośli. € 80 dzieci.

Lokalizacja, bilety i godziny

  • Lokalizacja: Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma
  • Godziny: Dzienne 08:30 do 1 godziny przed zachodem słońca. Zamknięty 1 stycznia, 1 maja do grudnia 25. Kasa biletowa czynna 1 godzinę przed miejscem zamyka.
  • Jak dojechać: metrem linii B – przystanek Colosseo – lub autobusem 75, 81, 673, 175, lub 204, lub tramwajem 3.
  • Wstęp: cena biletów wynosi € 12. Wycieczki audio kosztować € 17.50 (zawiera audioguide wynajem i opłaty za wstęp). Jest € 2 opłaty za usługę za bilety zakupione w Internecie. Należy pamiętać, że ceny te były aktualne w październiku 2018 r.
  • Wstęp wolny: Dzieci poniżej 18 roku życia bezpłatnie, jak to ktoś wizyty na 1. niedzielę każdego miesiąca (chociaż wejście na te niedziele nie można rezerwować, więc przygotować się do tłumów i długie kolejki). Osoby niepełnosprawne i jednego towarzysza są wolne z ważnej dokumentacji medycznej, ale nie są wymagane żadne zastrzeżenia.
  • Niższe ceny biletów : Obywatele Unii Europejskiej, młodzież w wieku pomiędzy 18 a 25, a grupy szkolne kwalifikują się do obniżonej dopuszczenie € 7,50.
  • Odwiedzenie Wskazówka: Powyższe wskazówki mogą zmniejszyć lub wyeliminować czas oczekiwania, jednak, ponieważ Koloseum jest chroniony i wrażliwa struktura, to podlega kontroli bezpieczeństwa przy wejściu. Należy pamiętać, że w kolejce na wykrywacz metalu może być konieczne ze względów bezpieczeństwa. Uwaga: Plecaki, duże torebki i bagaż nie są dozwolone wewnątrz Koloseum.