Ziemas Parīzē: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Ziemas Parīzē: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Ziemas mēnešos Parīzē ir slikta reputācija, kas ir drūms, tumšs, mūžīgie lietains, un zemu enerģiju notikumiem, bet jautrs svētku svinības ņemot pilsētu vētra labu daļu sezonas, Paris burtiski iedegas vairāk nekā jebkurā citā gadalaikā. Kas ir vairāk, ja jums patīk iekštelpu aktivitātes, piemēram, apmeklējot muzejus un katedrāles, vai izdevumu dažas stundas lasīšanas mierīgi tradicionālā Parīzes kafejnīcā barojot labu kafejnīca krēmu vai Chocolat Chaud , vai varbūt slidošanai svaigā gaisā, ziemas uzturoties Parīze var patiesībā būt ideāls jums.

Parīze Laiks ziemas

Parīze un lielākā daļa no Francijas, ir to, kas ir uzskatāms par mērenais klimats, ko ietekmē siltā un vēsā gaisa straumes nāk pie Atlantijas okeāna. Temperatūra palikt auksti gandrīz visu ziemu, bet reti noslīdēt zem sasalšanas; vidējais kāpumi palikt ap 46 grādiem pēc Fārenheita un vidējie kritumi paliek ap 36-37 grādiem pēc Fārenheita no decembra līdz februārim, ar nelielām variācijām par mākoņainām un saulainās dienās. Nokrišņi arī paliek nemainīgs visu gadu, taču ziemā redz biežāk nokrišņu un vasaras redz nedaudz lielāku kopējo uzkrāšanos. No decembra līdz februārim, jūs varat sagaidīt apmēram 10 līdz 11 dienas lietus kopsummā starp diviem un divarpus collas uzkrāšanās mēnesī.

Vidējās Temperatūra un lietainās dienās pa mēnešiem:

 • Decembris: augstu 46 F, zems 37 F, 11 dienas nokrišņu
 • Janvāris: augsts 45 F, zems 36 F, 10 dienas nokrišņu
 • Februāris:  augstu 46 F, zems 36 F, 9 dienas nokrišņu

Ko Pack

Kopš ziemas Parīzē tradicionāli vēss un mitrs, bet var būt dažas dienas patīkamu, pat silta, laika, jūs vēlaties būt pārliecināti, ka iepakojums daudz slāņu apģērbu, kā arī ūdensizturīgus apavus un virsdrēbes. Lai gan ziema nav parasti redzēt no sala, temperatūra augšējos 40s nozīmē, ka jums būs nepieciešams, lai smago ziemas mēteli papildus vairākās garās bikses un krekli.

Lietussargu, lietusmētelis, un lietus zābaki ir arī ieteicams, it īpaši, ja jums izpētīt daudzas āra atrakcijas un galamērķiem pilsētā.

Ziemas notikumi Parīzē

Neskatoties šķietamību, tur ir daudz ko darīt jūsu ziemas ceļojuma uz elegants kapitāla laikā, un daudzas no šīm darbībām būs telpās, bet ar nosacījumu, ka jūs pack pareizi un saišķa up, un tas nav pārāk samērcētu A ziemīgo staigāt pa krāšņs Parīzes parku vai vakara pastaiga pa lieliski apgaismotām ielām var mesmerizing un mierīga. Vai jūs dodas solo, kā pāris, vai kopā ar visu ģimeni, panākot labu līdzsvaru starp iekštelpu un āra aktivitātēm būs nodrošinātu, ka jūsu ziemas pēcnācējiem Francijas galvaspilsētā ir piedzīvojumu un sasilšana vienā pusē.

 • Ziemas brīvdienu gaismas un rotājumi: Katru gadu pilsēta tiek izgaismota ar jautrs brīvdienu rotājumi un gaismas vairākos rajonos visā galvaspilsētā, un universālveikals logi ir īpašs ārstēt visai ģimenei.
 • Atzīmējot Ziemassvētku Parīzē:  Tur ir tik daudz ko redzēt un darīt, lai saglabātu garu brīvdienu sezonu dzīvs un kicking visā Jūsu uzturēšanās laikā.
 • Tradicionālie franču Ziemassvētku tirdziņi: Katru gadu, Elzasas stila koka mājiņas pop up vairākās pilsētas vietās. Malkot karstvīnu; pārlūkot stendi pārdod tradicionālos ēdienus, amatniecība un rotaļlietas; un atrast kādu autentisku brīvdienu dāvanas draugiem un ģimenei.
 • Tūrisma Pieminekļi un Katedrāles: Neatkarīgi no jūsu garīgo pārliecību, tad līdz gada beigām, ir laiks miera un pārdomām, un šie bijību iedvesmojot vietās var piedāvāt abus.
 • Svinēt Jauno gadu Parīzē: No uguņošanas līdz šampanieša un gājieni uz Elizejas laukiem, tur ir labs iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas Parīzē, lai ar pavisam jaunu gadu. Uzziniet, vai tas varētu būt ideāls gada beigu galamērķis jums.
 • Valentīna diena Parīzē: Nāc februāris, Parīze parasti ir auksts un kluss, bet joprojām var piedāvāt smalki romantisku fonu pāriem šo īpašo notikumu.
 • Ķīniešu Jaunais gads svinības: Janvārī un februārī katru gadu, svētku krāsaini notikumi ķīniešu Jaungada veikt vairākus rajonus vētra Francijas galvaspilsētā. Uzziniet, kā vislabāk izmantot šo interesanto kultūras tradīcijas, no apmeklējot gājieni uz izlases kādu lielisku vietējo ķīniešu virtuvi.

Ziemas Travel Tips

 • Ziemas svētki un rotājumi dot sirreālu burvju uz pilsētu, padarot īpaši gleznainu vakaros ārā kopā ar visu ģimeni. Tie var arī kalpot kā romantisku fonu pāriem, kuri lieto beigu gadu pārtraukuma kopā, too.
 • Ziema ir zema sezona tūrisma Parīzē, kas nozīmē, jums ir vairāk no pilsētas uz sevi un nebūs iespējams, būs jākonkurē ar hordes tūristu ieceļošanai eksponāti, pieminekļu, vai veicot rezervēt galdiņu restorānā. Gaisa un vilcienu biļešu cenas arī ir zemākas nekā pīķa sezonā.
 • Auksti, bieži lietains nosacījumi un īsās dienas var protams būt nedaudz atturēt. Jūs varat atrast sev tērēt vairāk laika telpās, nekā jūs gribētu ceļojot.
 • Daži objekti un pieminekļi sezonas laikā ir slēgti. Noteikti pārbaudiet atvēršanas datumu un gada slēgšana pirms laika, lai izvairītos no vilšanās. Tomēr tas bieži tiek pārvērtēta: patiesībā, vasarā mēdz būt laiks, kad redzat, ka lielākā daļa uzņēmumu tuvumā, kā parīzieši iet off atvaļinājumā.