Žiemos Paryžiuje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

 Žiemos Paryžiuje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Žiemos mėnesiais Paryžiuje turi blogą reputaciją už tai, kad niūrus, tamsus, amžinai lietingą, ir mažai energijos renginiams, bet linksmas atostogų šventės atsižvelgiant miestą audra už gerą dalį sezono, Paryžius tiesiog sviecia daugiau nei bet kuris kitas metų laikas. Kas daugiau, jei jums patinka patalpų veikla, pavyzdžiui, apsilankymą muziejuose ir katedrų ar praleisti keletą valandų skaitymo taikiai tradiciniu Paryžiaus kavinėje žindant gerą kavinė kremas arba chocolat Chaud , o gal ledo po atviru dangumi, žiemos gyvenantis Paryžius gali iš tikrųjų būti idealiai tinka jums.

Paryžius Orai žiemą

Paryžius ir dauguma Prancūzijoje tai, kas laikoma klimatas, kuris yra veikiamas šilto ir šalto oro srovių atskilimas Atlanto vandenyne. Temperatūra likti šalta visoje dauguma žiemą, bet retai panirti žemiau nulio; vidutinis aukštumas likti maždaug 46 laipsnių pagal Celsijų ir vidutinis nuosmukių lieka apie 36, kad 37 laipsnių pagal Celsijų nuo gruodžio iki vasario, su nedideliais variantų debesuota ar saulėtų dienų. Krituliai pat išlieka nuoseklus ištisus metus, tačiau žiemos mato dažniau kritulių ir vasarą mato šiek tiek daugiau bendro kaupimosi. Nuo gruodžio iki vasario, galite tikėtis apie 10 iki 11 dienų lietaus iš viso tarp dviejų ir dviejų su puse colių kaupimo per mėnesį.

Vidutinė temperatūra ir lietingomis dienomis pagal mėnesį:

 • Gruodis: aukštos 46 F, mažos 37 F, 11 dienų kritulių
 • Sausis: aukštos 45 F, mažos 36 F, 10 dienų kritulių
 • Vasaris  aukštos 46 F, mažos 36 F, 9 dienų kritulių

Ką Pack

Nuo žiemos Paryžiuje tradiciškai vėsus ir drėgnas, bet gali turėti kelias dienas malonus, net šiltas, oras, jūs norite būti tikri, kad pakuotėje daug sluoksnių drabužių, taip pat vandeniui batus ir viršutiniai drabužiai. Nors žiemą nėra paprastai pamatyti Šaldymas, temperatūra viršutiniuose 40s reiškia, kad jums reikia, kad sunkiųjų žiemos paltai Be keleto ilgas kelnes ir marškiniai.

Skėtis, lietpaltis, ir lietaus batai, taip pat rekomenduojama, ypač jei ištirti daug lauko pramogų ir vietų mieste.

Žiemos Renginiai Paryžiuje

Nepaisant pasirodymų, ten daug padaryti savo žiemos kelionę į elegantiškas kapitalo metu, ir daugelis iš šių veiklų bus patalpoje, tačiau su sąlyga, kad jūs supakuokite teisingai ir užsiriša, ir tai ne per sušlaptų A wintery vaikščioti per spalvingas Paryžiaus parke arba vakare pasivaikščioti aplink puikiai apšviestose gatvėse gali būti įtaigus ir taikiai. Nesvarbu, ar jūs keliaujate Solo, kaip pora, ar su visa šeima, stebina tinkamą pusiausvyrą tarp vidaus ir lauko veikla bus užtikrintas Jūsų žiemos gyventi į Prancūzijos sostinėje yra drąsus ir atšilimas toje pačioje dešinėje.

 • Žiemos atostogų žibintai ir papuošimai: Kiekvienais metais, miestas apšviečiamas linksmas švenčių dekoravimas ir apšvietimas keliuose rajonuose visoje sostinėje, ir universalinėje parduotuvėje langai yra ypatingas malonumas visai šeimai.
 • Švenčiant Kalėdas Paryžiuje:  Yra daug pamatyti ir padaryti, kad išlaikyti šventinę gyvas ir kicking dvasią visoje savo viešnagės.
 • Tradiciniai prancūziški Kalėdų rinkų: Kiekvienais metais Elzaso stiliaus mediniai nameliai pop-up keliose vietose aplink miestą. Gurkšnoti karštą vyną; naršyti stendus pardavimo tradicinį maistą, amatų, ir žaisliukais; ir rasti keletą autentiškų atostogų dovanų draugams ir šeimai.
 • Kelionių Paminklai ir katedros: Nepriklausomai nuo jūsų dvasinio įsitikinimų, kad iki metų pabaigos yra taikos ir laikas kontempliacijos-o šie žavus vietų galime pasiūlyti tiek.
 • Švęskite Naujuosius metus Paryžiuje: nuo fejerverkų iki Šampanas ir paradai apie Eliziejaus laukus, ten gera priežastis, kodėl tiek daug žmonių renkasi Paryžius pritraukti visiškai naują metų. Sužinokite, ar ji gali būti puikus metų pabaigos vieta jums.
 • Valentino diena Paryžiuje: Ateik vasario Paryžius apskritai yra šaltas ir tyliai, bet vis dar gali pasiūlyti subtiliai romantiškas foną porų šią ypatingą proga.
 • Kinų Naujieji Metai Šventės: sausio ir vasario mėnesiais kasmet, šventiniai, spalvinga renginių kinų Naujieji metai užtrukti keletą rajonų audra Prancūzijos sostinėje. Sužinokite, kaip geriausiai mėgautis šį įdomų kultūros tradicijas, dalyvauti paradai, kad mėginių ėmimo tam puikią vietinę kinų virtuvės.

Žiemos Kelionių patarimai

 • Žiemos šventės ir papuošimai atnešti siurrealistinis magija į miestą, todėl už ypač vaizdingomis vakarais iš su visa šeima. Jie taip pat gali tarnauti kaip romantiška fone poroms, vartojantys pabaigos metų pertraukos kartu, taip pat.
 • Žiema sezono turizmui Paryžiuje, o tai reiškia, jūs turėsite daugiau miesto sau ir nebus greičiausiai turi konkuruoti su minios turistų atvykimo į eksponatus, paminklų, ar priimant restoranas išlygų. Oro ir traukinių bilietų kainos taip pat mažesnės nei sezono.
 • Šalčio, dažnai lyjant ir trumpos dienos gali pripažinti būti šiek tiek slegianti. Jums gali rasti sau išleisti daugiau laiko patalpose, nei pageidaujate, kai keliaujate.
 • Tam tikros vertybės ir paminklai sezono metu yra uždarytos. Būtinai patikrinkite atidarymo datas ir metines uždarymo iš anksto, kad būtų išvengta nusivylimą. Tačiau tai dažnai pervertinamas: iš tikrųjų, vasarą linkęs būti laikas, kai matote, dauguma įmonių arti, kaip paryžiečiai Nueiti atostogauti.