Zakúpenie vstupenky na Koloseum v Ríme

Posted on

 Zakúpenie vstupenky na Koloseum v Ríme
Colosseum (Colosseo) zostane najväčší amfiteáter niekedy postavený a je jedným z najznámejších a ikonických symbolov Ríma. 5 podlaží, eliptická štruktúra meria 617 stôp dlhý, 512-stop široké a 187 stôp vysoký a je z travertínu a tehál. V jeho rozkvetu, to držalo davy viac ako 65.000 krvou zatúžil divákov. Považovaný za architektonický div antického sveta, to nie je prekvapujúce, že Colosseum zaujíma prvé miesto na zozname must-pozri atrakcie starého Ríma.

Ale keď príde na nákup vstupenky na rímske najobľúbenejšie atrakcie, linky môžu byť pomerne dlhé, a to najmä v turistickej sezóne. Ak nechcete stráviť svoju dovolenku čakanie v rade, tu je niekoľko užitočných tipov, ako sa vyhnúť dlhé fronty u Rímske Koloseum je lístky kancelárii.

Kúpiť Kombinované lístky v predpredaji

Odporúčame zakúpenie kombinovanú lístok buď na najbližšom vchode do Palatine Hill – okno vstupenka má zriedka linku – alebo z oficiálnych stránok . Kombinácia vstupenka zahŕňa vstup na Koloseum, Forum Romanum a Palatine kopcami a múzeá. Ďalšou výhodou nákupu tohto combo lístok je, že je to dobré pre 2 dni, takže nie je potrebné ponáhľať vidieť všetky tri miesta v jednom dni. Jedná sa o najjednoduchšie možnosť lístok k dispozícii – nemôžete získať vstupenku len na Colosseum.

Ak si zakúpite lístok on-line alebo na non-Colosseum pokladničné prepážky, nemusíte čakať v dlhom rade lístky v amfiteátri. Ale budete ešte musieť prejsť bezpečnostnou línie (neexistuje spôsob, ako vyriešiť tento problém), ktoré sa môžu pohybovať pomerne pomaly.

preskočiť Line

Chcieť preskočiť linku? Zaregistrujte sa a podniknúť výlet so sprievodcom! Rad tour spoločnosti ponúkajú preskočiť riadku prehliadky so sprievodcom, kde každý člen prehliadke daného slúchadlá s mikrofónom a počúva Guide rozprávanie. Niektoré výlety patrí na Forum Romanum a Palatine Hill, alebo podzemné komory Kolosea bežne verejnosti neprístupné.

S trochou prehliadky, tým viac peňazí ste ochotní minúť, tým väčšiu exkluzivitu dostanete. Vzali sme nejaké prehliadky, kde okruh skupina bola pomerne veľká a my sme cítili hnal okolo a ďalšie (drahšie) prehliadky s menšími skupinami, ktoré boli oveľa zaujímavejšie a vzdelávacie.

Rovnako ako u vopred zakúpené vstupenky, budete ešte musieť prejsť bezpečnostnou vstúpiť, keď váš sprievodca mohol dostať svoju skupinu cez rýchlejšie.

Vezmite zvukového Tour

Ďalším spôsobom, ako sa vyhnúť vstupeniek riadok je ísť so sprievodcom okno Audio Tour a zakúpiť audio sprievodcu. Budete musieť podať pôvodné ID, ktoré sa bude konať ako vklad, až sa vrátite prístroj na konci. Vlastné prehliadka trvá 1 hodinu a 10 minút a je k dispozícii v niekoľkých jazykoch. Zvukový sprievodca stojí 5,50 €, plus náklady na vstup do Kolosea.

Kúpiť Turistická prebehne bez problémov a zľavové karty

Ak plánujete navštíviť niektoré z ďalších miest starovekého Ríma, možno budete chcieť kúpiť priechodu alebo zľavovú kartu, ako napríklad rómske priesmyku a Vatikánskeho & Rím kard. Nielen, že všetci ušetrí čas, ale sú tiež nákladovo efektívne riešenie, a to najmä ak máte v pláne navštíviť niekoľko ďalších rímskych pamiatok. Poznámka: Budete musieť plánovať dopredu, pretože priechody a karty je potrebné zakúpiť, než sa dostanete ku Koloseu.

  • 48-hodinová služba v Roma priesmyk . Tento 2-Jednodňová vstupenka je k dispozícii pre všetky ostatné pamiatky voľný vstup do 1. múzea alebo archeologické nálezisko (odporúčame robiť Colosseum svoju prvú zastávku), neobmedzený a bezplatný prístup do Ríma mestskou hromadnou dopravou, znížené sadzby potom (počas 48 hodín), a zľavy na akcie, výstavy, a turistických služieb. Cena: € 28. A 72 hodín priechodu (€ 38,50) dodáva, voľný vstup do prvých 2 pamiatok.
  • Vatikán a Rím Card. Táto kombinovaná karta obsahuje rómsku Pass a všetky jeho výhody, plus 3 dni voľného vstupu do pamiatok a atrakcií Vatikánu, vrátane vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka a baziliky svätého Petra. Je tiež prichádza s voľným Rím autobusovej trasy a zrýchlený alebo prioritné vstup. Cena: € 113 dospelých. € 80 detí.

Miesto, lístky, a doba

  • Miesto: Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma
  • Doba: Denne 08:30 až 1 hodinu pred západom slnka. Zatvorené 1. januára, 1. mája a 25. decembra Ticket office uzatvára 1 hodinu pred zatvorením miesto.
  • Ako sa tam dostať: metro B – Colosseo zastavenie – alebo autobusom 75, 81, 673, 175, alebo 204, alebo tram 3.
  • Vstupné: Cena vstupenky je 12 €. Audioprohlídek stojí € 17,50 (vrátane audiosprievodcu kolies a vstupné). K dispozícii je 2 € servisného poplatku za lístky zakúpiť on-line. Všimnite si, že tieto ceny boli aktuálne v októbri 2018.
  • Vstup zadarmo: Deti do 18 rokov sú zadarmo, ako je niekto na návšteve na 1. nedeľu každého mesiaca (hoci vstup na tieto nedeľu nemôžu byť vyhradené, tak pripraviť na davy a dlhé fronty). Osoby so zdravotným postihnutím a jedného spoločníka sú zadarmo s platnou zdravotnej dokumentácie, ale sú požadované žiadne výhrady.
  • Znížené vstupenky cena : Občania Európskej únie pre mladých vo veku od 18 do 25 rokov a školské skupiny majú nárok na zvýhodnené vstupné vo výške € 7,50.
  • Hosťujúci Tip: Vyššie uvedené tipy vám môžu znížiť alebo odstrániť čakacie doby, však, pretože Koloseum je chránená a citlivá štruktúra, to je predmetom bezpečnostných kontrolách pri vjazde. Uvedomte si, že čakanie v rade na detektor kovov môže byť potrebné z bezpečnostných dôvodov. Poznámka: batohy, veľké kabelky a batožinu nie sú povolené vnútri Colosseum.